VE-TO: ponad 800 mieszkańców przeciwnych galerii handlowej w Nowogrodźcu

Dyskusja dla wiadomości: VE-TO: ponad 800 mieszkańców przeciwnych galerii handlowej w Nowogrodźcu.


  • kjh (hjJ2M), 2021-01-20 16:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

    to sa głosy mieszkanców Nowogrodżca aleniemieszkańcow całej gminy bo ja chetnie podpisze sie pod tym.PS ciekawe ile dostali w ;Łapę

  • Nowa mieszkanka, 2021-01-20 19:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mieszkam od niecałego roku w Nowogrodźcu, przeprowadziłam się z Lubania więc owszem, w Nowogrodźcu brakuje mi sklepów, ale sama podpisałam pod petycją. To miejsce jest na prawdę urokliwe i w miastach powinno dbać się też o miejsca takie jak skwerki, parki. Uważam że galeria jak najbardziej na tak ale jeśli ma być w tym miejscu to jzu wolę by jej nie było.

  • anonim, 2021-01-20 20:09 Cytuj Zgłoś nadużycie
    A (A4MmIq) napisał(a):

    Całe szczęście, że nie "obronili mieszkańców" przed Biedronką i Dino

    Też chciałem to napisać. :)
    Ale jeszcze moga protestować że za tanio w Biedronce.

  • Mo (e3JrcB), 2021-01-20 20:11 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Waldemar (ekh70V) napisał(a):

    Ludzie opamiętajcie się chcecie zabetonować wszystko ,czy budując moloch zostanie poprawione powietrze i tak już zadymione ,zakopcone przez auta i spalanie śmieci w piecach ,czy to wpłynie na poprawę życia nas wszystkich mieszkańców czy znowu nabijemy kasę komuś komu zależy na tym aby coś takiego postawić ,zostawcie choć tyle z centrum Nowogrodzca bez betonu ,żal mi ludzi którzy nie dbają o przyrodę

    Ale jakie tam jest plac zieleni???? Te 4 czy 5 wierzb???? I banda żuli i nic więcej.Niestety rynek w tym mieście jest wymarły. Cały ruch jest w okolicy Biedronki i Dino. W rynku nic a nic się nie dzieje.

  • ziom, 2021-01-20 21:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    pani świder przecież radni są z większości z pani ugrupowania to jaki jest problem radni przeciw i burmistrz musi to przyjąć a w sprawach ocieplaniu się klimatu to niech niektórzy auta zmienią na mniejsze które mniej palą benzyny on i wtedy będzie ok

  • anonim, 2021-01-20 21:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Radni nie są Swidee i to boli. Kolejna porażka ale może narobila huku i teraz ją wybiorą A wtedy to zobaczycie

  • Misia, 2021-01-21 12:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wybudowana galeria to większa atrakcyjność miasteczka, w/g mnie to atrakcyjne miejsce jest koło cmentarza w str. Milikowa tam jest jakiś pustostan. Zmieść to z powierzchni i postawić coś nowego w tym miejscu.

  • 1
  • 2

Reklama