Covid w województwie: ponad 100 nowych przypadków!

Dyskusja dla wiadomości: Covid w województwie: ponad 100 nowych przypadków!.


  • anonim (qfwBa), 2020-10-03 11:49 Cytuj Zgłoś nadużycie
    - () napisał(a):

    A jak tam w Szwecji ? Wszyscy już wymarli ? - przecież tam nie był prawnych zakazów, zamykania gospodarki i tym podobnych bzdur ?

    Dwa razy więcej zgonów niż u nas, taki mały szczegół.

  • anonim (vkcGc), 2020-10-03 15:56 Cytuj Zgłoś nadużycie
    gość () napisał(a):

    To ty PIS-owcu wyp....

    Nie obrażaj mnie nazywając mnie PiSSowcem ty głupia szumowino!

  • anonim (vkcGc), 2020-10-03 15:56 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (qfwBa) napisał(a):

    Antycovidowcy inaczej płaskoziemcy, zmanipulowani przez pseudo celebrytów na YT ciągle węszą spisek i twierdzą że nie ma pandemii choć w szpitalach w PL zaczyna już brakować miejsca, dlatego niestety jedyną drogą / rozwiązaniem jest ponowny lockdown, Izrael jest tutaj wzorem. Zapamiętajcie, zdrowie najważniejsze, a nie mamona.

    WY. KUR. WIAJ koronny foliarzu. Sram na ciebie i twoje brednie, kichnę ci prosto w japę.

  • anonim (e3JsbR), 2020-10-03 16:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ten entuzjasta restrykcji i obostrzeń, musi mieć bardzo monotonną i wyczerpującą pracę. Skoro polega ona na robieniu wpisów na zlecenie. Pod z góry ustalony szablon.

  • anonim (qfwBa), 2020-10-03 17:06 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (e3JsbR) napisał(a):

    Ten entuzjasta restrykcji i obostrzeń, musi mieć bardzo monotonną i wyczerpującą pracę. Skoro polega ona na robieniu wpisów na zlecenie. Pod z góry ustalony szablon.

    To też pokazuje waszą "inteligencję" jeżeli z góry tak oceniacie osobę której nie znacie : ) i nikt mi nic nie płaci placku, pisze co myślę, o tym jak wirus jest groźny i nabiera na sile, wy już macie tak wyprane mózgi że próbujecie sobie wmawiać że ktoś jest na czyjś usługach i za to dostaje pieniądze, 1000 lecia wita z takim myśleniem.

  • anonim (e3JsbR), 2020-10-03 17:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A skąd wpisy tej samej (co twoja) treści na lokalnych portalach w całej Polsce. Przypadek?

  • anonim (qfwBa), 2020-10-03 17:39 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (e3JsbR) napisał(a):

    A skąd wpisy tej samej (co twoja) treści na lokalnych portalach w całej Polsce. Przypadek?

    Po pierwsze nie skacze po portalach z całej Polski nie widzę w tym celu, a po drugie czy inni ludzie nie mogą mieć takiego samego zdania jak ja i inne osoby które uważają że wirus jest groźny i wymyka się spod kontroli? czy to dla was już jest podejrzane i oznacza że ktoś nam płaci za pisanie tego? wygląda na to że teraz Polska jest podzielona na osoby które widzą realne zagrożenie i go nie bagatelizują oraz osoby które uważają że to spisek wszystkich rządów całego świata i że każdy kto inaczej twierdzi to na 100% jest opłacany, błagam litości.

  • Reklama

  • anonim (e3JsbR), 2020-10-03 17:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Na swój sposób cię podziwiam. Bo jesteś zaangażowany w to, co robisz. Choć, dla mnie, jesteś po drugiej stronie zerwanego mostu.

  • anonim, 2020-10-03 19:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "Jeszcze niedawno, na przełomie czerwca i lipca, premier Mateusz Morawiecki przekonywał, że sytuacja epidemiczna jest opanowana i zapędzał Polaków do urn wyborczych."

  • -, 2020-10-03 22:05 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (qfwBa) napisał(a):

    Dwa razy więcej zgonów niż u nas, taki mały szczegół.

    Ciekawe na co starzy ludzie w Unii Europejskiej będą umierali jak COVID-19 wyjdzie z mody ? A może zaczną żyć wiecznie ?

  • anonim, 2020-10-03 22:35 Cytuj Zgłoś nadużycie
    - () napisał(a):

    Ciekawe na co starzy ludzie w Unii Europejskiej będą umierali jak COVID-19 wyjdzie z mody ? A może zaczną żyć wiecznie ?

    Ty umrzesz - młodo - na głupotę.

  • anonim (vkcGc), 2020-10-03 23:21 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Ty umrzesz - młodo - na głupotę.

    Mówiłem przypajacu: WY. KUR. WIAAAAAJ! STĄD!

  • anonim (vkcGc), 2020-10-03 23:23 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (qfwBa) napisał(a):

    To też pokazuje waszą "inteligencję" jeżeli z góry tak oceniacie osobę której nie znacie : ) i nikt mi nic nie płaci placku, pisze co myślę, o tym jak wirus jest groźny i nabiera na sile, wy już macie tak wyprane mózgi że próbujecie sobie wmawiać że ktoś jest na czyjś usługach i za to dostaje pieniądze, 1000 lecia wita z takim myśleniem.

    Walnij się w swoją głupią łepetynę głąbie.

  • anonim, 2020-10-03 23:34 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vkcGc) napisał(a):

    Mówiłem przypajacu: WY. KUR. WIAAAAAJ! STĄD!

    Będziesz miał piękną sekwencję nagrobną :
    'Tu leży idio_ta'

  • anonim (vkDhs), 2020-10-04 08:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vkcGc) napisał(a):

    Walnij się w swoją głupią łepetynę głąbie.

    Prostaku, nie udzieliłem ci głosu, siedź w kącie i czekaj na sygnał : )

Reklama