Zatrzasnęła swoje trzyletnie dziecko z samochodzie. „Skończyło się na strachu i płaczu”

Dyskusja dla wiadomości: Zatrzasnęła swoje trzyletnie dziecko z samochodzie. „Skończyło się na strachu i płaczu”.


 • Anton (qnB3t), 2023-09-29 11:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo prymitywny i bezduszny sposób otwierania samochodu policja ma swoich fachowców od inteligentnego otwierania aut . Jednym słowem nie popisali się

 • anonim (hjJCg), 2023-09-29 11:12 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Anton (qnB3t) napisał(a):

  Bardzo prymitywny i bezduszny sposób otwierania samochodu policja ma swoich fachowców od inteligentnego otwierania aut . Jednym słowem nie popisali się

  Ale co mieli na typa czekać następną godzinę . No może ciebie zamkniemy na godzinę w samochodzie ustawionym w pełnym słońcu zobaczymy co na to powiesz. Dziwię się tylko matce że wydzwaniała gdzieś na alarmowe nie wiem na co liczyła . Powinna poprosić kogokolwiek z przechodniów albo z innych samochodów. Szybę można wybić na wiele sposobów. Co by było jakby nie było patrolu albo dłużej by im zajęło przybycie na miejsce zdarzenia.
  A ten zamek swoją drogą to też albo zje..ny albo nie wiem , że się sam zamyka w miejscu bez zapłonu i po otwarciu drzwi .albo Ktoś podłączył sterownik z pilotem i nie podpiął sygnału otwarcia drzwi jakiś typowy druciarz.

 • danika, 2023-09-29 11:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Byłam w identycznej sytuacji dwa dni temu. Policji komentarz nic tu nie wnosi, ta kobieta nie zostawiła dziecka w aucie, tylko zamek się zblokował przy przechodzeniu na fotel kierowcy (szczęśliwy ten komu się nigdy kluczyki w aucie nie "zatrzasnęły"). Ja poprosiłam przechodniów o pomoc, nie było lekko, ale było na pewno szybciej. Później dowiedziałam się ze są lepsze techniki dostania do auta, no i mniej bezduszne zamki, takie porady/komentarze powinny mieć miejsce.

 • wsa (whBHO), 2023-09-29 13:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

  szok sama mogla wybic te szybe i wezwac karetke

Reklama