Brawo dla seniorów, że mają gdzie potańczyć, bo młodzież w naszym mieście nie ma gdzie. Szkoda, że nie zaproszono właśnie młodzieży, żeby zobaczyli jak się bawią seniorzy.
Bolesławieccy seniorzy tańczyli z gwiazdami
Dyskusja dla wiadomości: Bolesławieccy seniorzy tańczyli z gwiazdami.
-
-
Dziekuje za artykuł, panie Kazimierzu.
-
Bedą po domach seniora tańcować i na Dudę głosować.
-
Brawo
-
najwieksza gwiazda wsród seniorek w Bolesławcu jest p.Sonia T.-jej sukcesami mógłby sie chlubic nie jeden zwiazek Emerytów czy Dzienny Dom Senior plus szkoda tylko ze potencjał tej Pani nie jest nalezycie wykorzystany- z tego co wiem to jest bardzo doceniana ale w innych miastach
-
anonim (vB07Q) napisał(a):
Pokaż cytatDziekuje za artykuł, panie Kazimierzu.
A jakiemu Kazimierzowi dziękujesz za artykuł, czy tam dawali coś do picia co uszkadza mózg.
-
anonim (hjcF7) napisał(a):
Pokaż cytatA jakiemu Kazimierzowi dziękujesz za artykuł, czy tam dawali coś do picia co uszkadza mózg.
Bo tam pewnie marihuanę palą
-
Ledwo chodzą ,pół emerytury na Rydzyka ,ale tańcować to chcą
-
anonim (hjcvZ) napisał(a):
Pokaż cytatLedwo chodzą ,pół emerytury na Rydzyka ,ale tańcować to chcą
Nie wszyscy seniorzy popierają Rydzyka i PiS. Znam wielu którzy są bardzo przeciwni tej partii, zresztą na czele ze mną. Zanim coś napiszesz to zaczerpnij informacji bo wstyd tak posługiwać się stereotypami.