Praca w policji czeka. Wznowiono postępowania kwalifikacyjne

Dyskusja dla wiadomości: Praca w policji czeka. Wznowiono postępowania kwalifikacyjne.


 • anonim (d3LKRf), 2020-07-26 16:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

  skąd pislamisci biorą - w XXI wieku - tych swoich piotusiów_analfabetów?

 • anonim (d3LKQD), 2020-07-26 19:11 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Piotr (d3LKxQ) napisał(a):

  Oto wykwit "tolerancji" oraz miłości sPOłecznej. I tacy toleraści mieli nami rządzić następne 5 lat. A milicja POlityczna to była właśnie jak rządzili przed 30 lat oraz słusznie minioną dekadę. To tam pałowano,gazowano strzelano do ludzi jak do zwierzyny łownej i inne lewacko-faszystowskie cuda

  piotr żal mi ciebie, nawet z małej litery

 • anonim (d3LKO1), 2020-08-08 13:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Panowie policjanci. Kiedyś wasi polityczni mocodawcy się wyprą wszystkiego i zostaniecie sami. A ludzie przyzwoici nie będą was chcieli bronić. Wiecie o tym?"

 • anonim (d3LKQD), 2020-08-08 13:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Możesz się zgadzać, możesz się nie zgadzać. Ale państwo, które sięga po pałę, kajdanki, wykręcanie rąk, bicie, zamiast rozmawiać (nawet w sporze, na ulicy), zmienia się w ponurą karykaturę wartości, których gębę ma pełną od rana do wieczora" - Szymon Hołownia.

 • anonim (d3LKQD), 2020-08-08 13:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "2020. Serio @PolskaPolicja? To są tak groźni i niebezpieczni ludzie, aby tak ich traktować? Kto wydał rozkaz tych łapanek? Dla kogo pracujecie? Dla obywateli czy dla PiS-u? Hańbicie urząd!" - Joanna Scheuring-Wielgus.

 • anonim (d3LKQD), 2020-08-08 13:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Po jedenaste: nie bądźmy obojętni. Wczoraj przed Sejmem mówiłam o Polsce, w której wszyscy mogą się czuć u siebie. To bezpieczeństwo tworzyć muszą przede wszystkim organy państwa: sądy, policja, prokuratura. Bardzo smutna i wstrząsająca noc" - napisała z kolei mec. Zuzanna Rudzińska-Bluszcz, obecnie główna koordynatorka sądowych postępowań strategicznych w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich.

 • anonim (d3LKQD), 2020-08-08 13:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Zatrzymanie na 24/48h, areszt tymczasowy nie możne być metodą zastraszania ludzi.

  Wyłapywanie protestujących losowo i zabieranie na posterunek wygląda jak model białoruski, a nie kraju demokratycznego." Katarzyna Lubnauer

 • anonim (d3LKQ7), 2020-08-08 13:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Wojsko, milicja i OMON rozpędziły wieczorem demonstrację rowerzystów w Mińsku. Im bliżej wyborów, tym brutalniejsze stają się działania białoruskich władz.

  Przedstawiciele organów siłowych ścigają rozpierzchających się rowerzystów, dokonują brutalnych zatrzymań"

  "...dwaj didżeje Kirył Hałanau i Uładzisłau Sakałouski. W czwartek, podczas organizowanej przez miasto imprezy, która zamieniła się w wiec opozycji, odtworzyli piosenkę legendy radzieckiego rocka Wiktora Coja "Chcemy zmian" (Pieriemien). To wystarczyło. W piątek rano okazało się, że obaj zostali zatrzymani. Kilka godzin później byli już skazani na 10 dni aresztu."

 • anonim (d3LKIs), 2020-08-08 17:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ooo, ktoś tu lubi cytować

 • anonim (d3LKRw), 2020-08-08 21:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Koleżanki i koledzy policjanci( wielu z Was nimi jest ), chyba dużo zmieniło się przez ostatnie 5 lat w sposobie wyszkolenia? Patrząc na zdjęcia poniżej zastanawiam się kto uczy taktyki i technik interwencji, a może tak teraz Was szkolą❓
  Rzeczywistość poraża. Nie będę dyskutowała z zasadnością przeprowadzania tych działań, zbyt mało wiem ale zdjęcia co do sposobu mówią same za siebie.
  Kilka miesięcy temu w USA dziesiątki tysięcy ludzi wyszło na ulicę wobec brutalności ich policjantów. Pokazano takie same sceny, jak te z wczoraj.
  Czy określenie "stróż prawa" ma jeszcze sens❓
  Nie identyfikuję się z ludźmi w mundurach, którzy w taki sposób traktują innych ludzi. Bo to ludzie‼️
  Warto być przyzwoitym. Zawsze‼️
  Pracowaliśmy 25 lat na wizerunek Policji, w kilka lat zniszczyliście go zupełnie."

 • 1
 • 2