BKS w finale Okręgowego Pucharu Polski!

Dyskusja dla wiadomości: BKS w finale Okręgowego Pucharu Polski!.


 • Maciek Sawicki (d3LKGV), 2020-07-04 21:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zdjęcie pokoleniowe i jak dla mnie "zdjęcie meczu" na którym Sławek Dul w radości skupia całą młodzież BKS-u. MEGA FOTA! BRAWO DLA CAŁEGO ZESPOŁU I SZTABU SZKOLENIOWEGO!

 • Bks (d3LKdk), 2020-07-04 22:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo chłopy cała drużyna dzisiaj pokazała wielkie serducho!!! Bez wyróżniania kogokolwiek!!!! Daliście radę na maksa!!! W takim osłabieniu przy takich brakach kadrowych i w takim gorącu grając w osłabieniu pokazaliście hard ducha i wolę walki!!! Wielkie gratulacje od kibiców!!!! Powodzenia dla Hutnika w lidze, dziękujemy za mecz!

 • Zibi (d3LKRw), 2020-07-05 09:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Największy sukces od dekady .heheh

 • Kibic (d3LKua), 2020-07-05 10:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z czego sie cieszyć?! Że Miasto wygrywa z wioską z VI ligi na swoim boisku w rzutach karnych?! Ogromny sukces wszystkich bolesławian!

 • Kibic (d3LKRi), 2020-07-05 10:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cieszy że młode pokolenie w natarciu ,pierwsza bramka Kuby w piłce seniorskiej ,tato Paweł strzelał ,teraz on zaczął strzelać , a jeszcze są następcy tacy jak młody ,Medo czy ,Puzio ,jest dobrze cała młodzież fainie się prezentuje ,dobrze przygotowani i widać że chcą walczyć dla tego klubu ,powodzenia chłopaki ,brać przykład z tych starszych co pozostali ,mimo wiatru w oczy i krytyki pseudo znawcow

 • Ty (d3LKRw), 2020-07-05 11:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A jak wy żeście oglądali ten mecz kibice ? Przeca jest zakaz ...

 • Kibic (d3L8sZ), 2020-07-05 12:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo Kuba

 • Reklama

 • anonim (d3LKI6), 2020-07-05 12:15 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Kibic (d3LKua) napisał(a):

  Z czego sie cieszyć?! Że Miasto wygrywa z wioską z VI ligi na swoim boisku w rzutach karnych?! Ogromny sukces wszystkich bolesławian!

  Kopnąłeś w życiu prosto piłkę czy całe dzieciństwo skakałeś z dziewczynkami w gumę. Nie masz nic mądrego do powiedzenia to po co zabierasz głos?

 • Tez kibic (d3L8Nd), 2020-07-05 15:49 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (d3LKI6) napisał(a):

  Kopnąłeś w życiu prosto piłkę czy całe dzieciństwo skakałeś z dziewczynkami w gumę. Nie masz nic mądrego do powiedzenia to po co zabierasz głos?

  Kibic ma racje, przez robienie wielkiego wydarzenia ze zwycięstwa po karnych z wiochą odpychają ludzi od siebie, bo to jest błazenada. A Ty kopnąłeś prosto piłkę i grasz w VI ligowych bobrzanach. To masz sie czym szczycić.

 • Bks fan (d3LKQD), 2020-07-05 16:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Problem z wami jest taki, ze jakby BKS przegrał to dzisiaj darlibyscie łacha. Wiec morda w kubeł i daj się ludziom cieszyć. Żałosny pustak.

 • Kibic (d3LKQc), 2020-07-05 16:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Żal dupkę ściska bo chłopaki wygrali ,a wielu liczyło na wtopę ,teraz szukają ,że wioska ,że karne ,wygraną [...] ,trzeba się cieszyć i nie każdy może grać w pierwszej lidze ,bks chocby tylko w okręgówce ,ale swoimi chłopakami ,ja wolę oglądać naszych chłopców niż armię zaciężna z której nikogo nieznam i mało mnie interesowało czy wygrywają czy nie ,czy się rozwijają piłkarsko ,czy nie ,jest dobrze i tak trzymać ,a malkatenci wypad z tej strony ,psy nie wierne

