Liczba zakażonych w powiecie bolesławieckim nadal szybko rośnie

Dyskusja dla wiadomości: Liczba zakażonych w powiecie bolesławieckim nadal szybko rośnie.


 • Andrzej (ALxJyT), 2020-04-20 14:20 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (A8svbY) napisał(a):

  Jedyne słuszne rozwiązanie żeby zatrzymać tą pandemie śmierci, Chiny zamykały miasta i już mają spokój.

  Spokój, z obywatelami :-).

 • Andrzej (ALxJyT), 2020-04-20 14:26 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (AE7hJw) napisał(a):

  Zmienisz zadnie i przestaniesz cwaniaczyć jak wylądujesz pod respiratorem.Młodzi też umierają a Ci którzy zdrowieją mają stały ślad na płucach,co już jest zbadane a nie wiadomo jeszcze jak zachowa się serce.Trochę pokory nie zaszkodzi.

  Zapomniałeś dodać, że ponad 80 % zarażonych nawet nie wie, że już infekcję ma za sobą i nie domyśla się, że chorowało i nabyło odporności :-). Oglądaj dalej TV a niedługo będziesz potrzebował pampersów. Jak się boisz to siedź w domu i nie wywołuj paniki. Poczytaj co się dzieje z ludźmi którzy palą papierosy oraz tymi co biernie palą. pomimo groźniejszych skutków nie ma chętnych aby zakazać tego świństwa w trosce o zdrowie społeczeństwa.

 • Lewandowska (woemf), 2020-04-20 16:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skrajny przykład nieodpowiedzialności dała POLICJA która rozdawała maseczki bezdomnym a potem seniorom bez zachowania dwu metrowej odległości .
  Obdarowani zostali maseczkami a może i WIRUSSEM bo wątpię by mundry były antywirusowe.

 • Marconito (vkVjc), 2020-04-20 16:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wiecej latajcie po tych sklepach to kurna caly Bolec bedzie zarazony. Nic tylko lataja 10 ray dziennie. Teraz jeszcze wiecej bedzie bo wszyscy do lasu pedza a po tem bedzie k... placz i lamet.. Banda idiotów nie zrobi zakupow na tydzien tylko biega. Szkoda czasu i zdrowia.