Susza w powiecie. Sytuacja jest dramatyczna

Dyskusja dla wiadomości: Susza w powiecie. Sytuacja jest dramatyczna.


 • Andy (vZIx5), 2020-04-27 08:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Działania z budowaniem zbiorników i dbaniem o zabezpieczenia trzeba było zacząć 20 lat temu a nie teraz kiedy jesteśmy w czarnej dziurze.
  Że żywność i woda zdrożeje? Ibardzo K...wa dobrze! Powinna być 10 razy droższa.
  Kretynom którzy potrzebują wannę wody na umycie kubka i łyżeczki przemówi to do rozumu. Podobnie dotrze do tych co wyrzucają tonę jedzenia co miesiąc do śmietnika.
  "zrobiłam więcej żeby nie zabrakło" no to teraz zabraknie wszystkim.
  Pozdrawiam

 • Kisias (dmHtjD), 2020-04-27 08:52 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (AE4vGX) napisał(a):

  Zakaz wstępu do lasu nie jest tak do końca dobry. Nie wszystkie pożary wywołują bezpośrednio ludzie. Ale człowiek, który jest w lesie, może taki pożar zauważyć i szybko zareagować. Przy zakazie wstępu, istnieje ryzyko, że pożaru przez dłuższy czas nikt nie zauważy.

  Jedynie pozary lasow od pioruna nie sa spowodowane przez czlowieka. Widziales w TV co pokazywal lesniczy? Jest tak sucho ze 1 pet wystarczy by wszystko stanelo w ogniu

 • ZK Polska (ALxaA1), 2020-04-27 08:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Woda powinna być 10 razy tańsza. Każde podwyżki cen finalnie uderzają też i w tych co oszczędzają.
  Co to za sprawiedliwość jak podwyżka ceny uderzy też w oszczędzającego?
  Już sprawiedliwsze byłyby limity wody na mieszkańca które to po przekroczeniu miałyby inne stawki, nawet 10 razy wyższe. Oszczędzający limitu nie przekroczy i tylko ci co lubią sobie robić basen w domu powinni zapłacić więcej bo zużywają więcej zasobów.

 • Kggd (e3JrHp), 2020-04-27 09:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zlych decyzji z przeszlosci nie cofniemy. Liczmy na to, ze biezace dzialania nam pomogą i bedą lekcją na przyszlośc. Jednak w tym czasie miasto mogloby zlecić sprzatanie brzegów z tych wszystkich śmieci.

 • anonim (ALxJIC), 2020-04-27 10:08 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Kggd (e3JrHp) napisał(a):

  Zlych decyzji z przeszlosci nie cofniemy. Liczmy na to, ze biezace dzialania nam pomogą i bedą lekcją na przyszlośc. Jednak w tym czasie miasto mogloby zlecić sprzatanie brzegów z tych wszystkich śmieci.

  Zlecam ci "sprzatanie brzegów z tych wszystkich śmieci". Jak posprzątasz to do szkoły - walcz z analfabetyzmem - nieuku.

 • kasia (AE7IkK), 2020-04-27 12:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Susza jest od lat kilku , widać to po okolicznych zbiornikach wodnych wiec pretensje do Rządu , Spółek Wodnych i włodarzy . To są wieloletnie zaniedbania i w drugą stronę tez trochę popada już armagedon , ulice zalane . Ktoś tu w ogóle myśli . Może zamiast kolejnych inwestycji typu droga w polu dla rowerków ktoś w końcu zrobi porządny zbiornik a nie posprzedawali wszystko

 • 1
 • 2