Bolesławianie wciąż nie zapinają pasów

Dyskusja dla wiadomości: Bolesławianie wciąż nie zapinają pasów.


 • Obiektywny inaczej (Ak5uDQ), 2012-03-16 15:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja się pytam: co im do tego? To moje życie i ja o nim decyduję. Niech zrobią akcję "opona". I niech sprawdzają ciśnienie w kołach...

 • Rocky Balboa (AkmRD5), 2012-03-16 17:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Faktycznie, dawno nie sprawdzałem ciśnienia w oponach, chociaż tak patrząc kątem oka to niby jest dobrze.

 • asieńka, 2012-03-16 18:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Byc może właśnie zapięte pasy niedawno uratowały mi zdrowie, a bliskiej mi osobie życie.

 • adver, 2012-03-16 18:09 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ~Rocky Balboa napisał(a): Faktycznie, dawno nie sprawdzałem ciśnienia w oponach, chociaż tak patrząc kątem oka to niby jest dobrze.

  Z medycznego punktu widzenia nie posiada Pan kąta oka ;).

 • Rocky Balboa (AkmRD5), 2012-03-16 18:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Powinno byc " tak patrząc z ukosa ".

 • Wesołek (vrI2m), 2012-03-16 18:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zdarzaja się przypadki kiedy to właśnie zapięte pasy są przyczyną śmierci w wypadku np. kiedy auto płonie a pasy nie chcą się odpiąć. Mimo wszystko prawdopodobienstwo śmierci w pasach jest o wiele mniejsze niż przy niezapinaniu ich. Pasy często ratują nas np przed wypadnięciem z auta, w trakcie dachowania przed chociażby skręceniem karku i przed poduszką powietrzną, która mogła by udusić.

 • Anonim (ej7KjV), 2012-03-16 19:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Śliczne zdjęcia. Panowie policjanci zaparkowali jak zwykle na krzyżówce, nie jednym a dwoma radiowozami. Zatrzymując samochody do kontroli praktycznie zamknęli ulicę dla ruchu. Mało tego zatrzymują tam gdzie jest zakaz zatrzymywania się - no jaja, to tylko tak potrafi nasza policja. To nie wyjątek, zawsze stają na krzyżówkach i łapią korkując ulicę: Modłowa/Ekonomiczna - utrudniony wjazd i wyjazd z ekonomicznej. Łokietka/Mazowiecka - zamknięty odcinek dwukierunkowy.
  A, i jeszcze jedno. Czy w miejscu gdzie panowie stoją na zdjęciach, nie ma przejścia dla pieszych? Złapali i ukarali 84 przestępców a ile sami złamali paragrafów.
  Panowie, ile byście nie łapali, nowej polski nie zbudujecie. W budżecie ciągle będzie mało. Polska to jedyny kraj w Europie, a może i na świecie, gdzie poprawa bezpieczeństwa obywateli zmotoryzowanych, polega na kontroli zapinania pasów i stawiania znaków ograniczających prędkość (a sto metrów dalej fotoradaru). Ech, polska rzeczywistość. W ameryce policja ma motto " by chronić i służyć". W Polsce głównie służą (pomocą w liczeniu naszych pieniędzy). Może by tak zrobić miesięczną akcję w łapaniu złodziei części samochodowych?

 • edek (d9VeSA), 2012-03-16 19:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak ratuja zycie ale w miescie nie ma tu takich predkosci zeby te pasy były az tak potrzebne chory system!

 • roki (V8VIJ), 2012-03-16 20:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja bym proponowal aby panowie Milicjanci zaczeli dla przykladu samym zapinac pasy, bo tego w 90% nie robia... Ich obowiazuja takie same przepisy ruchu drogowego jak kazdego innego smiertelnika! P. S Skoda juz wrocila z naprawy, bo sie niestety zepsula... :)?

 • goliat (AE7wQP), 2012-03-16 20:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kolejna akcja "Łupić z kasy społeczeństwo" a nie tam akcja bezpieczeństwo.

 • KIEROWCA (eGd8dJ), 2012-03-16 21:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Staszek na głownej ;D D ;D D.

 • michalpl (AtPxq4), 2012-03-16 21:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  @goliat - akcja "Łupić z kasy społeczeństwo"? Wsiadasz do auta - obowiazuja Cie przepisy!
  ~Obiektywny inaczej - nie sprawdzasz cisnienia w oponach? To nie chce sie z Toba czolowo zderzyc, mistrzu prostej, jak Cie zniesie na lewo przez nieprawidlowe cisnienie w oponie...

  Zenada - Polska to kraj debili.

 • Bolo (dRjlXx), 2012-03-16 23:04 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ~Anonim napisał(a): Śliczne zdjęcia. Panowie policjanci zaparkowali jak zwykle na krzyżówce, nie jednym a dwoma radiowozami. Zatrzymując samochody do kontroli praktycznie zamknęli ulicę dla ruchu. Mało tego zatrzymują tam gdzie jest zakaz zatrzymywania się - no jaja, to tylko tak potrafi nasza policja. To nie wyjątek, zawsze stają na krzyżówkach i łapią korkując ulicę: Modłowa/Ekonomiczna - utrudniony wjazd i wyjazd z ekonomicznej. Łokietka/Mazowiecka - zamknięty odcinek dwukierunkowy. A, i jeszcze jedno. Czy w miejscu gdzie panowie stoją na zdjęciach, nie ma przejścia dla pieszych? Złapali i ukarali 84 przestępców a ile sami złamali paragrafów. Panowie, ile byście nie łapali, nowej polski nie zbudujecie. W budżecie ciągle będzie mało. Polska to jedyny kraj w Europie, a może i na świecie, gdzie poprawa bezpieczeństwa obywateli zmotoryzowanych, polega na kontroli zapinania pasów i stawiania znaków ograniczających prędkość (a sto metrów dalej fotoradaru). Ech, polska rzeczywistość. W ameryce policja ma motto " by chronić i służyć". W Polsce głównie służą (pomocą w liczeniu naszych pieniędzy). Może by tak zrobić miesięczną akcję w łapaniu złodziei części samochodowych?

  100% prawdy w tym poście niestety...

 • jestem tu (dXQWLr), 2012-03-17 05:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  I bardzo dobrze niech lapia moze sie wkoncu patafiany naucza sie zapinac pasy :).

 • xxx (AtPGcS), 2012-03-17 10:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Polska to kraj debili. Jestem za.