Darmowe maseczki dla mieszkańców Bolesławca

Dyskusja dla wiadomości: Darmowe maseczki dla mieszkańców Bolesławca.


 • anonim (ALxJNB), 2020-04-19 09:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Nie­zwy­kły wy­czyn mar­sza­łek z PO. Ścią­gnę­ła z Chin tyle sprzę­tu, że za­wsty­dzi­ła rząd

  Marszałek woj. Lubuskiego ściągnęła do Polski 23 tony materiałów ochronnych z Chin.
  Antonow 225 dostarczył do Polski przeszło 80 ton materiałów ochronnych, które spółki Skarbu Państwa, więc de facto rząd, kupiły w Chinach. Jak ta ilość ma się do 23 ton środków, które ściągnęła do województwa lubuskiego marszałek Elżbieta Polak?
  W piątek do Zielonej Góry Elżbieta Polak, lubuska marszałek z PO, sprowadziła kolejną transzę materiałów ochronnych z Szanghaju. W sumie wyszły 23 tony, czyli około jedna trzecia tego, co ostatnio zamówił rząd i sprowadził do kraju "propagandowym" transportem na pokładzie Antonowa 225 "Mrija".

  23 tony materiałów dla milionowego województwa naprawdę robi wrażenie. Lubuski Urząd Marszałkowski zgromadził spore zapasy, które od razu zostały skierowane do szpitali.

  Transport w Chinach pomogli zakupić i skompletować współpracownicy zielonogórskiej firmy LUG, którzy od lat robią interesy z Chińczykami. Transport na Lotnisko Chopina dotarł rządowym samolotem. Do woj. lubuskiego przywieźli go żołnierze Czarnej Dywizji. Marszałek sfinansowała zakupy z unijnego programu regionalnego"

 • Jack (ePYAmf), 2020-04-20 07:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dzień dobry panie prezydencie. Proszę, aby sam chodził pan w tych pociętych rajstopach, które nazywa maseczkami (wyjęte że skrzynki na listy).

 • anonim (vZIMa), 2020-04-20 11:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co z maseczka i dla gminuanin, wioskę? Im się nie należy?

 • anonim (ALxJ5l), 2020-04-20 11:51 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (vZIMa) napisał(a):

  A co z maseczka i dla gminuanin, wioskę? Im się nie należy?

  Jeżeli jesteś "na ssaniu" to mogę ci odstąpić swoją, miejską - jak dostanę.

 • bm (AE5Jsw), 2020-04-20 12:40 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Monika (ANb3Pj) napisał(a):

  Prezydent obiecuje maski dla KAŻDEGO mieszkańca. A tu w skrzynce na listy jest jedna maseczka. Hmm.... gdzie jest reszta? Brakuje jeszcze dla dwóch osób. Brawo! Będziemy się wymieniać. Porażka

  Sama jesteś "porażką" jeśli zamiast płacić za wywóz nieczystości za wszystkich domowników, to płacisz za jednego. Bo kto to sprawdzi, nie?
  Miasto rozprowadza maseczki w oparciu o deklaracje wskazujące ilość osób dla potrzeb gospodarowania odpadami. Kto w deklaracji oszukuje, ten stratny.

Reklama