GKS Cement Raciborowice z awansem do klasy okręgowej

Dyskusja dla wiadomości: GKS Cement Raciborowice z awansem do klasy okręgowej.


 • Do wyżej (ANuhnO), 2024-05-21 19:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No tak coś się dzieje coraz mniejsza ławka jakieś braki kadrowe? Zobaczymy czy w okręgówce będzie tak pięknie

 • bbb (e3Ja0V), 2024-05-22 08:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po pierwsze:
  Nie robić wiochy jakimiś cegłówkami, bo to już nie te czasy tylko zrobić trybuny z drugiej strony boiska a nie wieś tańczy i śpiewa.
  Dwa, suprer że MP ma pomysł ale do tego trzeba mieć wiedzę i obycie piłkarskie + rozeznanie w regionie, szczególnie w okolicach jaki zawodnik jest do wzięcia.
  Po trzecie, tu trzeba się teraz mocno wzmocnić do okręgówki, żeby nie mieć roku w plecy jak chce się awans po awansie robić. Przykład Mysłakowic - pościągali 5-6 z Karkonoszy i to nie wystarczyło. To musi być totalny "remont" szatni.
  Po czwarte, zawodnik strzelający tam kilkanaście/dziesiąt bramek za przeproszeniem w śmiesznej A Klasie nie zawsze sobie poradzą wyżej.
  Po 5, warto zainwestować w człowieka, który byłby jakimś powiedzmy managerem, ma rozeznanie właśnie w regionie, rozmawiałby z zawodnikami. Łatwo o awans z okręgówki do czwartej ligi nie będzie, a ten skład co jest nie oszukujmy się... może z 3 ludzi się nadaje.
  Nie macie pojęcia jak mocna jest teraz czwarta liga, a i zespoły z czuba tabeli okręgówki napompowane hajsem mają niezłą rywalizację.
  Szczere powodzenia, zobaczymy, czy projekt upadł czy ktoś z głową to pociągnie i zrobi coś fajnego w okolicy. Pozdro

 • gajowy Marucha (AN0VzL), 2024-05-22 11:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Pan x () napisał(a):

  Co boli was z bks że w gieksie coś się dzieje a u was spadek sram na was i tak wam dupe zlejemy hehe

  Tylko pamiętaj o podtarciu tyłka,co byś w obsranych gaciach nie chodził.....

 • Stefek (Vc94X), 2024-05-22 13:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dzieki GKS Raciborowice bedziemy mieli alternatywe by ogladac regionalna pilke nozna.
  To co prezentuja nam "dzialacze" Ceramicznego Klubu Sportowy CKS a byly BKS Boleslawiec, ogranicza sie do dewastacji HISTORI BOLESLAWIECKIEGO SPORTU.
  Jako byly wychowanek BKS jestem zobowiazany przekazac przyjaciolom boleslawieckiego sportu, ze wlasnie zostali obdarci z BARW KLUBOWYCH I HERBU KLUBOWEGO. To tak, jakby zamiast orla przedstawiono Lisa. Ludzie CKS, nie macie godnosci by przejmowac nazwe wspanialego klubu i jego histori!!!!!

 • 1
 • 2

Reklama