Jest nowa komisja rozwiązywania problemów alkoholowych

Dyskusja dla wiadomości: Jest nowa komisja rozwiązywania problemów alkoholowych.


 • jurek (AE7gzf), 2012-01-23 14:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chociaż wie z czym i jak walczyć.

 • zniesmaczona (AtPyeu), 2012-01-23 15:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jednak jest straszne... jakie te osobu maja kompetencję do zasiadania w takiej komisji poza tym, że ich nazwiska są znane w miescie?
  Rozumiem p. Wojciechowaska to akurat specjalista, ale cała reszta? KPINA!

 • Stary alkochilik (AE7wLV), 2012-01-23 16:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A kto był przedtem? Rozumiem p. Wojciechowaska to akurat specjalista, ale cała reszta? KPINA! A szczególnie pani sekretarz.

 • ex żona alkoholika (AE7gOq), 2012-01-23 17:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trzy lata temu, sama miałam okazję być na takiej komisji... na komisji wtedy były cztery osoby. Własnie pan Prabucki bardzo konkretne pytania zadał dotyczące mojego ex męża alkoholika, mało tego poparł mój wniosek przy staraniach o przydzaiał mieszkania z urzędu dla mnie i dzieci... koniec końców ja zostałam w dotychczasowym miejscu zamieszkania a pan tatuś i mąz po dwóch wyrokach o znęcanie zwinął żagle i wyprowadził się. Z p Wojciechowską spotkałam sie na terapii dla osób wspóluzależnionych, sama forma terapii i wspaniałe kobiety dają dużo siły w wzmaganiach z alkoholizmem w rodzinie... tak naprawde nie potrzebni do tego są dyplomowani fachowcy... a ludzie znający problem. Ja jestem wdzięczna losowi, że spotkałam p Prabuckiego który przez chwilę rozmowy dał dużo siły i wiarę, że to nie ja jestem śmieciem... dziękuje p Hubercie.

 • olka (AsdUQX), 2012-01-23 17:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale reszta? Chyba są tam od brania dodatkowych pieniędzy do swoich skromnych pensji lub emerytur.

 • Muszę przyznać że nasze władze są gorsze od tych alkoholików których chcą leczyć. Alkoholikowi dwa bełty dziennie wystarczą a politykierowi zawsze będzie mało i na dodatek wpędzi nas w długi. Dług alkoholika jest jego długiem a dług polityka jest długiem naszym :)

 • kieliszek (A7byPJ), 2012-01-24 23:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Czasy się zmieniają, a pan nadal w komisjach" - W. Pasikowski "Psy". Tylko to mogę do tego dodać. Niektórzy nie potrafią zejść ze sceny.