Uprawiali marihuanę, grozi im do 3 lat więzienia

Dyskusja dla wiadomości: Uprawiali marihuanę, grozi im do 3 lat więzienia.


 • hg (A5fEmC), 2012-05-01 01:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podam przykład jarasz 10 lat co dzień i pijesz 10 lat co dzień kto jest bardziej zniszczony? I tu odpowiedz jaracz żyję i ma sie dobrze, a alkoholik już nie żyje albo sięga dna. Ps nigdy nie próbowałem trawki alkohol szkodzi o wiele bardziej!

 • ANONIM (AtPynU), 2012-05-02 00:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Znam takiego alkoholika ktory nie ma normalnej rodziny wyparl sie wlasnych dzieci a najlepsze jest to ze twierdzi ze wszystko jest ok takich nalezy omijac z daleka niech sobie dalej zyja w swoim zaklamanym swiecie.

 • Krzychu (AtPxzx), 2012-05-02 09:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoda się wypowiadać na takie tematy... Jak, to mówią statystyka wciąż rośnie! Niby demokratyczne państwo, wolność słowa i wyboru! Pierdołami się zajmują i Tyle. Tak kur... niech więcej więzieni budują za nasze podatki!
  2012-05-02, 09:59Ja nie twierdzę, że narkotyki to coś do końca dobrego... , ale to tylko marichuana! Państwo nasze jakby myślało o sensownych rzeczach i zalegalizowało ją. To rocznie mieli by mnóstwo kasy, by chociażby w jakiś sposób wesprzeć przedszkola, szpitale itp.
  2012-05-02, 10:08To, przecież ludzie a nie typowi przestępcy! Sprzedają i kombinują, bo tak naprawdę jest tylko wyzysk w kraju!
  Ludzie pracują za marne grosze i do tego jeszcze nie wszyscy mogą znaleźć pracę! Dziś nawet zwyczajnie nie wypijesz browarka na ławce, bo już jesteś przestępcą! Chory kraj. Dziś liczy się tylko Państwo, Policja i Wojsko! A domyślacie się dlaczego? Po to, by oni tam u góry mogli robić z ludzmi co chcą! Brak szkół a moze tylko prywatne? Tak by było najlepiej! Otumanić naród a Ci co będą mieli pieniądze, będą robić z Tymi pozostałymi ludzmi co chcą!
  2012-05-02, 10:17Lepiej Amerykaną w dupę włazić i wysyłać tam wojsko za Nasze Ciężko zapracowane pieniądze! Nie martwcie się. :) Najważniejsze jest to, ze mamy się gdzie modlić! W końcu świątynie opaczności Bożej budujemy więc bądźmy szczęśliwi! Nie jest ważne czy będziemy mieli co jeść! Pozdrawiam...
  2012-05-02, 10:28A jeszcze jedno dodam... Nie chcę przesadzać ale myślę, że z połowa naszego społeczeństwa pali marihuanę. To mam pytanie... ? Może zamkniecie z 11 milionów Polaków za to tylko, że ją pali? Gwałcicieli, morderców, złodziei traktuje się z poważaniem. Ciekawe dlaczego... ? Może się ich po prostu boją? A może łatwiej jakiegoś gówniarza posadzić i wziąć za to premię?

  Ok zmykam... Nie ma co się wypowiadać... Niech się lepiej na tych portalach innymi rzeczami chwalą! Pozdrawiam...

 • 1
 • 2

Reklama