Spółdzielcza: Prawie 300 wykroczeń do końca listopada. Posypały się mandaty

Dyskusja dla wiadomości: Spółdzielcza: Prawie 300 wykroczeń do końca listopada. Posypały się mandaty.


  • anonim (qnPAN), 2023-12-04 16:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Skomlecie a i tak zagłosujecie na niego lub tego kogo on namaści. Zatem zamknąć pyski i do roboty.

  • anonim (qnPAc), 2023-12-04 16:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Po jakim czasie przychodzi mandat? Ktoś się podzieli wiedzą? Bo nie wiem, czy jestem w tych 291

  • anonim (anwfg), 2023-12-04 17:32 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (qnPAc) napisał(a):

    Po jakim czasie przychodzi mandat? Ktoś się podzieli wiedzą? Bo nie wiem, czy jestem w tych 291

    Mi pstryknelo 31.10 a liścik przyszedł 27.11. Czyli 4 tygodnie

  • anonim, 2023-12-04 17:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Przy skręcie w prawo na zielonej strzałce (od 1000lecia) masz gwarantowany mandat.
    Strzałka zapala się na trzy sekundy.
    Przy jeździe na wprost skręcający w prawo zablokują cię przepuszczając pieszych.
    Zostajesz na skrzyżowaniu. Czerwone i mandacik.
    Życzę wszystkim zwolennikom tego zamordyzmu aby regularnie płacili.
    Poza tym jakim trzeba być debilem żeby się z tego cieszyć.

  • Real (hjJKo), 2023-12-04 18:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tak naprawdę, to chodzi w tym wszystkim tylko i wyłącznie o kasę, bo gdyby miało być inaczej to byłyby sekundniki przy sygnalizacji. Kolejny kretynizm, Urzędu Miasta, wstyd nam mieszkańcom za te idiotyzmy, dać sekundniki dla pieszych to już szczyt

  • anonim (qnPd8), 2023-12-04 18:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czy widać to od razu w mobywatel? Czy dopiero jak korespondencja przyjdzie ?

  • anonim, 2023-12-04 19:09 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (qnPd8) napisał(a):

    Czy widać to od razu w mobywatel? Czy dopiero jak korespondencja przyjdzie ?

    Jak zapłacisz, to wskakuje, bo przecież możesz nie przyjąć i się sądzić. Płacąc, przyznajesz się do winy

  • Reklama

  • anonim (qnOB7), 2023-12-04 19:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Jak zapłacisz, to wskakuje, bo przecież możesz nie przyjąć i się sądzić. Płacąc, przyznajesz się do winy

    A ktoś z was nie przyjął mandatu z tego skrzyżowania? Bo w sumie dwa zdjęcia to dość kontrowersyjny dowód.

  • anonim, 2023-12-04 20:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czy w ciągu ostatnich 10 lat był tam wypadek spowodowany wjazdem na czerwonym świetle?
    A ile do qwy nędzy było wypadków na skrzyżowaniu na Modłowej albo Dolne Młyny?
    Złodziejskiej mafii zależy tylko na kasie z mandatów.
    I co tam zrobiła władzunia? NIC!
    Sekundniki dla emerytów pomontowali. Kpina i żenada.

  • arpibar (ejpmXD), 2023-12-04 20:59 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Bc (zYFJk) napisał(a):

    Dokładnie. Te sekundniki to świetna sprawa. W każdym porządnym mieście one są. Ponadto zmiana na tym skrzyżowaniu organizacji jest totalnie bez sensu. Jak często ze lewego pasa skręca ktoś w kierunku centrum? poza tym można zrobić to już przed stacją. Powinno zostać tak jak było, czyli z lewego pasa w lewo lub prosto. Nie ma przez to płynności jazdy.

    skręt przed stacją: jeździłeś kiedyś większym autem np, busem, kiedy skrzyżowanie nie jest prostopadłe a pod kątem, nie widzisz, z jednej strony, pomyśl, nie chcę obrażać, nie wszystko takie proste. po to forum, każdy się uczy, sekundniki super, ale dla dojrzałych, oo z tego. że masz dwie sekundy i 170 KM pod maską to przyciśniesz i na paru metrach ma 80km/h i hamulec, po prawej, jadąc z Wrocławia w kierunku Asnyka jest przejście dla pieszych, powiedzmy "zza krzaków" nic nie widzisz no i gotowe, sekundinik? słaba sprawa, dobrze, że piszesz, dylematy będą, a zarządca drogi niech czyta :)

  • miejscowy (AE7umX), 2023-12-04 23:00 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Lucio (AE7qKH) napisał(a):

    Sekundniki owszem . Do Bc . Ogarnij sie chlopie,przeczytaj ze zrozumieniem ,to co napisales.Z lewego na lewo lub na wprost , zprawego w prawo i tez na wprost . bedzie wielkie BUMMMMMM !!!!!!!!!!

    Lucio,ile Ty masz lat? Przedtem było z lewego pasa na wprost i w lewo,natomiast z prawego w prawo.Było to dobre rozwiązanie,bo wiele pojazdów jedzie na prawo i nikt jadący na wprost nie blokował pasa.Ale "specjalista" od radosnej twórczości to zmienił i mamy często korek na tym skrzyżowaniu.Czas najwyższy wrócić do poprzedniego rozwiązania,a "specjalistę" od inżynierii drogowej,wymienić

  • S (1nFio), 2023-12-05 00:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bo jakby zamontowali sekundnik to by im kasa za wykroczenia do kieszeni nie wpadała - czego nie rozumiecie?

  • hej12345 (euEtpQ), 2023-12-05 07:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Sekundniki to must have na takim skrzyżowaniu. Jedziesz, nikogo na skrzyżowaniu a z daleka widać zielone. Przy zachowaniu nawet szczególnej ostrożności nagle może zapalić się żółte-czerwone i jestes w kropce. Nie wiadomo... hamować, przyspieszać. Masakra. Sekundniki to podstawa, inaczej to ruc*a*i*e na pieniądze.
    Mam szczerą nadzieję, że redakcja swoją siłą podziała w tym temacie.

  • anonim (dU2ckd), 2023-12-05 07:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nadal prują na czerwonym. Za każdym razem, kiedy skręcam jadąc od strony Shella w lewo w Asnyka, auta nadal jadą z przeciwka. I nie jest to raczej jazda za żółtym, tylko na czerwonym, Rok zajmie, zanim wszyscy się nauczą.

  • anonim (hjcvM), 2023-12-05 15:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pali się żółte i red light cyka zdjęcie ....złodzieje.

Reklama