Odwierty w Bolesławcu. Będą dwa bliźniacze mosty na Bobrze

Dyskusja dla wiadomości: Odwierty w Bolesławcu. Będą dwa bliźniacze mosty na Bobrze.


 • Turbinka (ALladH), 2020-04-23 17:03 Cytuj Zgłoś nadużycie
  olek (AE7IkK) napisał(a):

  Niestety to prawda z tymi projektami za które się biorą " Misiewicze " nie mają czasami pojęcia i wyobraźni o przyszłości a dużo ma do powiedzenia inwestor ( bo słowo deweloper źle się kojarzy ) ale raczej nie ma się co spodziewać że ciężarówki będą mieć swój pas ruchu bo trzeba pomyśleć o prawdziwej obwodnicy a nie przez Cieszkowskiego i Dolne Młyny i 5 rond po kolei to chore . Po drugie i tak wymyślą jakiś pomylony pomysł z nasypem na rondzie albo rozłażącą się kostka .

  Olek czytasz w moich myślach :D o to mi chodzi. A propo rozlazłej kostki Hehe za każdym razem jak IDE do bankomatu na sądowej tym chodnikiem na skos za kioskiem ruchu i się wkur wiam bo w sportowych butach idzie tam skręcić kostkę i zawsze się zastanawiam jaki musiał być popyt na lewą kostkę że tam jest kostka 5-10cm przerwy i kostka i jeszcze czy ten ci panowie co to odbierali to ku rwa ślepe były hehehe
  W latach 80 były projekty dróg omijajacych miasto zrezygnowano z nich bo 90 lata przyszły w się zwinął itp sprzedano część działek itd. Koleją się jeszcze dużo wozilo ruch był średni .dzieci do szkoły miały jakieś tam jeszcze pksy itp.
  Nie było mody podważenia dzieci pod same drzwi od klasy.
  Można znaleźć w internecie te plany.
  Przyszły czasy wałbrzyskiej strefy ekonomicznej i transportu drogowego szybszy bo z pktu a do b kurierzy itd rozpie przyli PKS to każdy musi mieć po 3 auta na wiosce żeby egzystować i dojechać stąd cały ruch..
  No ale projekty dróg i połowa działek pod nie poszła się jeb...c

 • Mmm (ALxJeF), 2020-04-23 22:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jakie dwa pasy itd :D nawet gdyby były dwa pasy ruchu w jedną stronę to zaraz znajdzie się jakiś debil który połowę tych pasów zamaluje i wyłączy z ruchu tak jak zrobiono to w kilku miejscach w mieście.

 • Bożenka (qnQ81), 2020-04-24 15:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeszcze dobrze by było wykonać trasy rowerowe w kierunku Brzeźnika. Ludzie mogliby swobodnie dojeżdżać do pracy nie skażając przy tym środowiska.

 • 1
 • 2