W całej Polsce nakaz noszenia maseczek. Obostrzenia po przyjeździe z Czech i Słowacji

Dyskusja dla wiadomości: W całej Polsce nakaz noszenia maseczek. Obostrzenia po przyjeździe z Czech i Słowacji.


 • anonim, 2021-02-24 19:15 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (ekhpQZ) napisał(a):

  Zrób sobie lockdown w swojej bani...

  On już ma. To się nazywa zakuty łeb, więzienie własnego umysłu.

 • Mieszkaniec miasta (hjJJa), 2021-02-24 19:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co to znaczy, że po przyjeździe z Czech i Słowacji mamy nosić tylko maseczki. Kto nami rządzi, już nie mają co wymyślać. Ktoś dokładnie napisał, że narobili ogrom masek i trzeba to sprzedać. Czegoś takiego nie widziałem.

 • Bc (hjJF1), 2021-02-24 20:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Maseczki mają nosić wszyscy w Polsce. A wracajacy z Czech i Słowacji na kwarantanne z wyjątkiem zaszczepionych albo z negatywnym wynikiem testu. Przeczytaj artykuł, tam wszystko jest dokładnie wyjaśnione.

 • anonim, 2021-02-24 20:07 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Covid19 (A8svbY) napisał(a):

  Powinni wprowadzić obowiązek używania wyłącznie maseczek FFP3. Dodatkowo twardy lockdown do maja, w tym zakaz przemieszczania się między województwami. Trzecia fala, dużo groźniejsza od poprzednich stała się faktem niestety, trzeba działać.

  Siedź w swoim bunkrze i nie wyłaź na zewnątrz.
  Załóż sobie kondona na głowę.

 • Marko (ekhLVa), 2021-02-24 20:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dla mnie to jest głupotą pracuje w sklepie i nie noszę tej [...] maski i do dziś jestem zdrowy a mam kontakt z wieloma ludźmi

 • anonim, 2021-02-24 23:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Co takiego się dzieje, że przez rok walki z pandemią w dużym demokratycznym państwie zamknięte są bary, smażalnie ryb, nie funkcjonują przedsiębiorstwa, a jak się okazuje, do tej pory można było w kasynie grać w ruletkę"

  Lasy, parki zamykali a jaskinie hazardu cały czas otwarte.

 • Ty (ALlaWY), 2021-02-25 00:15 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ludzie dalej śpią (eltC24) napisał(a):

  "Ptak Holding", firma należąca do jednego z najbogatszych Polaków, we współpracy z Agencją Rozwoju Przemysłu S.A, która jest spółką Skarbu Państwa, i pod "patronatem" Dudy uruchomili w maju największą w Europie fabrykę maseczek. Produkcja osiąga kilkadziesiąt milionów sztuk miesięcznie, a to przecież musi się sprzedać. Czy kogoś dziwi, że teraz będziemy mieli obowiązek noszenia maseczek specjalistycznych? I że będziemy je nosić aż do us..nej śmierci, bo nikt nie zamknie takiej fabryki, takiej "kury znoszącej złote jaja" w rok po otwarciu, bo "pandemia ustała"? "Pandemia" nigdy nie ustanie, za duże pieniądze są do wzięcia. A Sasin już powiedział, że kończą montować "rozlewnię szczepionek", burknął coś o "zainwestowaniu" kilkuset milionów złotych. Wiecie, co to znaczy? Szczepienia, obowiązkowe, wszystkich, co najmniej raz na rok, na co i rusz nowe odmiany wirusa. Witamy w "Nowym Polskim Ładzie" Morawieckiego, czyli komunizmie niewolniczym opartym na reżimie sanitarnym, zaprowadzanym przez sanepid przy siłowym wsparciu policji.

  Powtarzasz jakieś fejki z neta ! Trzeba się szczepić dmą własnego dobra i innych dobra!

 • anonim (e3Jshq), 2021-02-25 02:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ogłupianie ludzi trwa w najlepsze. Tak jak w powieści Prusa "Faraon", gdy kapłani nastraszyli lud zaćmieniem słońca przedstawiając je jako gniew boga. Teraz odbywa się straszenie wirusem, który pozabija nas, jeśli nie będziemy nosić szmat na twarzy. Wiedza naukowa nie ma żadnego znaczenia.

 • Wacek (vZlZV), 2021-02-25 05:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niedługo będą kazać kondomy nosić. I daje głowę że 1/2 baranów by nosiła. Hahahaaha

 • BB (anwYy), 2021-02-25 05:40 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Ty (ALlaWY) napisał(a):

  Powtarzasz jakieś fejki z neta ! Trzeba się szczepić dmą własnego dobra i innych dobra!

 • BB (anwYy), 2021-02-25 05:50 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Ty (ALlaWY) napisał(a):

  Powtarzasz jakieś fejki z neta ! Trzeba się szczepić dmą własnego dobra i innych dobra!

  Brak słów na takich pustaków RMF w kwietniu i nie tylko informowała o tym fakcie

 • Ty (ALlaWY), 2021-02-25 06:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szczepienia i jeszcze raz szczepienia!! Im więcej inni szybciej to lepiej ! Nie dla troli powtarzających fejki o złych szczepionkach z neta!

 • anonim (hjJOV), 2021-02-25 06:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zwolennicy szczepień powinni (przy szczepienia) dostawać za darmo płytę Zenka Martyniuka. I jutowy worek na wyobrażenia o powszechnym szczęsciu po zaszczepieniu.

 • Iga (V3dYL), 2021-02-25 07:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Obostrzenia to fikcja. U nas pomimo zakazu normalnie działa siłownia na Śluzowej czy skłosz stacja. Wieczorem szczelnie zasłonięte rolety, a w środku normalna działalność.

 • Antoni dron (hjJTS), 2021-02-25 08:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  TO JUŻ NIE POLSKA TO NORMALNE KARTOFLISKO POD RZĄDAMI PIS I STUKNIĘTEGO KACZYŃSKIEGO KTÓRZY Z POLSKI ZROBILI PAŃSTWO MAFIJNE OKRADANE PRZEZ RZĄDZĄCYCH I ICH POPLECZNIKÓW