Jest oficjalna i potwierdzona zbiórka na nasz szpital

Dyskusja dla wiadomości: Jest oficjalna i potwierdzona zbiórka na nasz szpital.


 • Kierowca (qnQjT), 2020-04-02 16:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prezes NBP w 2019 roku zarabiał średnio 66 tys. złotych miesięcznie ale to najuboższe społeczeństwo ma wziąć ciężar na swoje barki. To jakiś żart???

 • Mmm (ALxJOc), 2020-04-02 17:26 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (euIEhE) napisał(a):

  Zaczęłam pisać bo szlak mnie trafia na te zbiórki dajcie mi wypłatę brutto nie każcie płacić danin za każdy dokument ,zaświadczenie etc.
  Wtedy będę się składać na szpitale,przedszkola,szkoły,leki dla chorych dzieci generalnie na wszystko .Co to jest za skurwysyństwo i jaki musi być tępy naród ze popiera tych pisiorow z 2 mld zł na TVP !!!!!! Wale to wszystko może mnie dopaść wirus
  Wiem jedno -muszę liczyć tylko i wyłącznie na siebie to „państwo” mnie jako jednostkę społeczną ma w głębokim poważaniu jedyne na czym im zależy to za.......... do 60 lat i płacić kasę a oni kupią sobie wyborców czy mi się to podoba czy nie CHWILO TRWAJ

  Popieram. Głupi naród sobie wszystko sam zorganizuje i kupi. Nie ma na sprzęt, zrzuta, nie ma na środki ochrony osobistej zrzuta, na wszystko zrzuta.

 • Genius (ALxa4E), 2020-04-02 17:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To pytam się na co idzie moja składka zdrowotna, na co idą podatki ? Publiczna służbę zdrowia utrzymuje państwo polskie z podatków. Ktoś kiedyś trafnie określił polskie państwo "h...j, d..pa, i kamieni kupa"

 • anonim (A81bBM), 2020-04-02 17:42 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (ALxJ4J) napisał(a):

  Kuria na pewno pomoże, zawsze pomaga.

  Prima aprilis był wczoraj:-)

 • Xd (hjJxp), 2020-04-02 17:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  I dalej durny naród bedzie wszystko sponsorował. Ludzie kiedy wy się obudzicie z tego letargu?!?!?! Tak was ta tv zaprogramowała że to jest straszne ! W tv gadaja ze jest cudownie, wszystko pod kontrolą , a tu znowu dej , dej . Wykorzystuja dziady jedne sytuacje zeby doić głupi naród z kasy. To samo robi owsik wszystkie te pseudo fundacje

 • anonim (euIEhE), 2020-04-02 19:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A tak na marginesie. To gdyby nie ten opluwany przez elektorat PIS Owsiak to dzisiaj chorzy w wielu szpitalach leżeliby na podłogach wiec wbijcie sobie w końcu w te wasze tępe łby ze gro sprzętu w szpitalach jest dzięki niemu !!!

 • Gość (hjJ56), 2020-04-02 19:54 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (A8svTh) napisał(a):

  Niech do ci owsik ma 400000000 nich ci da zwróć się do tego guru przekrętów

  Prędzej dam Owsiakowi.
  Mój comiesięczny zus poszedł w pizd..a nie na służbę zdrowia! Bo gdyby trafiał tam gdzie powinien to nie potrzeba by było teraz narodowych zrzutek czy Owsiaków.
  Ale przecież tvpis mówi, że wszystko gra! Idź w maju na wybory obywatelu 65+ tylko później nie licz na to, że jak będzie taka potrzeba to respiratora dla ciebie nie będzie, bo nie jesteś produktywny dla społeczeństwa.
  Naciesz się swoją 13nastą emeryturą... póki jeszcze możesz.

 • anonim (ALxJ4C), 2020-04-02 22:20 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Genius (ALxa4E) napisał(a):

  To pytam się na co idzie moja składka zdrowotna, na co idą podatki ? Publiczna służbę zdrowia utrzymuje państwo polskie z podatków. Ktoś kiedyś trafnie określił polskie państwo "h...j, d..pa, i kamieni kupa"

  pytaj tych co stoją w kolejce do kasy w MOPS. Może coś wie dyrektor ojciec czy odwrotnie.

 • Mati (euh30I), 2020-04-03 22:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zamiast Państwo dać kościołowi w cholerę pieniędzy mogłoby przeznaczyć to już wcześniej na szpitale. Kościoły to instytucja, która w moim mniemaniu nie ma już racji bytu, powinni to wszystko porozganiać, a księży do pracy. Niech zobaczą jak to jest jak człowiek zarabia 2000 zł i musi wszystko opłacić i jeszcze z tego żyć.

 • 1
 • 2