Kilkanaście osób przed jednostką wojskową na proteście przeciw 5G

Dyskusja dla wiadomości: Kilkanaście osób przed jednostką wojskową na proteście przeciw 5G.


 • Nietoperz mroku (ALxJbs), 2020-04-25 17:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie lubię ludzi których nazwiska zaczynaja się na „DU”.... coś z nimi nie tak

 • ZK Polska (ALxJQS), 2020-04-25 17:25 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Jaco (anwYX) napisał(a):

  Masakra, nie wierzę, że w XXI w. dalej jest taki ciemnogród

  Dlaczego ciemnogród? Ciemnogród rozwiewa się argumentami. Jeżeli 5G jest niegroźne to pokaż nam patent ze schematem budowy, opisz go i udowodnij że nie ma tam nic groźnego. Tylko tak można rozgonić ciemnogród.

  Pomijając głupoty że "fale 5G to te same co te TV naziemnej" (poczytajcie o długości fali) to technologii 5G nie definiują już same fale tylko też moc fali (odpowiedź na moje powyższe pytanie). Jeżeli w mikrofalówce są te same fale co w Wi-Fi to jest jakaś zasadnicza różnica między nimi i tą różnicą jest moc dostarczona do urządzenia.
  I teraz pytanie za sto punktów - czy maszty 5g będą miały ograniczoną moc która zostanie do nich dostarczona czy może jedyną przeszkodą będzie dla nich przekrój kabla zasilającego do masztu?

 • ZK Polska (ALxJQS), 2020-04-25 17:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No bo dlaczego wasze wi-fi ma taki ograniczony zasięg że na podwórku 50 metrów dalej już go nie łapiecie? Ograniczony ma bo ma małą moc dostarczoną do nadajnika.
  A jak dostarczymy mu moc 100x większą i puścimy falę po mieszkaniu to co się stanie?
  Różnica między waszym wi-fi w pokoju a masztem jest taka, że w waszym pokoju nikt mocy wam w zasilaczu nie podkręci ale w maszcie już można to zrobić bo stoi sobie na zewnątrz a druga sprawa że budowy technologii 5g nie znamy bo nie możemy zajrzeć do takiego masztu :)

 • anonim (e3Jrzx), 2020-04-25 17:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A czemu niektórzy bez maseczek???? 5G zabija, a korona już nie?

 • Gotrekus (ALxcKb), 2020-04-25 17:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niestety nie ma żadnych badan naukowych potwierdzajacych ze technologia 5G jest calkowicie bezpieczne dla organizmu. Teraz juz wiemy ze telefony komorkowe czesto ustawione na 4 G sa przy dlugim urzytkowaniu(glownie dlugie rozmowy telefoniczne) sa przyczyna zmian w mozgu (glejaki itd) zwlaszcza u dzieci. To teraz wezmy sobie telefon z 5G gdzie promieniowanie bedzie duzoo wieksze i zastanowmy sie jaki to bedsie mialo wplyw.

 • Czesław (qnQd4), 2020-04-25 17:58 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (e3Jrzx) napisał(a):

  A czemu niektórzy bez maseczek???? 5G zabija, a korona już nie?

  Podejrzewam, że Ci Państwo koronawirusa uważają za jakiś spisek i zapewne twierdzą, że go zwyczajnie nie ma.

 • TK (VPCWJ), 2020-04-25 18:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czytając co poniektórych wypowiedzi i pytania mam wrażenie ze żyjemy w XIX wieku....

 • Reklama

 • Burak (qfqwx), 2020-04-25 18:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A kto to był? Zandbergiści? Owsiakowcy? Marksiści-leniniści? Maoiści? Trockiści? Czegewaryści? Prepersi? Bolszewicy? Narodowi socjaliści?

 • Nemezys (AmR4Gw), 2020-04-25 19:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Aż trudno mi wierzyć że ludzie są aż tak glupi..

 • Aneta (e3JszP), 2020-04-25 19:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziękuję za udostępnienie tu filmu Dawida. Jestem pozytywnie zaskoczona, że w naszych mediach promuje się także ambitne kanały takie jak Naukowy Bełkot. Jakby więcej ludzi posłuchało takich treści zamiast patostreamów, może inteligencja w narodzie nie zanikałaby w tak zastraszającym tempie

 • Buziaki (AmR4Gw), 2020-04-25 19:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oby ciebie elektro smog szybko zabił ;)

 • Nemezys (AmR4Gw), 2020-04-25 19:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Jaco (anwYX) napisał(a):

  Masakra, nie wierzę, że w XXI w. dalej jest taki ciemnogród

  Dokładnie :/

 • Nietoperz dalej atakuje (ALxJbs), 2020-04-25 19:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moi Drodzy mam do przekazania bardzo interesującą wiadomość dla Wszystkich uczestników zgromadzenia ! Obserwowałem wydarzenie z bezpiecznej odległości i doszedłem do pewnego wniosku...nie tylko ekipa pana D nagrywała to zdarzenie...policja tez nagrywała..a mniej myślący obywatele uwierzyli swojemu Bożyszcze, tj. Panu D. w opowiadane przez niego frazesy i pozdejmowali maseczki, stali w odległości mniejszej niż 2m od siebie i stworzyli zgromadzenie w czasie pandemii popełniając tym samym liczne wykroczenia..reasumując mój jakże mało ciekawy lecz szalenie istotny wywód..jestem niemalże pewny, ze potrafię połączyć dwa fakty czyli legitymowanie osób plus ich nagrywanie żeby dojść do wniosku że przybędzie wam wniosków hahah do SĄDU !!! i ciekawe co wtedy powiecie ! Ze Pan D wam kazał ?! Ze sieć 5g zabija a wy podając sobie łapy i nie zachowując odległości nie ? Bo Pan D wam pozwolił ?czekajcie..ile to teraz tysięcy sanepid może wlepić grzywny za taki występek ? Hmmm pozdrawiam wszystkich którzy dali sie w banalny sposób pozbawić pensji z ostatniego pół roku hahahha

 • Play (AN0bTC), 2020-04-25 19:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie przecież 5G jest od 2lat w play.
  To w czym problem?

 • Jarbol (AE7o7H), 2020-04-25 19:47 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ZK Polska (ALxJQS) napisał(a):

  Takie pytanie do ojca prowadzącego , test na inteligencję -
  jeżeli sieć 5g jest na takich samych częstotliwościach co telewizja naziemna to dlaczego maszty 5g są ustawiane tak gęsto co kilkaset metrów a maszty TV tak co kilkadziesiąt kilometrów?
  Dlaczego maszty 5g nie mogą być ustawiane co kilkadziesiąt kilometrów jak te TV?

  5G nadaje na częstotliwościach mikrofalowych. Telewizja naziemna nigdy nie korzystała z tego zakresu. Czy ten zakres przy dużym zagęszczenie nadajników jest bezpieczny? Pewnie tak jak pracująca kuchenka mikrofalowa bez drzwiczek.

Reklama