25-latek wpadł z metamfetaminą, bo… w aucie były trzy osoby

Dyskusja dla wiadomości: 25-latek wpadł z metamfetaminą, bo… w aucie były trzy osoby.


 • ZK Polska (ALxc31), 2020-04-08 14:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To obecność trzech osób w kupie uprawnia do przeszukiwania? Do przeszukiwania portfela?

 • dd (e3aIEX), 2020-04-08 14:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  to napewo mial duzo jak w portfelu mega sukces policji

 • anonim (AE7kSJ), 2020-04-08 15:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ukarać wyrok tylko jeden dożywocie praca w kamieniołomach nie żałować tych gnojków ćpunów

 • anonim (vkaLS), 2020-04-08 15:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ćpunów i dilerkę utylizować

 • Krystian (vkab1), 2020-04-08 15:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niech se ćpaja..ich zycie ich sprawa przeciez na sile nikt nikomu nie wciska..wszystko jest dla ludzi..tylko niech ku## nie kradna

 • kaja (AE7eey), 2020-04-08 16:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie ma czegoś takiego niech ćpają ich sprawa , potem taki ćpun albo kradnie albo lata z nożem po mieście obyś go spotkał to zmienisz zdanie .

 • Xhx (vZISB), 2020-04-08 17:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może klient mojej sąsiadki

 • anonim (AE7hnH), 2020-04-08 18:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  skutki zażywania metamfetaminy, szczególnie w dużych dawkach, to nieobliczalne i często agresywne zachowanie. Substancja powodować może także utratę apetytu, zmianę trybu snu, poważne wahania nastroju, drżenia lub drgawki, podwyższone ciśnienie tętnicze i nieregularne tętno. Ze względu na swoją zdolność do zmniejszania apetytu i przyspieszania metabolizmu, metamfetamina uważana jest za pomoc w szybkim odchudzaniu. Jednak jest to rozwiązanie krótkotrwałe. Po ok. 6 tygodniach organizm przyzwyczaja się do narkotyku, a spadek wagi zatrzymuje się.

  Przedłużające się stosowanie crystalu może prowadzić do myśli samobójczych i morderczych, silnego niepokoju, paranoi, halucynacji i bezsenności. Osoby po metamfetaminie nie odczuwają ani głodu, ani pragnienia, ani bólu. Narażone są na uszkodzenia mózgu, udar i śpiączkę. Poważne nadużywanie narkotyku może skutkować zewnętrznymi oznakami starzenia się. Crystal powoduje bowiem uszkodzenia tkanek i naczyń krwionośnych, utrudniając organizmowi regenerację. U narkomanów często zauważyć można trądzik, a także szary odcień skóry, która pozbawiona jest elastyczności. Ich zęby zaczynają rozkładać się i łamać. Najpoważniejszym skutkiem zażywania metamfetaminy jest śmierć w wyniku zatrzymania akcji serca lub hipertermii.

 • anonim (AE7hnH), 2020-04-09 18:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  to w większości strychnina (trutka na szczury) dodają to do metamfetaminy...

  szczury po tym umierają w strasznych męczarniach...

  wszystkim odważnym którzy uważają metamfetaminą i inne narkotyki polecam wpisać w google hasła : meth look (bużka jak marzenie), brain after meth (tak można się zupełnie pozbyć mózgu, zafundować sobie totalne odmóżdżenie, zagubienie, brak odczuwania uczuć, człowiek po tym nie umie wartościować nie wie czy kocha , nie wie czy rodzina jest dla niego ważna, nie czym są w życiu prawdziwe wartości ) ,tooth looks after meth (cudne)....