Niby obostrzenia, ale do Bazyliki można wejść teraz nawet 180 osób

Dyskusja dla wiadomości: Niby obostrzenia, ale do Bazyliki można wejść teraz nawet 180 osób.


  • Ja (vZxHL), 2020-11-05 08:06 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Olkookh13 () napisał(a):

    Zajmijcie się lepiej protestującymi LPG, a przepraszam kartonowa rewolucja już padła :-D

    Dokładnie. Popieram. Hehe

  • anonim (ALxJAu), 2020-11-05 08:07 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Oto (vZy3I) napisał(a):

    Do marketu tez sporo wejdzie wiec gdzie tu sensacja?

    Kościół cię wyżywi?

  • kola (AE4ViV), 2020-11-05 08:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Żal wam 4 literki ściska? Doskonale wiemy wszyscy ze to nie w kościołach jest wylęgarnia tylko na tych brunatnych marszach które tak ochoczo wspieracie

  • Hwh (AE7Wc8), 2020-11-05 08:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Oj oj oj zero klasy. Chęć odwetu wami kieruje. Słabe to. Kolejki w sklepach- też jeden na drugiego włazi, a prostesty i brak zachowania odstępu i liczby osób...to wam nie przeszkadza? Hmm..

  • anonim (AE7qwW), 2020-11-05 08:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Moja znajoma zaraziła się najprawdopodobniej korona od księdza który będąc chory rozdawał komunię. online tez można się modlić !

  • anonim (vk2n6), 2020-11-05 08:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ALxJAu) napisał(a):

    Kościół cię wyżywi?

    Duchowo tak.

  • anonim, 2020-11-05 08:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Podglądacze;D

  • Reklama

  • anonim (euIjOa), 2020-11-05 08:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Od soboty 1 osoba/15 m², czyli 85 osób. Tylko kto będzie liczył i rozsadzał?

  • anonim, 2020-11-05 08:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kolejny atak islamistów na Kościół

  • Zdziwiony czytelnik, 2020-11-05 08:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Intencja pisania takich artykułów nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem. Spójrzcie w te swoje kamery wszędzie gdzie indziej, na waszym proteście od siedmiu boleści, na przystanku, w biedronce przy kasie i wtedy piszcie o nie zachowaniu dystansu. Nikt nie przestrzega tych regól i to jest sensacja.
    Myślę że temat na nastepny artykuł. Coś czuję że paru czytelników straciliście przez takie niby dziennikarstwo

  • anonim (AreUqQ), 2020-11-05 08:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kościoły - złe, codzienne masowe manifestacje - dobre. Hipokryzja level hard, jak zwykle w przypadku lewusów spod tenczowej szmaty.

  • ola (euu4MU), 2020-11-05 08:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    I co z tego, że odległośc w ławkach jest zachowana, gdy w kolejce do przyjęcia komunii św, cisną się, jak śledzie !!!!!

  • Ja (ekhwu7), 2020-11-05 08:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tak chorego z nienawiści artykułu to chyba nigdy w istotnych nie było. No i tak głupiego.
    "Szacun istotne" pobiliście kolejny rekord absurdu.

  • anonim (hjJ8n), 2020-11-05 08:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nic nie stracicie, ja Was czytam, a to dlatego, że piszecie całkowitą prawdę co dzieje się w naszym mieście.. Jesteście wspaniali, że wszystko kamerujecie i na bieżąco pokazujecie. W piątek będzie znowu protest, więc proszę go transmitować, żeby ludzie widzieli, że, coś się dzieje w naszym mieście. Wstyd dla Kablówki, że nie nagrywa. W innych miastach Kablówka pokazuję po kilka godzin, a u nas nie. Brawo istotne.pl, tak trzymać dalej, niech Wam zazdroszczą, że jesteście prawdziwi i pokazujecie prawdę. Życzę powodzenia i dużo zdrowia.

  • Ema47 (qnPVx), 2020-11-05 08:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Autor artykułu napisał prawdę, która niektórych w oczy kolejny i dlatego nazywają to sianiem nienawiści. Zakazenie covidem jest najbardziej prawdopodobne w zamkniętych niewietrzonych pomieszczeniach a więc w kościołach też. Na otwartej przestrzeni ryzyko jest mniejsze, co nie zwalnia nikogo z przestrzegania obostrzeń. Ludzie, ogarnijcie sie i bądźmy wszyscy bardziej zdyscyplinowani, bo kondycja służby zdrowia marna. Sama modlitwa nie pomoże choć z pewnością nie zaszkodzi.

Reklama