Pobity uczeń w szkole podstawowej w Bolesławcu

Dyskusja dla wiadomości: Pobity uczeń w szkole podstawowej w Bolesławcu.


 • anonim (An27PL), 2023-09-15 11:23 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (ALlaCc) napisał(a):

  Pobiły się dzieci i wielka afera

  Proszę czytac ze zrozumieniem i nie życzę tego twoim dziecia jak je masz

 • stokrotka (ekhPT2), 2023-09-15 11:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ta dyr już dawno powinna polecieć ze stołka, a ktoś przyjrzeć się pracy pani od ogrodu, liczą się nadziani rodzice, co wspomagają finansowo a dzieci piątki i szóstki z polskiego mają.

 • ubawiona (ALFDOp), 2023-09-15 11:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wielce religijny kraj ludzi kochających " bliżniego swego jak siebie samego".

 • anonim (ArexRx), 2023-09-15 14:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W czasie lekcji języka polskiego polonistka robiła dziki ogród, zamiast realizować podstawę programową. W dzienniku zapus byl- ale dzieci s tym czasie były na podwórku. A potem były próbne egzaminy i wyrzuty , że słabe wyniki . Najgorsze-ze to fałszowanie dokumentacji . W tej szkole za przyniesienie karmy dla kota , za sadzonki, taczki itp dostaje się ocenę z polskiego. Czy to motywuje ? Nie ! To nie ma też nic wspólnego z wolontariatem ani pomocą. I o dziwo nauczycielka jest bardzo szanowana przez panią dyrektor. W tej szkole dochodzi do absurdów. Pani Dyrektor od zawsze jeszcze gdy pracowała w gimnazjum nr 2 miała swoich ulubieńców. Nigdy nie wolno zapomnieć-ze ograniczała etaty świetnym nauczycielom - a dawała godziny koleżankom. Nigdy nie zapomnę tego , jak pożegnała w kaplicy zmarłą poprzedniczkę , a źle zachowania uczniów nagradzała cukierkami. Ta Pani powinna być dawno na emeryturze. Każdy kto nie postępował z jej myślą był niszczony .

 • predator (e3JkSw), 2023-09-15 15:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Owa polonistka nie tylko te dokumenty fałszowała. A pani dyrektor przyzwolenie daje na wszystko. Ponadto kartotekę uczniów prowadzi niczym w zakładzie karnym a porozmawiać życzliwie nie potrafi. Niech teraz prezydent wynagrodzi odpowiednią nagroda na 14 października.

 • anonim (qW9Df), 2023-09-15 15:17 Cytuj Zgłoś nadużycie
  predator (e3JkSw) napisał(a):

  Owa polonistka nie tylko te dokumenty fałszowała. A pani dyrektor przyzwolenie daje na wszystko. Ponadto kartotekę uczniów prowadzi niczym w zakładzie karnym a porozmawiać życzliwie nie potrafi. Niech teraz prezydent wynagrodzi odpowiednią nagroda na 14 października.

  Przecież biedni nauczyciele mają dostać
  900 +.

 • anonim (euu4ay), 2023-09-15 22:29 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (AKQQyd) napisał(a):

  Dodam jeszcze,że Pan/Pani napisał/a że ma same obowiązki z racji pracy jako nauczyciel ,żadnych praw.Skoro Pana/Pani taka jest wiedza o wykonywanym zawodzie to szybciutko rowy kopać.Przez takie osoby jest sytuacja w szkole jaka jest.Jest to nieudacznictwo połączone z lenistwem zawodowym.

  Nieopacznie zrozumiała Pani/Pan moje słowa. Ja mam i prawa i obowiązki. ja o tym wiem. Zabrakło cudzysłowu i stąd to nieporozumienie. To słowa, które słyszę bardzo często: Nie ma Pani prawa. A jeżeli chodzi przekazywanie informacji o prawach i obowiązkach rodzicom i uczniom, robimy to nieustannie. Niestety, często z mizernym skutkiem. Ja się nie uskarżam, ja tylko chcę zauważyć, że potrzebna jest współpraca i współdziałanie obu stron: i rodziców i nauczycieli. Inaczej to nie przyniesie pożądanego rezultatu. W każdej grupie zawodowej znajdą się ludzie, którzy traktują pracę jak zło konieczne. Nauczyciel jest nieustannie na "widelcu" i ciągle oceniany.
  Szanuję każdego człowieka i jego pracę i słowa "Skoro Pana/Pani taka jest wiedza o wykonywanym zawodzie to szybciutko rowy kopać. Przez takie osoby jest sytuacja w szkole jaka jest. Jest to nieudacznictwo połączone z lenistwem zawodowym" są bardzo krzywdzące.

 • Mieszkaec (woeGo), 2023-09-16 05:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  O oni walczą o podwyżki takie pobicie na terenie szkoły? - To czym jest ta szkoła. Dzieci będą bały się iść. Nie zdziwię się jeśli matka poszkodowanego ucznia wniesie prośbe o indywidualny tok nauczania. . Do Kuratorium Dziecko będzie miało traumę do końca życia. Myślę że uczeń był ubezpieczony bo należy mu się odszkodowanie. Wizytówka szkoły? - jak cię widzą tak cie piszą

 • anonim (ALlaCc), 2023-09-16 05:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A gdzie był wysportowany wuefista ?

 • Marco (AEcVPl), 2023-09-16 05:49 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (hjJpO) napisał(a):

  TERAZ DZIEJE? człowieku tak było zawsze, nawet 10-20 lat temu. Wszędzie ten sam burdel o którym się nie mówi. Polskie szkoły to dramat dla młodzieży

  Zgadzam się

 • anonim (qWAod), 2023-09-17 20:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  i tak czekali czekali ja co miesiac na manne z nieba - ale to beznadzieja

 • anonim (AHJMlG), 2023-09-21 12:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kolejne pobicie w tej szkole 20 września. Tym razem sprawcą był niebezpieczny uczeń z klasy V, o którym kiedyś był artykuł na "Istotnych". Przed interweniującą nauczycielką też machał pięściami, to samo robi przy innych uczniach. Albo bije, albo przed twarzą wymachuje pięściami i nogami. Nauczyciele mają zakaz udzielania rodzicom informacji odnośnie bandytyzmu w szkole. Czekajcie dalej, aż dojdzie do tragedii...

Reklama