Serwis konsoli Nintendo Ds Lite

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Witam. Czy w B-c jest ktoś kto naprawia wyżej wymienioną konsole? Sprawa dosyć pilna, dziecko ponad miesiąc na nią czekało i nawet jednego dnia nie pograło. Na jednej baterii wogóle nie chodziła, na drugiej wczoraj kilka godz. i dzisiaj. W tej chwili włącza się i zaraz gaśnie. Myślałam, że bateria się wyładowała, ale po powrocie do domu i podłączeniu do zasilania dzieje się tak samo. Dodam, że konsola jest prawie nowa, bo bratanek z trzy razy na niej grał i jakiś czas przeleżała nie ruszana. Bardzo proszę o pomoc, bo normalnie szkoda mi dziecka :(.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mogę polecić serwis konsol w Polkowicach, www.playserwis.pl Naprawiają wysyłkowo wszystkie konsole. Sam naprawiałem u nich moje nintendo ds lite.
    Pozdrawiam.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    www.naprawiamycd.pl
    Osoba zajmuje sie też konsolami, zadzwoń, zapytaj.

  • ~hemi napisał(a): www.naprawiamycd.pl Osoba zajmuje sie też konsolami, zadzwoń, zapytaj. Hemi a nie wiesz czy wujek też naprawia xboxy 360 ( 3 czerwone diody ).
  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nasza firma (Bit Serwis) nie zajmuje się konsolami, tylko laptopy komputery i drukarki oraz regeneracja płyt CD/DVD/BLU RAY do konsol i kompów. Z konsolką zapraszamy do Drilla z Markotel na Zgorzeleckiej.

  • Kiedyś byłem się dowiedzieć, to tylko mi powiedział że przerabia, może teraz się coś zmieniło. Dzięki za info.
    2012-07-26, 13:26Jak ożywię mojego złoma to będę miał dla ciebie 4 płytki do polerki.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    3 czerwone diody w Twojej konsoli to tzw rrod (red ring of death). Cóś tam Ci się pewnie odkleiło i trzeba by było ponownie dolutować. Wszystkie sita do reballingu xboxa 360 mamy ale doświadczenie z konsolami marne. Co prawda technika taka sama jak w układach graficznych w laptopach więc myślę ze problemu nie byłoby... Jeśli Drill będzie zajęty i Cię odprawi to zadzwoń, coś poradzimy. Tel. 502 219 171 (od7 do 15).
    Pozdrawiam Łukasz.
    2012-07-26, 19:15Trzeba zdiagnozować jeszcze kod błędu i będzie wiadomo co trzeba przelutować.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wiecie co. Trafic do was graniczy z cudem. Zapewniam ze blad wlosow nie mam ale dzis km narobilam ze szok. Poczawszy od gaji :-) konczac za obchodem biedronki! Zadnych znakow po drodze. Na koncu swiata biuro macie i jeszcze zamkniete :-D jak sie okaze ze laptop na smieci to ja juz po niego nie pojde do tej czeczeni :-P.