Pierwsze wrażenia z obowiązkowego noszenia maseczki

Dyskusja dla wiadomości: Pierwsze wrażenia z obowiązkowego noszenia maseczki.


 • Jarbol (AE7o7H), 2020-04-18 17:22 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (AE7hJw) napisał(a):

  Prosty człowieczku,tu chodzi o to abyś nie ,, chuchał; na innych i ich nie infekował.jeśli jesteś w miejscu gdzie nie ma ludzi ,nikt nie każe Ci zakładać kagańca.Trochę pomyślunku a nie bezmyślnego hejtu.

  A tu się mylisz! Milicja szybko Ci to wyjaśni i zaproponuje minus 500.

 • Krzysiek (anwXD), 2020-04-18 17:23 Cytuj Zgłoś nadużycie
  redaktor (ALxJmB) napisał(a):

  Kolejny zwolennik demokracji w wydaniu chińsko - koreańskim :-). Jak ktoś się boi, to niech siedzi w domu w hełmie. Dlaczego ja mam się dusić w masce na ulicy na rozkaz urzędnika ? Każdy powinien mieć wybór ! Jeżeli wierzysz kapłanom religii COVID-19 i boisz się, to jako ich wyznawca siedzisz w domu w masce jak małpa w zoo a opiekun dowozi ci jedzenie. Chcesz żyć jak dawniej ryzykując ewentualne przeziębienie - chodzisz do pracy, biegasz jesteś aktywny jak zawsze. Wolność na tym polega. Cała sytuacja jest w jakiś dziwny sposób nakręcana. Minister, który kilka tygodni temu śmiał się z maseczek po wizycie w gabinecie premiera zmienił zdanie. Ja rozumiem, że sprzedaż maseczek napędza gospodarkę ale nie życzę sobie aby to odbywało się moim kosztem.

  Nie wiem skąd jesteś ale masz u mnie flachę z procentami lub bez.

 • anonim (ALxJNB), 2020-04-18 18:34 Cytuj Zgłoś nadużycie
  redaktor (ALxJmB) napisał(a):

  Ty zwolennik wykonywania decyzji "reżimowej władzy" , propagujący noszenie majtek na głowie śmiesz wątpić w słuszność ich działań i intencji ? Przecież oni wprowadzają reżim tylko i wyłącznie dla twojego dobra !

  ty jesteś tak ograniczony, że nie ogarniasz słowa pisanego - może to z nieustającego zatwardzenia, oby tylko z tego.

 • Gimbusie (ANb33T), 2020-04-18 18:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  a o ironii ty się już uczył ?

 • redaktor (ALxJmB), 2020-04-18 18:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (ALxJNB) napisał(a):

  ty jesteś tak ograniczony, że nie ogarniasz słowa pisanego - może to z nieustającego zatwardzenia, oby tylko z tego.

  Kolejny twój post, którego głównym argumentem jest zatwardzenie. Idź do proktologa a nie będziesz musiał nosić na głowie majtek :-). Zdrówka, zwłaszcza psychicznego życzę :-).

 • anonim (ANUZ2z), 2020-04-18 18:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kolego, nie chcesz, to nie noś, ale jakim prawem wymądrzasz się na forum i drwisz z tych, co jednak te maseczki noszą??

 • redaktor (ALxJmB), 2020-04-18 19:14 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (ANUZ2z) napisał(a):

  Kolego, nie chcesz, to nie noś, ale jakim prawem wymądrzasz się na forum i drwisz z tych, co jednak te maseczki noszą??

