Krępnica poszła za 1,35 mln zł. Pieniądze podreperują budżet Gminy. Co z kąpielami?

Dyskusja dla wiadomości: Krępnica poszła za 1,35 mln zł. Pieniądze podreperują budżet Gminy. Co z kąpielami?.


 • anonim (d3L8tV), 2020-06-20 09:19 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ZEK (d3LKQ7) napisał(a):

  Widzę, że nikt nie kuma jak działa samorząd. To RADA GMINY uchwala sprzedaż. Wójt jest organem wykonawczym, czyli realizuje uchwały. Zostawcie wójtów, burmistrzów i prezydentów w spokoju. Wybierajcie dobrych RADNYCH.

  Tak tylko cała klika razem z wójtem każe głosować radnym tak jak chce urząd jak ktoś się wychyli to jest na cenzurowanym. Proszę zobaczyć jak głosują radni gminy wszystkie uchwały jednogłośnie. Co do Pana wójta to gościu nie ma za bardzo zdania. Już dawno chciał przejść na emeryturę ale gminni urzędnicy tak się bali zmiany i siła rzeczy musiał startować. Miałem nadzieję ze w ostatnich wyborach ten młody chłopak wygra i skończy się całe to kolesiostwo. Mało brakowało. Szkoda że nie widzieliście min na twarzy urzędników pilnujących wyborów jak wynik wahał się po obu stronach i dzwonili po komisjach wyborczych żeby dowiedzieć się kto wygrał.

 • anonim (d3Lq7W), 2020-06-24 23:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może trzeba to zgłosić do programu magazyn śledczy Pani Anity Gargas, a może jeszcze niech CBA się tym zainteresuje. Komu to się opłaciło bo nie było to w interesie mieszkańców gminy.

 • Shake (d3LKgm), 2020-07-13 11:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To nie powinno zostać sprzedane za co najmniej 5 mln?

 • anonim (d3L7Qh), 2020-07-13 17:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szwagier zarobil,dzialke odpalil,ot tak sie toczy ten grajdol...ciemnogrod...