Wysoka frekwencja! Jedna czwarta bolesławian zagłosowała już przed 12:00

Dyskusja dla wiadomości: Wysoka frekwencja! Jedna czwarta bolesławian zagłosowała już przed 12:00.


  • Marek (d3LKQc), 2020-06-28 15:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja głosowałem na Jana Pawła II tuż po 13:00. Nie było kolejek, dosłownie minuta lub dwie czekania. Zachęcam wszystkich do pójścia do swojego lokalu wyborczego. Słońce już tak nie pali, więc idźcie i głosujcie :)

  • anonim (d3LKO1), 2020-06-28 15:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja byłem bez maseczki. Reszta głosujących w stygmatuzujących maseczkach. Telewizor kazał - to noszą!

  • anonim (dz5Kku), 2020-06-28 15:58 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3LKO1) napisał(a):

    Ja byłem bez maseczki. Reszta głosujących w stygmatuzujących maseczkach. Telewizor kazał - to noszą!

    Cwaniaczek. Ciekawe, jakbyś dał sobie radę w Niemczech, bo bez maski i bez koszyka nie wszedłbyś do sklepu. Nawet w knajpie trzeba mieć maskę, dopóki nie zaczniesz jeść.
    No tak, ale przecież oni też oglądają TVP i inne TVNy.
    Odchodząc już od zasadności noszenia masek, skoro jest nakaz, to powinno się do niego zastosować.

  • anonim (d3LKRi), 2020-06-28 15:59 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3LKO1) napisał(a):

    Ja byłem bez maseczki. Reszta głosujących w stygmatuzujących maseczkach. Telewizor kazał - to noszą!

    No to jesteś 5 stówek do przodu. Życzę dużo zdrowia... i rozumu.

  • Marzena (d3L85Y), 2020-06-28 16:08 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3LKO1) napisał(a):

    Ja byłem bez maseczki. Reszta głosujących w stygmatuzujących maseczkach. Telewizor kazał - to noszą!

    Życzę , aby równie ,, mądry" chorujący bezobjawowo podzielił się z tobą swoim wirusem.

  • anonim (d3LKQD), 2020-06-28 16:08 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3LKO1) napisał(a):

    Ja byłem bez maseczki. Reszta głosujących w stygmatuzujących maseczkach. Telewizor kazał - to noszą!

    I czym się chwalisz ? Faktycznie masz czym bo ja raczej widzę tutaj powód do wstydu.

  • anonim (d3LKQc), 2020-06-28 18:15 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (dz5Kku) napisał(a):

    Cwaniaczek. Ciekawe, jakbyś dał sobie radę w Niemczech, bo bez maski i bez koszyka nie wszedłbyś do sklepu. Nawet w knajpie trzeba mieć maskę, dopóki nie zaczniesz jeść.
    No tak, ale przecież oni też oglądają TVP i inne TVNy.
    Odchodząc już od zasadności noszenia masek, skoro jest nakaz, to powinno się do niego zastosować.

    Siedź w tych swoich Niemczech zatem.

  • Reklama

  • anonim (d3LKQc), 2020-06-28 18:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3LKQD) napisał(a):

    I czym się chwalisz ? Faktycznie masz czym bo ja raczej widzę tutaj powód do wstydu.

    Faktycznie, kaganiec pisowski to jest powód do wstydu.

  • anonim (d3LKQc), 2020-06-28 18:17 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Marek (d3LKQc) napisał(a):

    Ja głosowałem na Jana Pawła II tuż po 13:00. Nie było kolejek, dosłownie minuta lub dwie czekania. Zachęcam wszystkich do pójścia do swojego lokalu wyborczego. Słońce już tak nie pali, więc idźcie i głosujcie :)

    U mnie na liście nie było kandydata Jan Paweł II...

  • anonim (d3LKQc), 2020-06-28 18:20 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Marzena (d3L85Y) napisał(a):

    Życzę , aby równie ,, mądry" chorujący bezobjawowo podzielił się z tobą swoim wirusem.

    Czy ty widzisz co napisałeś? Chorujący bezobjawowo? Znasz jeszcze jakieś inne bezobjawowe choroby? Może biegunka, ból głowy... A może Twój partner ma bezobjawowe orgazmy? To najprędzej...

  • anonim (d3LKQc), 2020-06-28 18:22 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3LKRi) napisał(a):

    No to jesteś 5 stówek do przodu. Życzę dużo zdrowia... i rozumu.

    Podobnie jak premier Morawiecki i minister Szumowski, nie mówiąc o prezydencie i prezesie... Ale to jedno i to samo.

  • anonim (d3L8Nx), 2020-06-28 18:51 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3LKQc) napisał(a):

    Faktycznie, kaganiec pisowski to jest powód do wstydu.

    wstydem to ty jesteś dla swoich rodziców

  • anonim (d3L8Nx), 2020-06-28 18:57 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3LKQc) napisał(a):

    Czy ty widzisz co napisałeś? Chorujący bezobjawowo? Znasz jeszcze jakieś inne bezobjawowe choroby? Może biegunka, ból głowy... A może Twój partner ma bezobjawowe orgazmy? To najprędzej...

    problem ze zrozumieniem słowa pisanego? tak można chorować i nie mieć objawów
    nigdy tego nie robię ale dla ciebie zrobię wyjątek i życzę ci żebyś zachorował to może wtedy zrozumiesz że jesteś "inteligentny" inaczej

  • ESET (d3LKRf), 2020-06-28 19:24 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Marzena (d3L85Y) napisał(a):

    Życzę , aby równie ,, mądry" chorujący bezobjawowo podzielił się z tobą swoim wirusem.

    Następna mądra, czerpiąca wiedzę z propagandy telewizyjnej. CHOROBA BEZOBJAWOWA - nowa terminologia powstała wraz z PLAN-DEMIĄ... Czego to media nie wcisną ogłupionemu społeczeństwu...

  • anonim (d3L8sZ), 2020-06-28 19:56 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ESET (d3LKRf) napisał(a):

    Następna mądra, czerpiąca wiedzę z propagandy telewizyjnej. CHOROBA BEZOBJAWOWA - nowa terminologia powstała wraz z PLAN-DEMIĄ... Czego to media nie wcisną ogłupionemu społeczeństwu...

    społeczeństwo jest ogłupiałe bo ma takich jak ty inteligentów

  • 1
  • 2

Reklama