  A jakim prawem, ci co ulegli propagandzie TV i urzędnikom, którzy wcześniej śmiali się z noszenia maseczek a obecnie wyczuli z tego biznes (mandaty, kasa do budżetu ze sprzedaży) narzucają mi obowiązek noszenia maseczki ? Nie godzę się na demokrację w stylu chińsko-koreańskim, która jest obecnie stawiana za wzór postępowania ze społeczeństwem. Jak Ciebie cieszy "nahajka" jako argument to gratuluję. Edukujmy społeczeństwo , dajmy wolny wybór a nie wymuszajmy noszenia "szalika" na twarzy pod groźba kary 30 000 złotych. Jak ktoś uważa, że maseczka go ochroni to niech nosi na zdrowie. Jeżeli ktoś nie ma takiej potrzeby to niech nie nosi- przecież ten co nosi i tak jest przez maseczkę chroniony więc się nie zarazi ! . Pozwólmy ludziom decydować o własnym życiu !

 • Reklama

 • anonim (qnRpX), 2020-04-18 19:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ciekawe czy mateuszek kłamczuszek sie zakrywa w drodze z domu do limuzyny.

 • redaktor (ALxJmB), 2020-04-18 19:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Swoją droga, ciekawi mnie, czy obowiązek zakrywania twarzy będzie obowiązywał na trybunie stadionu :-) . Przecież dotychczas było to największe przestępstwo za które groziły wysokie kary z więzieniem włącznie ! Jak mateuszek wytłumaczy te dwa przeciwstawne przepisy ?

 • - (ALxJmB), 2020-04-18 19:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Maseczka nie musi mieć żadnych atestów, filtrów czy określonej gęstości , więc ja mam zrobioną z firany aby nie utrudniała oddychania . Taka maseczka anty mandatowa :-) . Jak ktoś się boi to niech siedzi w domu abym go nie opluł .

 • Dozorca (AE7sun), 2020-04-18 20:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To się nazywa rozmiękczanie stada , macie posiedzieć zamknięci w budach ,po podduszać się w kagańcach na twarzy , bez pozwolenia pana nie wychodzić na spacer ani do lasu.Jak odpowiednio zostaniecie wytresowani to nasi przyjeciele z za oceanu przywiozą szczepionki i dostaniecie przymusowo po igle w tyłki abyście zbyt długo nie pętali się po świecie bo stado zbyt się rozrosło i trzeba je zredukować

 • ela, 2020-04-18 20:19 Cytuj Zgłoś nadużycie
  - (ALxJmB) napisał(a):

  Maseczka nie musi mieć żadnych atestów, filtrów czy określonej gęstości , więc ja mam zrobioną z firany aby nie utrudniała oddychania . Taka maseczka anty mandatowa :-) . Jak ktoś się boi to niech siedzi w domu abym go nie opluł .

  Z falbaneczką, czy bez?

 • rewdaktor (ALxJmB), 2020-04-18 20:21 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ela napisał(a):

  Z falbaneczką, czy bez?

  Ja mam delikatna, koronkową :-) .

 • ela, 2020-04-18 20:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Też sobie jakąś śliczną zrobię, a co mi tam.

 • Tomek (hja9W), 2020-04-18 20:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Idąc przez miasto widzę bandę idiotów , poprawiają maski dotykając tam gdzie tego nie powinni robić ,noszą na brodach lub czołach ,nosy wystają ,wszystko czego nie wolno robić robią ,nie mówię że wszyscy ale mistrzami świata są ci najbardziej narażeni . Wchodząc do sklepów ,tragedia ,nie pilnują się ,dziś matka z trójką dzieci ,spokojnie mogły zostać w domu ale nie lepiej je zabrać ze sobą ,po co zakupy zrobić w kilka minut lepiej pobiegać z dzieciakami ,marudzą zechcą to chcą tamto a matka stoi 10 minut o nadaje przez telefon . Ludzie macie w dupie swoje zdrowie spoko ale szanujcie innych,swoich bliskich ,pracowników sklepów i służby zdrowia bo to przez wasze zaniedbania i oczywiście rządu oni są najbardziej zarażeni . Do przeciwników masek ,nie chcesz nie zakładaj ale później nie gon do szpitala ,zostań w domu ,cierp ,bądź dalej mądry bo wiesz najlepiej bo przeczytasz to czy tamto ,ja zaryzykuję o będę maskę nosił .

Reklama