GKS Cement Raciborowice z awansem do klasy okręgowej

GKS Cement Raciborowice
fot. istotne.pl W meczu 24. kolejki rozgrywek III grupy jeleniogórskiej A-klasy GKS pokonał LZS Nowa 6:1 (2:0) i tym samym zapewnił sobie przewagę, która jest wystarczająca do awansu.
istotne.pl 4 awans, gks raciborowice

Choć do zakończenia rozgrywek grupy III jasnogórskiej A-klasy pozostało sześć kolejek, to GKS Cement Raciborowice już teraz może świętować awans do klasy okręgowej. W sobotnim meczu 24. kolejki, na boisku w Łące GKS zmierzył się LZS Nowa. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Cementu. Po tym meczu przewaga GKS, nad drugim w tabeli LKS-em Ocice, jest na tyle duża, że sytuacja z awansem już została rozstrzygnięta.

Gole dla Cementu zdobyli: 2x Patryk Pietrzak (9 i 75 minuta), Dawid Podskarbi (24 minuta), 2x Radosław Pawlusiński (51 i 64 minuta) oraz Pedro Henrique (57 minuta). Gola dla Nowej zdobył, w 55 minucie, Przemysław Szurgot.