 • Sympatyk (d3LKQ7), 2020-07-05 18:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam Serdecznie,
  Wielkie gratulacje dla zespołu. Dla tego młodego teamu to dzień do którego będą wracali przez lata. Fajna przygoda, oby takich dni więcej.
  Nie jestem częstym obserwatorem meczów z udziałem miejscowego BKS-u dlatego z przyjemnością w sobotę poszedłem na ten mecz.
  Niestety to co zobaczyłem przez 45 minut to dramat piłki bolesławieckiej i klubu BKS Bolesławiec. Nie wytrzymałem, po 45 minutach wyszedłem ze stadionu.
  Mecz bardzo słaby, bez emocji. Przez pierwszą połowę BKS nie oddał ani jednego celnego strzału na bramkę Hutnika!!!!!!!! Brak polotu, zaangażowania, zrozumienia i pomysłu na grę ( oprócz czekania na przeciwnika, zrozumiałe bardzo wysoka temperatura.) Nieodpowiednie i głupie decyzje zawodników, złe wybory w szczególności czerwona karta otrzymana za głupotę. W tym meczu nie zobaczyłem dojrzałej piłki i nie widziałem również piłki młodzieżowej. Tam nic do siebie nie pasowało. Przez pierwsze 45 minut ten zespół nie biegał ( chłopcy do 20 kilka lat). Motorycznie niektórzy zawodnicy na poziomie 40 latków. Bardzo trudno będzie Sebastianowi Tylutkiemu w krótkim czasie (1-2 lata) stworzyć z tych chłopców mocny zespół i powalczyć w lidze. Niestety obawiam się, że w tym sezonie będzie to walka o utrzymanie. Obserwując ten mecz i zachowanie młodych "piłkarzy" dostrzegłem wieloletni problem, który pomimo lat się nie zmienia a mianowicie przekonanie o wyższości BKS nad innymi mniejszymi klubami w okolicy. Prawda jest taka, że lata świetności BKS ma już za sobą a mentalność wychowanków się nie zmienia. Traktują swoich przeciwników z mniejszych klubów jako gorszych bo oni grają na wioskach. Czasy się zmieniły i dzisiaj BKS jest ogrywany przez takie zespoły jak: Leśnik Osiecznica, Warta Bolesławiecka, Hutnik Pieńsk, Piast Wykroty. Najwyższy czas od małego wpajać chłopcom, że szacunek należy się każdemu zespołowi a na boisku trzeba pokazać wyższość piłkarską i zasłużyć ciężką praca na szacunek i respekt.
  Chcąc mieć szerszy obraz tego co się dzieje w klubie BKS przejrzałem oficjalną stronę klubu. Popatrzyłem na kadrę trenerską i wyniki grup młodzieżowych. W wyniki juniorów starszych grających w I lidze wojewódzkiej nie mogłem uwierzyć. 12 kolejek 0 punktów 54 bramki na minusie. Koszmar!!!!! W wieloletniej historii tego klubu nie było takich rezultatów na poziomie juniorskiej. Za trenerów , Kusojcia, Szapiela, Błaszczaka, Zapióra itd. bolesławiecka młodzież mogła poszczycić się wynikami, pucharami a w najwyższej lidze juniorskiej grała jak równy z równym ze Śląskiem Wrocław, Miedzią Legnica czy z Górnikiem Wałbrzych. Co się dzieje w tym klubie, przecież pieniądze nie mogą być tylko powodem tak słabych gier.
  Wracam do tego co napisałem wyżej, problemem jest mentalność która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Przekonanie,że się jest lepszym bo gra się w BKS-ie.
  Kadra trenerska to byli gracze tego klubu bez profilowanego wykształcenia, wiedzy pedagogicznej w pracy z młodzieżą. Po prostu chłopcy którzy przez kilka lat reprezentowali BKS w rozgrywkach na różnych szczeblach rozrywkowych bez żadnych większych sukcesów. Jedyną osobą wyróżniającą się w gronie kadry klubowej jest trener pierwszego zespołu Sebastian Tylutki.
  Z przykrością nie wróże w najbliższych latach wielkich sukcesów BKS pomimo wielkiej mojej sympatii do barw klubowych i szacunku do wszystkich osób pracujących w tym klubie.

  Sympatyk

 • półfinał LM (dz5LHx), 2020-07-05 18:40 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Bks fan (d3LKQD) napisał(a):

  Problem z wami jest taki, ze jakby BKS przegrał to dzisiaj darlibyscie łacha. Wiec morda w kubeł i daj się ludziom cieszyć. Żałosny pustak.

  Ale na pewno wygrana w karnych z tak słabą drużyną to nie jest powód do świętowania jakby to był półfinał Ligi Mistrzów. Tu naprawdę nie ma się z czego cieszyć...

 • do sympatyk (dz5LFs), 2020-07-05 18:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo dobre spostrzeżenie. Szacun. Właśnie o tym mówię - szczęśliwa wygrana ze słabym klubikiem, więc pokora i szacunek, w tygodniu treningi a za tydzień okazja na poprawę gry.

 • Gość (eWzS7O), 2020-07-05 19:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo młodzież, świetnie że młode roczniki zaczynają regularnie kopać i na pewno będą z tego efekty.

  Przed nami kilka fajnych roczników.

 • 1
 • 2

Reklama