Oddali hołd szwedzkiemu duetowi Roxette. Koncertowe otwarcie Święta Ceramiki

Dyskusja dla wiadomości: Oddali hołd szwedzkiemu duetowi Roxette. Koncertowe otwarcie Święta Ceramiki.


 • ZK Polska, 2020-08-22 10:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A to nie jest tak że "młodzieżówki partyjne" muszą czarować świrusem bo ich mocodawcy ,gdy to się już okaże nieprawdą, dostaną kopa i oni razem z nimi?
  Jeżeli ludzie będą chodzili po ulicach i za rok okaże się że nic się takiego wielkiego nie dzieje w porównaniu z innymi wirusami (koronawirus vs grypa) to kogo ludzie wskażą na winnych upadku gospodarki?
  Teraz wszystkich trzeba pozamykać w domach aby być zbawcą dzięki tej decyzji.
  Ale z drugiej strony to czeka nas jakieś spięcie z Białorusią i Rosją bo to będzie ostatnia deska ratunku aby zapakować się w samolot i rządzić, ale już na emigracji :D

 • Realistka (hjcWr), 2020-08-22 10:25 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  Mówisz, że wolontariat na zakaźnym dla bohaterów?

  Wirus nie zabiją sam,lecz w powiązaniu z innymi chorobami. Nie można za to obarczać wina samego wirusa. Myslenie,że komuś przytrafił się COVID-19,jest nie tylko niepoprawne,ale też niebezpieczne i wprowadzające w błąd, ponieważ przez to zapomina się,że wiele innych czynników może odgrywać rolę współdecydująca.

 • anonim (hjcdr), 2020-08-22 14:58 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  Jeżeli dla interesu paru producentów skorup miasto ucierpi z powodu koronawirusa to ja pierwszy zgłoszę to do prokuratury o sprowadzenie powszechnego zagrożenia.

  A tobie kto każe tam łazić? Siedź w domu to się nie zaraziła

 • Rysiu (A8svfW), 2020-08-22 15:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Górnicy mówią nikt nie badał i nie brał od nich wymazów a SANEPID przysłał informacje wynik dodatni covid kiedy zapytali jak skoro nie mieli wymazów usłyszeli ktoś pomylił listy tych badanych i tych do badania covid atakuje

 • anonim, 2020-08-23 12:34 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (e3JssE) napisał(a):

  Za ten ścisk ludzi,bezmaskizm,nieostrożność i możliwość zarażenia się Covid -19 i w konsekwencji śmierć, odpowiada Piotr Roman,zapraszający nas na sierpniowy event.
  W czasach zarazy nie organizuje się targów i wystaw proszę pana.

  Ludzie ogarnijcie się. Obudźcie się i wyłączcie TV.
  Tak zwanym władzom miasta dziękuję za to że nie odwołano całkiem święta ceramiki. Nad morzem i w innych miejscach gdzie się spędza urlopy jest o wiele większy tłok i nic nikomu się nie stało! Nikt nie przywiózł bezobjawowej choroby do naszego miasta to tym bardziej na skromnym w tym roku święcie ceramiki ani po nim nic nikomu nie będzie.

 • 1
 • 2