Jak powiedzieć w pracy, że jest się osobą o mniejszościowej orientacji seksualnej

Dyskusja dla wiadomości: Jak powiedzieć w pracy, że jest się osobą o mniejszościowej orientacji seksualnej.


  • anonim (qnPlK), 2024-07-04 15:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    (komentarz, po którym robi się niedobrze)

  • Kelly (hjcWH), 2024-07-04 17:26 Cytuj Zgłoś nadużycie
    grażyna napisał(a):

    Mylisz się, robią to ciągle, opowiadając o swoich partnerach, dzieciach, życiu po pracy. A co poniektórzy opowiadając sprośne kawały, komentując wygląd płci przeciwnej i flirtując. Musisz być bezrobotny, że opowiadasz takie rzeczy.

    Nie zgodzę się... Pracuje w brygadzie i z 8 osób znam imiona dwóch żon moich współpracowników. Pozostałych nie znam, nie widziałem, a nawet nie wiem czy moi koledzy mają kobiety czy śpią z mężczyznami... Nie wszystkich to interesuje, mnie na pewno nie. Mam wrażenie że osoby LGBT uważają się często za najważniejsze na świecie i wydaje im się że każdego interesuje ich orientacja.

  • Niehetero (ejpmxj), 2024-08-04 04:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pozdrawiam wszystkich komentujących którzy w swojej pracy nie musieli słyszeć obelg i *tych śmiesznych żartów dehumanizujocych osoby queer i trans bo hehe oni to tak naprawdę chłop przebrany za babę kabarecik*. Co zabawne z perspektywy LGBT osoby najczęściej to właśnie osoby hetero w trakcie pracy rozmawiały o swoim życiu seksualnym kto kogo rucha i jak kogoś z aplikacji randkowej się spotkało więc z tym obnoszeniem się byciem niehetero to bym polecił spojrzeć najpierw w lustro. Jakby tu bardziej chodzi nie o *obnoszenie się* a podstawowe bezpieczeństwo w pracy a nie oszukujemy się: osoby LGBT mają przerąbane i nawet jak się nie outuja wciąż słyszą te głupie komentarze że są zwyrolami i ogólnie jest kwestionowana ich osoba a będąc tym bardziej na nisko płatnych stanowiskach nie ma nawet cienia szansy o pomoc ze strony pracodawcy na płaszczyźnie dehumanizacji przez innych pracowników (nie mówiąc już nawet o tego typu poniżaniu ze strony pracodawcy). Super że są tego typu artykuły szczególnie że Bolesławiec to małe miasto i nie łatwo jest jako osoba LGBT czuć się dobrze w tym mieście mimo iż mieliśmy ostatnio jedna z inicjatywy parady równości (niestety przez to że parada przechodziła obok kościoła miałem pewne obawy co do bezpieczeństwa przez co finalnie nie dałem rady wziąć udziału + nagła sytuacja życiowa) to wciąż jest to mała cegiełka która w porównaniu do wciąż panujących nastrojów w mieście i komentarzy które widzę na tym wątku (w tym nie oszukujmy się: w części pochodzących od trolli i botów) wciąż jest to temat który wymaga podjęcie rozmowy na forum bez bycia dupkiem i złych intencji. Chce tylko dodać że chciałbym by kiedyś moc czuć się dobrze w tym mieście jako osoba LGBT ale na ten moment jest to dość nierealne mam wrażenie po moich ostatnich doświadczeniach prywatnych.

  • 1
  • 2

Reklama