Płetwonurek z Żar odnalazł ciało Kacperka. – On skończył moje cierpienie – mówi matka

Dyskusja dla wiadomości: Płetwonurek z Żar odnalazł ciało Kacperka. – On skończył moje cierpienie – mówi matka.


 • anonim (d3LKOS), 2020-05-09 21:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ten człowiek jest skończony mam nadzieję że jest to początek jego końca pseudo dedektywa lans jego jest tak upokarzający że każdy który daje nabierać jeszcze na jego wydumane wizje i objawnienia poraża na kolana kończ waść i wstydu oszczędż nikt już nie nabierze na jego głupoty lisy mają sie dobrze

 • Szwagier (d3L8Nd), 2020-05-09 22:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co za baran dziesięć razy to samo pisze ty anonim o tobie mowa....

 • Milosz (d3LKQP), 2020-05-09 23:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Spoczywaj w pokoju Kacperku.

 • Anim (d3LKPL), 2020-05-10 00:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przykre [*]

 • anonim (d3LKOS), 2020-05-10 07:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rudkowski,jak Rudkowski,tylko ta jego RUDKOWSKI to porażka,jeżdzi i lisy straszy.

 • anonim (d3LKQP), 2020-05-10 10:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeździcie po Panu Rutkowskim a teraz zaczynacie jeździć na redakcję istotne pl i lepiej się zastanówcie co piszecie, bo dzięki redakcji istotne pl cały czas widzieliśmy co dzieje się w poszukiwaniach chłopczyka. Niestety nikt nie podawał tak dokładnie co dzieje się w Nowogrodzcu. Ci hejterzy co tak piszą to powinni się wstydzić. Ale im brak pokory. Hejterzy wstyd.

 • anonim (d3LKQG), 2020-05-11 11:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Dan (d3LKRp) napisał(a):

  Już teraz wiem, że istotne są tak samo wiarygodne co fakt i od dzisiaj z bolesławieckich portali czytam tylko boleć info. Promujecie na siłę gościa, którego ludzie jeździli quadami po lesie i szukali po lisich norach, a dziś wypowiada się on, że wiedział o tym, iż dziecko jest w wodzie. Ciekawi mnie ta nowa metoda poszukiwawcza zaginionego w wodzie, którą prowadził p. Rutkowski. Teraz i tak opisze to po swojemu jako swój sukces. Dramat. Wyrazy współczucia dla rodziny.

  boleĆ INFO super xD powinni zmienić nazwę na boleĆ INFO, bo ich obłuda aż boli, u nich Rutkowski powinien szukać dziecka, bo to fałszywe, farbowane lisy. Najpierw boleĆ info wchodził mu w dupę po kostki: u nas, u nas jest Rutkowski, a jak facet ich z rowka wyciągnął i w ich dupę kopnął, to ich tak zabolało, że teraz są boleĆ info. No najlepsza nazwa ever! Hej ekipo boleĆ info jakiś lek na ból dupska?

 • Anonim (d3LKQG), 2020-05-22 00:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rodzina strasznie oburzona nna działania policji o jakieś tam powiadomienia że ostatnia się dowiedziała a jakie ma to znaczenie a gdzie była jak trzeba było pilnować dzieciaka jak żył teraz powinna cicho siedzieć i mieć żałobę a nie jakieś tam żale