Niepokojące zabawy ukraińskich dzieci?

Dyskusja dla wiadomości: Niepokojące zabawy ukraińskich dzieci?.


 • Ola (AE7eGG), 2023-12-10 07:47 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Rysiu (ALlahW) napisał(a):

  U nas też po wojnie bawiło sie w wojnę tylko nikt nie chciał byc Niemcem więc nie narodowość ale sytuacje przeżyte rodzą zachowania

  To pawda ,mieszkałam na wojskowym osiedlu i jeszcze w 1980 a ile to już po wojnie bawiliśmy się w nią .To była wiodąca zabawa wtedy.

 • Marcin (ANGHN8), 2023-12-10 10:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Uwielbiam jeść psie kupy

 • Ghhh, 2023-12-10 11:01 Cytuj Zgłoś nadużycie
  M (ANGHN8) napisał(a):

  Zadurzo Polacy pomogli i teraz mamy

  Nigdy nie pomogłeś a wypominać potrafisz. Ktoś kto pomaga nie wypomina, a dzieci są dziećmi wszystkie kochane nieważne czy ukraińskie czy polskie.

 • Jax, 2023-12-10 13:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nieroby ukraińskie wracać do siebie, walczyć, a nie żyć kręcąc nosem na koszt Polaków.

 • anonim, 2023-12-10 18:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jest mi przykro, że piszę ten post ale to co wyprawiają ukraińskie dzieci na placu zabaw w parku Waryńskiego to jest jakiś dramat. Po rozmowie z kilkorgiem rodziców wiem, że Polacy przestali przychodzić na ten plac zabaw ze względu na to co się tu zaczęło dziać.

  Przytoczę kilka sytuacji:
  1. Przychodzą z psem i 10 dzieci go dosłownie "maltretuje" - szarpie za szelki, podnosi do góry na smyczy, pozwalają mu się rozbiegać na przedłużanej smyczy i nagle ją blokują i ciągną z całej siły. Psu to aż oczy są wyskoczyć z bólu... biją po mordce, żeby oddał patyka (którego wcześniej mu sami dają).
  2. Łamią wielkie gałęzie krzaków/drzew wokół placu zabaw.
  3. Robią niesamowity syf. Nie wiedzą do czego służy kosz na śmieci, wszystko rzucają na plac zabaw.
  4. Ciągle się plują, biją, widzę u nich nie ma również zasady, że chłopcy nie powinni bić dziewczynek, pełne równouprawnienie. Aż nasuwa się myśl, że biada kobietom, które zwiążą się z ukraińcem patrząc po tym jak wychowywani są chłopcy Ukraińscy.
  5. Kradną ze sklepu i się chwalą. Ekipa 6 chłopców zaczęło pokazywać jakie rzeczy ze sklepu udało im się ukraść przed chwilą.
  5. Ukraińskie dzieci nie pozwalają się bawić że sobą polskim dzieciom. A, że Ukraińcy są zdecydowaną większością na tym placu zabaw to polskie dzieci chcą się z nimi bawić.

  Może przeczytają to ich rodzice, może zmusi ich to do jakiejś refleksji? Co radzicie? Tak, wiem - zwracać uwagę. Ale jak to zwykle bywa, przyznaję - człowiek nie chce się narażać. Może prośba do odważniejszych osób ode mnie - czy możecie zwracać uwagę źle zawchowujacym się dzieciom?

 • anonim (vZxYM), 2023-12-22 20:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wiadomo że to dziki naród od zawsze, a nasi jak zawsze naiwni i wszystko im oddadzą, szkoda gadać, można pomóc ale nie na taką skalę, ale i tak przecież jest źle, bo wciąż im mało i mało, rzeczywiscie powinni już spadać do siebie

 • anonim (hjcvM), 2023-12-24 14:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeżeli dzieci do piątego roku życia ,to nie mają świadomości istnienia

Reklama