Biegał z siekierą po bolesławieckim Rynku

Dyskusja dla wiadomości: Biegał z siekierą po bolesławieckim Rynku. Trafił do szpitala na obserwację.


 • Forest (elKrw1), 2020-02-12 08:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak będą tacy żwawi to im rentę zabiorą! Straż miejska do likwidacji, darmozjady jedne.

 • anonim (vZlYK), 2020-02-12 08:23 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (vkOcy) napisał(a):

  No ty byś wystartował pierwszy gdybyś tam był i na miejscu gościa obezwładnił i unicestwił . Fachowiec i spec z internetu .Ale niestety to nie gra komputerowa i złapać gościa z siekierą i nożem to nie łatwe zadanie . Gdyby trafił na patrol policji to pewnie skończyło by się na tym że wyjęli by broń . Straż miejska broni nie nosi i akurat w takiej interwencji wszystko może się przytrafić . Policja co smutne nie chodzi po Bolesławcu w patrolach pieszych a powinno tak być . Nie tylko straż miejska ale i policja powinna chodzić pieszo i nie tylko w dzień ale przede wszystkim wieczorem o nocą . Wtedy na pewno statystyki poszły by w górę i interwencji było by więcej . Ale ani do straży miejskiej ani już nawet do policji nikt z młodych nie chce iść . Mimo to brawo dla tych funkcjonariuszy za podjęcie skutecznej interwencji . Dobrze że jakiś patrol był w pobliżu bo strach pomyśleć co gość miał pod czaszką i do czego byłby zdolny gdyby zaatakował niewinnego przechodnia albo dziecko .

  Idź się pouczyć poprawnej pisowni

 • prezio (dmH5rB), 2020-02-12 08:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Romek to ty??

 • Krisu (e03U1), 2020-02-12 08:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Powinni podac nazwiska tych sprawnych strażników do publicznej wiadomości

 • anonim (eludLP), 2020-02-12 14:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bo strażnicy to długodystansowcy, a ten z siekierą to sprinter :-). Ale tak po prawdzie i bez hi,hi, to oni mogli dostać zawału z wysiłku ponad miarę ich możliwości. Dlaczego takich schorowanych ludzi przyjmuje się do SM ?

 • anonim (ALxVy5), 2020-02-12 16:58 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (eludLP) napisał(a):

  Bo strażnicy to długodystansowcy, a ten z siekierą to sprinter :-). Ale tak po prawdzie i bez hi,hi, to oni mogli dostać zawału z wysiłku ponad miarę ich możliwości. Dlaczego takich schorowanych ludzi przyjmuje się do SM ?

  Głupich nie przyjmują, nie masz szans.

 • paul (e4lkz6), 2020-02-12 17:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ten drugi to go zlapie w przyszlym roku na wiosne....

 • bolesławianin (dmH5r3), 2020-02-12 18:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  chcia zabic prezydenta czy jak

 • Hej23 (ekhJIE), 2020-02-12 22:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Złapali kolesia bo pewnie sam się poddał lub padł ze śmiechu

 • Kochani rozmówcy, czy zastanowiliście się nad tym co mogło się wydarzyć, gdyby nie Inne osoby a mianowicie Pani, która powiadomiła SM o zaistniałej sytuacji i wskazała osobnika, który zaatakował moją córkę i jej koleżankę.
  Bardzo dziękuję Pani za szybką reakcję i odwagę. Wyśmiewacie się z działania straży miejskiej, a co wy zrobiliście dla społeczeństwa. W straży na pewno są wolne etaty więc proszę młodych, zwinnych niech wstąpią w szeregi SM.
  Pozdrawiam wszystkich na łamach forum i zanim coś napiszecie , proszę zastanówcie się. Czy życie polega na wyśmiewaniu się z innych? Jaki dajecie przykład innym.

 • anonim (vk1Vq), 2020-02-13 17:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niestety ale takie mamy społeczeństwo . Z służb się każdy śmieje i poucza ale każdy widząc patrol będąc w takiej sytuacji sam prosi by o szybką pomoc . To samo z policją każdy się naśmiewa że lepiej by kogoś skuł i obezwładnił ale jak przychodzi co do czego to tacy ludzie pierwsi dzwonią . Jak jest wypadek na drodze to każdy udaje że go tam nie ma ale jak jest straż pożarna i pogotowie to nagle jest tulm fachowców z telefonem w ręku którzy przecież l" lepiej by to zrobili " .

 • Grzegorz (emnstY), 2020-02-14 01:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To ten słynny maratoński kryzys 30-tego kilometra. :)

 • anonim (vZlYh), 2020-02-15 07:32 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Holly (woelm) napisał(a):

  Masakra żenada ta policja to masakra niepowinni jeździć autem tylko biegać po boleslawcu

  A gdzie Ty widzisz tam policję baranie

 • ZK Polska (ALxa8m), 2020-02-15 08:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Wyśmiewacie się z działania straży miejskiej, a co wy zrobiliście dla społeczeństwa";
  "Niestety ale takie mamy społeczeństwo"

  No nie wiem, może złożyliśmy się na ich pensję aby codziennie mogli za nią potrenować biegi i sztuki walki gdy my stoimy przy taśmie albo na budowie?

 • ZK Polska (ALxa8m), 2020-02-15 08:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeszcze do tych obrońców biednych strażników -
  jak zatrudnicie płytkarza czy murarza a ten będzie się grzebał czy krzywo kładł płytki to go wyśmiejecie i opier dolicie czy może będziecie mu własnoręcznie zaprawę mieszać i klej albo trzymać poziomicę aby prosto robił?
  W Polsce hołota się lituje nad ucieśnionymi strażnikami, biednymi alkoholikami, przemęczonymi piłkarzami, biednymi lekarzami to zamiast ich "pobudzić" do pracy to debatują nad podwyżkami płac i socjali którzy sami zapłacą z własnej kieszeni :)
  Jak się strażnikowi biegać nie chce to niech idzie na taśmę pracować.