Premier: 100 dni solidarności. Otwarcie galerii handlowych, szkoły nadal zamknięte

Dyskusja dla wiadomości: Premier: 100 dni solidarności. Otwarcie galerii handlowych, szkoły nadal zamknięte.


  • Antoni dron, 2020-11-21 19:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Większość Polaków jest za przyjęciem budżetu UE i powiązaniem unijnej pomocy z praworządnością !!

    Nie potrzebujemy nic wielkiego.
    Wystarczy nam władza która nie jest głupsza od Narodu.

    Lecz niech nikt nie ma złudzeń za rządów pis praworządności w Polsce nie będzie. Będzie stosowany coraz większy terror , wiedzieliśmy co się działo na marszu kobiet . Do tej pory represjonowani byli sędziowie teraz jest już represjonowany naród , a będzie coraz gorzej.

  • Wacek, 2020-11-21 22:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak taki ktos ( brzydki chinczyk) może mi mówić co mam robić i z kim spotykać się w święta????

  • anonim, 2020-11-22 16:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ...

    Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
  • anonim, 2020-11-22 18:07 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Adam () napisał(a):

    Co z kościołami w grudniu?????????? Tam można spotykać się bo pasterka

    To nie są źródła zakażeń, są to miejsca sakralne, tzw szpital duchowy, zatem nie ma potrzeby zamykania.

  • Anty-Kałuża, 2020-11-22 19:09 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Macie ludzie to co wam się należy. Dobrze wam tak. Sami przecież na nich głosujecie. I jeszcze cieszycie buzie, że jest 500+, 13 i 14 emerytura i inne takie.

    Nie wszyscy głosowali na jaskiniowców, po pierwsze.

    Po drugie, przed wyborami do samorządów taka na przykład partia "Bezwstydnych" obiecuje "gruszki na wierzbie", "najważniejsi mieszkańcy" itd. Po wyborach, zamiast gruszek, pokazują swoim wyborcom "palec Lichockiej" - ślubują z diabłem, z pis_da, niszczycielem samorządności. Masz jakiś realny wpływ na "Kałużenie"? Podejrzewam, że przed końcem kadencji będzie rozwód a przed nowymi wyborami zmienią nazwę na "Nieustępliwi w Walce o Dobro Mieszkańców". "Dobro Mieszkańców" oznacza "Koryto".

  • 1
  • 2

Reklama