VE-TO: ponad 800 mieszkańców przeciwnych galerii handlowej w Nowogrodźcu

Dyskusja dla wiadomości: VE-TO: ponad 800 mieszkańców przeciwnych galerii handlowej w Nowogrodźcu.


  • Yt (AqLvEF), 2021-01-20 08:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tak i tak wybudują .

  • Adam., 2021-01-20 09:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Absolutnie nie!

  • Kam (qn6nK), 2021-01-20 09:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A pan przewodniczący Rady głosował na Tak a jest od pani swide.... Komu tu mydlimy oczy

  • anonim, 2021-01-20 09:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie za bardzo rozumiem.
    Ludzie nie chcą aby powstała jakakolwiek konkurencja dla lokalnych handlarzy?
    Lubią drogo i byle jak?

  • Jaś (hjczE), 2021-01-20 09:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Niech budują, nie będzie trzeba wtedy specjalnie jechać na zakupy do Bolesławca czy do Lubania.. nic w tym Nowogrodzcu nie ma , w szczególności sklepów dziecięcych czy niemowlęcy czy też drogerii, więc niech coś w tym mieście powstanie.. a 800 mieszkańców przeciwnych to co to jest na tak dużą gminę xD

  • Ktoś (eltCHw), 2021-01-20 10:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Niedługo Polska galeriami będzie stać.

  • anonim (eznm0p), 2021-01-20 10:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do swojego pupilka niech się zwróci z tym pismem a nie do Relicha:)

  • Reklama

  • A (A4MmIq), 2021-01-20 10:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Całe szczęście, że nie "obronili mieszkańców" przed Biedronką i Dino

  • anonim (eltC8U), 2021-01-20 10:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie dla Ggalerii! Tam trzeba ogrzewaną wiatę dla żuli postawić! Nowogrodziec żulem stoi!

  • anonim (AE7bry), 2021-01-20 11:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja jestem za galerią ale nie w tym miejscu . Na Boga , Panie Burmistrzu , głosowałam na Pana ale teraz muszę zgodzić się z Panią Świder w tym temacie. Proszę znaleźć inne miejsce na galerię.

  • Waldemar (ekh70V), 2021-01-20 11:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ludzie opamiętajcie się chcecie zabetonować wszystko ,czy budując moloch zostanie poprawione powietrze i tak już zadymione ,zakopcone przez auta i spalanie śmieci w piecach ,czy to wpłynie na poprawę życia nas wszystkich mieszkańców czy znowu nabijemy kasę komuś komu zależy na tym aby coś takiego postawić ,zostawcie choć tyle z centrum Nowogrodzca bez betonu ,żal mi ludzi którzy nie dbają o przyrodę

  • pb (hjFUe), 2021-01-20 11:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    galerie buduje się na obrzeżach,a nie w samym rynku.

  • anonim (eznm0p), 2021-01-20 13:21 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AE7bry) napisał(a):

    Ja jestem za galerią ale nie w tym miejscu . Na Boga , Panie Burmistrzu , głosowałam na Pana ale teraz muszę zgodzić się z Panią Świder w tym temacie. Proszę znaleźć inne miejsce na galerię.

    Do szanownej rady z tym wołaniem na puszczy, a nie do burmistrza.

  • Józek (ekhpa9), 2021-01-20 13:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Galeria Tak ale nie w tym miejscu.

  • edi, 2021-01-20 14:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ludzie , plany sprzedaży tej działki burmistrz miał od samego początku - przez tyle lat jego ''wspaniałej'' kadencji nic tam nie zrobił . Przymykał oko na siedzących tam nietrzeźwych mieszkańców , wystarczyło pogonić SM i Policję do roboty - i żulernie by rozgonił. Działanie specjalne.
    Tak że protesty nic wam nie dadzą - sprawa przesądzona.
    A o pracy radnych i rady - to lepiej się nie wypowiadać

  • 1
  • 2

Reklama