Słabsza religijność na zachodzie Polski. Nasza diecezja ósma od końca

Dyskusja dla wiadomości: Słabsza religijność na zachodzie Polski. Nasza diecezja ósma od końca.


 • anonim (dpqNf1), 2020-01-21 13:15 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (ALxVUJ) napisał(a):

  Takie pierdu, pierdu to ciemnemu ludowi.

  Rusz d.u.pę i jedź do Czech to zobaczysz o czym mówią.

  Właśnie Czechy są najlepszym przykładem że gdzie Kościoła zabraknie to psychiatrzy mają co robić. Depresja tam jest chorobą społeczną. Poza tym Czesi chleją i ćpają na potęgę.

 • anonim (ALxVUJ), 2020-01-21 13:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (dpqNf1) napisał(a):

  Właśnie Czechy są najlepszym przykładem że gdzie Kościoła zabraknie to psychiatrzy mają co robić. Depresja tam jest chorobą społeczną. Poza tym Czesi chleją i ćpają na potęgę.

  mówisz, że tam bieda z nędzą, nie ma bezdomnych z niepotrzebnymi samochodami?
  Już się boję tego eksodusu Czechów do Banasiowej Republiki?

 • Annonimm (AqLMU3), 2020-01-25 00:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kasy księżulkom zaczęło brakować,wiec postanowili upublicznić swoje statystyki, by się wypłakać. Żenada. Poszliby po pracy zarabiać uczciwie jak wiekszosc z nas, a nie żerują na społeczeństwie. By wierzyć w Boga kościoła nie potrzebujesz. A to czy ktoś idzie świecić jajka czy nie to g.powinno kogokolwiek to obchodzić. Średnio mi się uśmiecha spowiadać się z grzechów grzesznikowi. Słuchanie grzechów, to tez grzech, a komu oni się spowiadają potem... Ponadto sami sobie sa winni. Sposób w jaki traktują swoich wiernych jest wręcz obrzydliwy. Poznałem kilku księży w swoim życiu i to co widziałam i czego byłem świadkiem pozostawię juz dla siebie..co do spowiedzi to przynajmniej maja bekę z ludzi przy wódeczce z dziwkami i darmowym żarciem. Za chatę nie płaca z tacy nie rozlicza ich nikt dokładnie, żarcie sponsorują parafiani a do tego darmowa służba domowa. Jak ktoś narozrabia to wywalają na wieś gdzie maja mniejsze przychody tygodniowe by ukarać. Czego tu bronić? nie dość ze żerują, to jeszcze narzucają ludziom jak zyc, decydują czy ktoś ma rodzic dzieci Itp itd. a za zamkniętymi drzwiami robią swoje..pffff

 • ali (AN0fnc), 2020-01-25 06:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z martwienie bo coraz mniej ludzi przyjmuje kolędę, rzadziej do kościoła chodzą, mniej dają kasy po prostu. Jakoś nie pamiętam kiedy ksiądz mi coś dał.