Jest problem z pocztą w Nowogrodźcu? Rzeczniczka spółki zaprzecza

Dyskusja dla wiadomości: Jest problem z pocztą w Nowogrodźcu? Rzeczniczka spółki zaprzecza.


 • Do poczty (A81TD8), 2021-02-24 07:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kłamią w żywe w oczy w Bolesławcu to samo listy po terminie przychodzą może w końcu ktoś się weźmie za ten [...] burdel!!!!

 • Dorota (ArClnA), 2021-02-24 08:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z tą instytucją jest problem w całym kraju. Masakra jakaś. Wchodząc do urzędu pocztowego człowiek już na wstępie czuje się jak intruz. Obsługa klienta jak za czasów słusznie minionych. Oficjalne skargi nic nie wnoszą do sprawy. Ta firma po prostu taką politykę prowadzi. W końcu jak się ma monopol na usługi to kto komu zabroni.

 • zx (hqb5Q), 2021-02-24 08:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  w Bolesławcu też poczta tak działa przesyłka nie dociera a awizo się dostaje dopiero powtórne w ostatni dzień przed zwrotem do nadawcy

 • Xxx (hjcbr), 2021-02-24 08:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ktoś ma rację... Moja paczka, która miała być dostarczona do domu na mój adres , wylądowała w sklepie spożywczym.. a ile razy było tak, że ktoś był w domu , a w skrzynce było wrzucone awizo

 • anonim (eznm0p), 2021-02-24 08:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Potwierdzam - jest problem. Przesyłki polecone wrzucane do skrzynek, mylenie adresatów (wrzucanie nie do tej skrzynki) i ogroooomne opóźnienia w dostarczaniu przesyłek.

 • anonim (eznm0p), 2021-02-24 08:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A UP Nowogrodziec jest liderem w bylejakości.

 • franek, 2021-02-24 08:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  w Raciborowicach wrzucanie awizo na porządku dziennym. to też up Bolesławiec

 • Reklama

 • sss (AE4umM), 2021-02-24 08:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja miałam taką sytuację:
  Dostałam smsa że zostanie doręczna mi przesyłka.Tego dnia przez okno spostrzegłam że listonosz wrzuca listy do zbiorczej skrzynki. Spodziewałam się że zaraz podejdzie do mnie z moją paczką. Tym bardziej że zobaczyłam jak wyjmuje z bagażnika zieloną paczkę po czym ją chowa i wsiada do auta, ale on zamiast do mnie odjechał.. Szybko sięgnęłam po telefon i zadzwoniłam do Urzędu Pocztowego gdzie Pani powiedziała że zaraz skontaktuje się z listonoszem, który ją okłamał że przecież dopiero wjeżdża do mojej miejscowości, a ja mieszkam na jej końcu.. Pani oddzwoniła i poinformowała mnie o tym co się dowiedziała.
  Oczywiście chwilę później listonosz podjechał z tą moje zieloną paczką. Dla mnie rzecza jest oczywistą że tego dnia nie miał zamiaru mi jej doręczyć. Pewnie się gdzieś spieszył.

 • sss (AE4umM), 2021-02-24 08:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A druga moja sytuacja jest taka że dostawałam smsy że jakaś paczka do mnie idzie. Ale że się jej nie spodziewałam to olewałam te smsy uznając za pomyłkę, aż do czasu jak dostałam polecone pismo z Koluszek że mam wnieść opłatę w jakiejś tam wysokości za paczkę którą niby nie odbierałam w terminie..Z ostrzeżeniem że jak nie zapłacę to będzie postępowanie windykacyjne. Zdziwiłam się że ja na żadną paczkę nie czekałam i zaczęłam sprawę wyjaśniać. Okazało się że ta paczka to był zwrot wysłanej przeze mnie paczki, którą adresat nie odebrał więc wiadomo wraca do nadawcy. Tyle że do moich drzwi listonosz z nią nigdy nie zapukał. A skąd mam tak pewność? A no Panie listonoszu jak mnie nie ma w domu a naciśnie Pan guzik to robi zdjęcie więc bym widziała że Pan był. Wiem jak Pan wygląda.. Sprawdziłam daty w systemie i zdjęcia w domofonie i nie było nikogo. Druga sprawa gdzie awiza?? Olałam swoje dwa problemy z Pocztą Polską ale widzę że dla dobra ogółu powinnam złożyć jakieś oficjalne skargi. A ja po prostu nic już nie zamawiam i nie kupuje przy udziale Poczty Polskiej..

 • Morela (ePu1kI), 2021-02-24 08:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  U mnie też przesyłki (listy) polecona były w skrzynce i ciekawa jestem kto te listy podpisał. A jeden miał termin odpowiedzi no i oczywiście nie zdążyłam.

 • anonim (ANUxs6), 2021-02-24 08:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W Bolesławcu to samo. Mi paczkę zostawili na posesji, nie upewniwszy się nawet, czy ktoś jest w domu!! Furtka otwarta, w każdej chwili ktoś może wejść i pakunek zabrać. Dodatkowo nikomu nie potwierdzałam odbioru paczki, więc gdyby człowiek nie był uczciwy, to mógłby upierać się, że paczka nie została doręczona!!

 • Ktos (hjcbK), 2021-02-24 09:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Poczta Nowogrodziec działa bez zarzutów,mi zawsze wszystko dociera na czas.Obsluga miła i uprzejma !!!

 • wwwww (AE7kct), 2021-02-24 10:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W Bolesławcu podobnie .W ostatnią sobotę młody człowiek podjechał i dostarczył plik kopert .Rachunek za gaz nadany na początku miesiąca dostałam dzień po terminie wymaganej wpłaty. Nie wiem czym jest to spowodowane .

 • Mery (ArejF6), 2021-02-24 11:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To prawda poczta w Nowogrodźcu to jakiś koszmar list z pobliskiego Lubania szedł 7 dni (zaznaczam że roboczych 7 dni )był to rachunek do zapłaty no oczywiście nie zdążyłam zapłacić w terminie .To jest jedna z nielicznych sytuacji które powtarzają się często czy ktoś zrobi w końcu z tym porządek?

 • Mery (ArejF6), 2021-02-24 11:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gdy zadzwoniłam do Lubania powiedzieli kiedy list został wysłany i Pani powiedziała żeby dowiadywać się w UP w Nowogrodźcu bo tam tkwi problem no i oczywiście miała rację.

Reklama