Wysoka frekwencja! Jedna czwarta bolesławian zagłosowała już przed 12:00

Dyskusja dla wiadomości: Wysoka frekwencja! Jedna czwarta bolesławian zagłosowała już przed 12:00.


  • anonim (d3LKRw), 2020-06-28 19:57 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3L8Nx) napisał(a):

    problem ze zrozumieniem słowa pisanego? tak można chorować i nie mieć objawów
    nigdy tego nie robię ale dla ciebie zrobię wyjątek i życzę ci żebyś zachorował to może wtedy zrozumiesz że jesteś "inteligentny" inaczej

    Byłeś dzisiaj w kościele?

  • anonim (d3LKRw), 2020-06-28 19:58 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3L8Nx) napisał(a):

    wstydem to ty jesteś dla swoich rodziców

    A może jakieś argumenty, rzeczowe? Czy stać Cię tylko na obrażanie?

  • anonim (d3LKRw), 2020-06-28 19:59 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3L8sZ) napisał(a):

    społeczeństwo jest ogłupiałe bo ma takich jak ty inteligentów

    Dobrze że są jeszcze mędrcy tacy jak Ty...

  • anonim (d3LKQD), 2020-06-28 20:39 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3L8Nx) napisał(a):

    problem ze zrozumieniem słowa pisanego? tak można chorować i nie mieć objawów
    nigdy tego nie robię ale dla ciebie zrobię wyjątek i życzę ci żebyś zachorował to może wtedy zrozumiesz że jesteś "inteligentny" inaczej

    To jaa tak po katolicku jak ty... Jak już zachoruję, zgodnie z Twoimi życzeniami, to mam nadzieję że bezobjawowo i zarażę twoją matkę, z nadzieją że jest po siedemdziesiątce, u której objawy, mam nadzieję wystąpią. Prawda że milutko?

  • anonim (d3L8sZ), 2020-06-28 21:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3LKRw) napisał(a):

    Byłeś dzisiaj w kościele?

    nie a po co?

  • anonim (d3L8sZ), 2020-06-28 21:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3LKRw) napisał(a):

    A może jakieś argumenty, rzeczowe? Czy stać Cię tylko na obrażanie?

    a to co napisałeś
    "anonim (d3LKQc) napisał(a):
    Faktycznie, kaganiec pisowski to jest powód do wstydu."
    nie obraża?
    Podałeś jakieś konkrety, argumenty?

  • anonim (d3L8sZ), 2020-06-28 21:18 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3LKRw) napisał(a):

    Dobrze że są jeszcze mędrcy tacy jak Ty...

    To Ty uważasz siebie za rozumniejszego od innych a tych którzy uważają inaczej obrażasz.

  • Reklama

  • anonim (d3L8sZ), 2020-06-28 21:24 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3LKQD) napisał(a):

    To jaa tak po katolicku jak ty... Jak już zachoruję, zgodnie z Twoimi życzeniami, to mam nadzieję że bezobjawowo i zarażę twoją matkę, z nadzieją że jest po siedemdziesiątce, u której objawy, mam nadzieję wystąpią. Prawda że milutko?

    Ja ci nie życzę po katolicku(?) tylko po ludzku, a skoro nie wierzysz w chorowanie bezobjawowe to zachoruj ale wiesz ...tak po całości. Daj znać jak to nastąpi, to się wypowiem o samopoczuciu

  • Marzena (d3L8Nx), 2020-06-28 23:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak mnie to wkurza - napisałam najłagodniej, bo by mnie wykasowali. Wyobraź sobie jeden z drugim , że ktoś zaraża , czyli choruje, choć nie wykazuje objawów ( prościej nie umiem napisać) i zaraża akurat twoją mamę, babcie, czy też ( tak, tak, one też chorują ) twoje dziecko, bo MU SIE NA GĘBĘ MASECZKI NIE CHCE ZALOŻYC . Jak tobie. I dalej masz te same durne argumenty?

  • anonim (d3L8Nd), 2020-06-28 23:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W takim razie pozostaje mi skierować do ciebie staropolskie: ssij tępaku...

  • anty virus (d3LKQc), 2020-06-29 06:07 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Marzena (d3L8Nx) napisał(a):

    Jak mnie to wkurza - napisałam najłagodniej, bo by mnie wykasowali. Wyobraź sobie jeden z drugim , że ktoś zaraża , czyli choruje, choć nie wykazuje objawów ( prościej nie umiem napisać) i zaraża akurat twoją mamę, babcie, czy też ( tak, tak, one też chorują ) twoje dziecko, bo MU SIE NA GĘBĘ MASECZKI NIE CHCE ZALOŻYC . Jak tobie. I dalej masz te same durne argumenty?

    Zrozum Marzeno, że skoro nie ma objawów, to nie ma choroby. Albo się jest chorym, co skutkuje objawami tejże choroby, albo nie jest się chorym. Skoro nie ma objawów to nie ma choroby. Bezobjawowa choroba to wymysł tych od PLAN-DEMI...
    Naród już tak ogłupiony jest przez sterowane media (na całym świecie zresztą) że nie potrafi logicznie myśleć i wyciągać wniosków... Ale to czas pokarze, po co to wszystko zostało wyreżyserowane...

  • anonim (d3L8sZ), 2020-06-29 07:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Że naród jest ogłupione widać na każdym kroku, choćby posty Marzenki, tego drugiego tępaka który po ludzku życzy choroby, tego z inteligencją bezobjawową... A wyniki wyborów? Jedyny groźny wirus który drąży ten kraj to PiS i jego wyborcy, tępi i bezrozumni, kupieni za ich własne pieniądze i posłuszni .

  • anonim (d3LKRi), 2020-06-29 12:54 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Marzena (d3L8Nx) napisał(a):

    Jak mnie to wkurza - napisałam najłagodniej, bo by mnie wykasowali. Wyobraź sobie jeden z drugim , że ktoś zaraża , czyli choruje, choć nie wykazuje objawów ( prościej nie umiem napisać) i zaraża akurat twoją mamę, babcie, czy też ( tak, tak, one też chorują ) twoje dziecko, bo MU SIE NA GĘBĘ MASECZKI NIE CHCE ZALOŻYC . Jak tobie. I dalej masz te same durne argumenty?

    Oj nierozumna istoto ślepo wierząca wodzowi... Masz tutaj słowa ewangelisty Łukasza od maseczek. Teraz tłumacz go :-) :



  • Marzena (d3L85Y), 2020-06-29 15:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Trafiłeś jak kula w płot :) Akurat wodzowi ani jego świcie nie wierzę. Wierzę wirusologom,
    szeroko pojętemu personelowi medycznemu i zwyczajnie stosuję się do zasad, które się sprawdzają . Szanuję ich życie, zdrowie i wysiłek, jaki podejmują DLA NAS. Nie tylko w Polsce. Rozumiem, że jesteśmy jako społeczeństwo zmęczeni pandemią. Uważam jedynie, że noszenie maseczek w pomieszczeniach zamkniętych nie jest takim cholernym problemem. Może nam wszystkim pomóc szybciej wirusa opanować.
    Btw. lubię rozmawiać kulturalnie i posługiwać się argumentami a nie rzucać bluzgami lub obrażać , więc kończę moje wpisy.

  • anonim (d3LKRw), 2020-06-29 16:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wszyscy jesteśmy ci wdzięczni.

  • 1
  • 2

Reklama