A4: 134 tys. mandatów w ciągu 3,5 miesiąca. Rekordzista zasuwał niemal 200 km/h

Dyskusja dla wiadomości: A4: 134 tys. mandatów w ciągu 3,5 miesiąca. Rekordzista zasuwał niemal 200 km/h.


  • anonim, 2023-11-28 11:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    skandal

  • Ela (w9vHi), 2023-11-28 11:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    No i gitara.

  • Nomnom, 2023-11-28 11:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Taki system powinien wisieć we wszystkich wsiach pomiędzy Legnicą a Bolesławcem, tym bardziej że gddkia obwodnic na razie budować nie zamierza
    Jak ktoś jest gamoń i nie patrzy na znaki to płaci, proste

  • anonim, 2023-11-28 11:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wiecie z czym mi się kojarzy działalność policji i prokuratury sądu w boleslawcu i regionie?- z Wołominem. Dosłownie sposoby działania mechanizmy kiedyś porównałem to do mafii sycylijskiej ale przecież jest polski odpowiednik tego. Ktoś coś na ten temat ? Macie z nimi jakieś doświadczenia ?

  • Jimi, 2023-11-28 11:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie wiem po co te kamery. Wprowadzić przepis że każdy smartfon ma mieć systemowo włączony GPS przez operatora i już żaden nie pojedzie szybciej. GPS zczyta mu prędkość z jaką się przemieszcza i dostanie mandat do domu, na podstawie numeru telefonicznego. Jeżeli byli z nim pełnoletni pasażerowie to mandat podzielić między nich, za to że nie reagowali i żeby nie mataczyli kto prowadził.
    Dobra, żartuję :)
    To dopiero jak wycofają gotówkę będzie :)

  • anonim, 2023-11-28 15:30 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Jimi () napisał(a):

    Nie wiem po co te kamery. Wprowadzić przepis że każdy smartfon ma mieć systemowo włączony GPS przez operatora i już żaden nie pojedzie szybciej. GPS zczyta mu prędkość z jaką się przemieszcza i dostanie mandat do domu, na podstawie numeru telefonicznego. Jeżeli byli z nim pełnoletni pasażerowie to mandat podzielić między nich, za to że nie reagowali i żeby nie mataczyli kto prowadził.
    Dobra, żartuję :)
    To dopiero jak wycofają gotówkę będzie :)

    Może w tyłek sobie tego gpsa wsadź

  • Kazimierz (d9LxmX), 2023-11-30 08:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Prawo jazdy mam od 1974 roku. Mam 2 ( piśmienniczo dwa) mandaty ktore są w ramkach na scianie. Pierwszy mandat 50 zł dostałem od slynnego milicjanta boleslawieckiej drogowki ZORRO. Nigdy nie spowodowalem żadnej kolizji na drodze i to mnie cieszy najbardziej.

  • anonim (hjcvM), 2023-11-30 15:02 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Może w tyłek sobie tego gpsa wsadź

    On w tyłku ma ciemno jak w du...e u Murzyna ,a nie GPSa

Reklama