Szpital: poradnia endoskopowa znów działa!

Dyskusja dla wiadomości: Szpital: poradnia endoskopowa znów działa!.


 • anonim (vkJ16), 2020-11-09 15:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W Polsce nie ma już policji... jest tylko PiSowska milicja obywatelska... Przez 20 lat po 89 roku Policja w pocie czoła pracowała by odzyskać zaufanie obywateli do swojej instytucji i jej się to udało. Do 2015 roku Policja była jedną z lepiej ocenianych i godnych zaufania społecznego instytucji mundurowych. W kilka lat zniszczyliście to sprowadzając swój zawód znów do rangi sługusów dyktatorskich zamordystycznych rządów... społeczeństwo widzi w was teraz tylko i wyłącznie spadkobierców ZOMO, ORMO i SB... Będziecie następne 15 lat odrabiać to co tak bez wysiłku i bez zastanowienia zepsuliście...

 • mieszkaniec ktory pamieta teksty, 2020-11-09 18:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Biorac to co dzieje się w Polsce wzrastająca krzywa zakażeń,to sytuacja epidemiologiczna się zmieniła Panie Barczyk""""

  wczesniej Pan informował
  " ze względów epidemiologicznych wszystkie badania w pracowni endoskopowej zostają wstrzymane."

  moze prosciej i zgodnie z prawdą Pan by na pisał ze zakażony personel i Pan zamyka.Bo teraz wniosek ze mniej zakazen i Pan otwiera;) Kto sie da nabrac na takie dziecinne tłumaczenia;) Bawi Pan wielkim intelektem ;)

 • anonim (6VXR7), 2020-11-09 18:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  tylu chorego personelu...bo Pan o nim nie pamieta!!!! Ale najwazniejsze lans i wywiady dla watpliwej kariery Panie Barczyk.i przesuwaj Pam otwarcie baraków jak z Rezonansem magnetycznym niedostepnym dla mieszkańców chyba ze odpłatnie.!! ..nie jest tak????

Reklama