W biały dzień ukradł z budowy 120-kilogramowy element

Dyskusja dla wiadomości: W biały dzień ukradł z budowy 120-kilogramowy element.


  • Ja (d3LKQb), 2020-05-17 22:34 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ps (d3LKQG) napisał(a):

    Ta budowa to jakaś masakra! Z każdej strony można na nią wejść nie ma praktycznie żadnych zabezpieczeń. Pręty wystają z surowych elementów konstrukcji. Dzieciaki biegają po tym terenie jak po placu zabaw tylko czekać aż komuś coś się stanie (oczywiście oby nie). Rury kanalizacyjne też podwędził jakiś zdesperowany złodziej. Powinien ktoś się prócz złodziei tym obiektem zainteresować!

    Spoko Pan Krzysztof ma na balkonie cały set kamer na pewno wszystko się za rejestruje :)

  • Psx (d3LKQb), 2020-05-17 22:40 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ja (d3LKQb) napisał(a):

    Spoko Pan Krzysztof ma na balkonie cały set kamer na pewno wszystko się za rejestruje :)

    Pan Krzysztof robi za ochronę nagrywa nie zabezpieczoną budowę. Kameruje spadające meteoryty i z budowy wynoszące teowniki ;)

  • Ja (d3LKOS), 2020-05-17 23:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A tak w woli ścisłości PAN podpier podje zaje ukradł .. DWUTEOWNIK ta dam :D za teownik można mu policzyć połowę tego czynu co dokonał hehehe :D

  • anonim (d3LKQa), 2020-05-18 00:47 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ja (d3LKQb) napisał(a):

    Spoko Pan Krzysztof ma na balkonie cały set kamer na pewno wszystko się za rejestruje :)

    To stacja pogodowa, nie kamera :D

  • anonim (d3LKRp), 2020-05-18 13:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

    I tym się powinien pajac policyjny zająć ze rozp....na budowie i oszust żałuję na zabezpieczenia ...żeby tam dzieciaki nie lazili .. A zresztą niech się któremuś coś stanie z dzieciaków to pajaca zamkną i się nauczy przynajmniej ... Tego co ważniejsze lep nie widzi ze zagrożenie stwarza innym a lep się kontownikiem przejął ooo jeżu ale tragedia się stała .. Do Dudy mogłeś jeszcze nagranie wysłać razem z tym Krzysiem od razu ..

  • anonim (d3LKRm), 2020-05-18 18:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kamera jest zamontowana nielegalnie. Policja powinna zainteresować się właścicielem kamery.

  • Józek (d3LKQP), 2020-05-18 21:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Przecież to nie jest kradzież. Kto kradnie w biały dzień. Temat porażka

  • Prezes (d3LKRm), 2020-05-18 21:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Skoro mamy w tym śmiesznym kraju RDO I po coś ta ustawa jednak jest bo nikt sobie tego tak porostu nie wymysł dla zabawy .. I taki Krzysio któremu jeszcze dobrze ktoś w nie spościł nagrywa sobie co chce i kiedy chce bo taki miał kaprysik i sobie kamerkę zamontować postanowił żeby nagrywać i sprzedawać kogoś na psiarni społeczniak jeb.... Ormo demontaż cie czeka tek kamerki i to szybciutko gościu lepiej ..

  • 1
  • 2

Reklama