Problem z placem zabaw w Gromadce. Quady, wandale i „napruta do nieprzytomności” młodzież. Co na to samorząd?

Dyskusja dla wiadomości: Problem z placem zabaw w Gromadce. Wandale i „napruta do nieprzytomności” młodzież. Co na to policja?.


 • Edi (vkaiG), 2023-07-17 15:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No z wypowiedzi sekretarza wynika ze niech chleja cpaja rozwalaja my posprzatamy po nich....tyle tylko ze z czyjej kieszeni idzie kasa zeby oplacic sluzby sprzatajace? Z kieszeni podatnikow a nie z kieszeni ludzi ktorzy bawia sie w politykow.....tak samo inwestycje w gminie wszyscy wiedza gdzie w pierwszej kolejnosci zrobia cos a pobocza drog zaniedbane trawe owszem raz na jakis czas wykosza ale przycinac krzaczory to juz nie ma na to srodkow nic nie widac na niektorych drogach tak pozarastane ....teraz koscioly "zabytki" beda odnawiac bo z nierzadu dostali kasiore na renowacje zabytkow tylko dziwnym trafem 90% zabytkow ktore dostaly dofinansowanie to sa koscioly....my w naszym pieknym kraju nie mamy innych zabytkow tylko i wylacznie koscioly....

 • anonim (A8eRzs), 2023-07-17 15:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  co mają do tego kościoły? Widzisz wandala - dzwoń na policję, widzisz, że to "osesek somsiada", zwróć uwagę choćby "producentowi". To młodzi mieszkańcy waszej wsi, dzieci waszych sąsiadów. Najlepiej zakładać kamery, stawiać płoty, bo przecież ja nie zwrócę uwagi, niech zrobią to inni - taka znieczulica. Sami przyzwalamy na patologię. Dziwię się, że typ wjeżdża na plac zabaw pełen dzieci quadem i nikt mu nie sypnie czymś pod ręką w obronie własnej i pociechy. Kiedyś ludzie byli bardziej bezpośredni a dzisiaj, wszystko za wszystkich

 • Ala, 2023-07-17 16:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pan Tomasz Matyjewicz dawno nie odwiedzał chyba placu zabaw porozbijane butelki,rozsypane śmieci i wulgarna młodzież to codzinność ,ryk silników motocyklowych codziennie. Dewastacja postępuje a szkoda bo przyjemne miejsce .W naszej gminie najmniej jest zainteresowania młodzieżą.

 • xyz (AE4vZJ), 2023-07-17 17:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Drodzy mieszkańcy Gromadki i okolic - chciałem zaważyć, że to wasze dzieci tam imprezują i niszczą plac zabaw. Pretensje macie do wszystkich wokół, ale zainteresujcie się co, gdzie i z kim robą wasze dzieci

 • anonim, 2023-07-17 17:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To samo w Nowej Wsi pod wiatą.

 • Łał, 2023-07-17 17:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Koszona trawa, sprzatane- totalna bzdura. Trawa wykoszona jedynie przy wejsciu, place dla maluchów bardzo zabrudzone,chwasty rosną powyzej bukszpanow, bramka do karuzeli dla maluchów nie sprawna. Popatrzylam na to wszystko i wrócilam z dzieckiem do domu.

 • Hdhfjf, 2023-07-17 17:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "napruta do nieprzytomności młodzież" nie nabrudzi, bo jest nieprzytomna :)

 • Reklama

 • Olaf, 2023-07-17 18:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak jest w każdej wiosce tylko rodzice udają że nic nie wiedzą potem się dziwić że się bzykają na plaży przy ludziach i dzieciach . To kiedyś będzie matką i żoną a co dzisiaj wyprawiają a jakie już wytatuowane .

 • Mieszkaniec (qnPbF), 2023-07-17 19:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja tam czasem chodzę z moimi dziećmi i nic złego nas nigdy nie spotkało. Zdarza się że młodziesz siedzi ale nic nikomu nie robi.. siedzą w kącie, gra tam czasem jakaś muzyka i tyle. Po to jest takie miejsce aby z niego korzystać. Niezauważyłem tam jakiegoś wandalizmu. Nikt raczej nie boi się tam chodzić z dziećmi bo nie ma się czego bać.
  Faktem jest to że starsze dzieci nie dbają o to miejsce, bo po prostu śmiecą, dłubią słonecznik i rzucają łupki na gumowe podłoże którym jest wyłożony plac-to myśle akurat kwestia wychowania. Ja gdy to zauważyłem po prostu zwóciłem uwagę dwóm młodym dziewczynom i przestały.
  Proszę też nie zapominać że w naszej miejscowości jest też wielu "przybyszy"
  Jazda quadem jest tam chyba raczej nie możliwa bo bramka jest po prostu za wąska.

 • Antek Taplary, 2023-07-17 19:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na starość sami forumowi 'święto_jeb_liwi'.

  Młodość ma swoje prawa - gdzie mają 'imprezować'?

 • anonim, 2023-07-17 19:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na zdjęciach widać tylko pełne/przepełnione śmietniki - to chyba nie wina 'imprezowiczów', że nie są opróżnione?

 • Mieszkaniec (qdMMk), 2023-07-17 22:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z tego co się orientuję to są tylko dwie osoby w U G , które sprzątają (zbierają śmieci) w całej gminie , mają 11 miejscowości , strefę-lotnisko które też sprzątają . A Pan , który cyka te fotki , tych CELOWO rozerwanych worków bo zwierzę tak nie rozerwie tylko zrobi pazurami dziurę to proszę cyknąć tego quada co niby tam szarżował . A jeśli to tak męczy Pana i spędza sen z powiek to proponuję mur wysoki postawić ewentualnie wyprowadzić się,,widziały gały co brały,, wyjście jest z każdej sytuacji.

 • anonim (AE7ib9), 2023-07-17 23:23 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Mieszkaniec (qdMMk) napisał(a):

  Z tego co się orientuję to są tylko dwie osoby w U G , które sprzątają (zbierają śmieci) w całej gminie , mają 11 miejscowości , strefę-lotnisko które też sprzątają . A Pan , który cyka te fotki , tych CELOWO rozerwanych worków bo zwierzę tak nie rozerwie tylko zrobi pazurami dziurę to proszę cyknąć tego quada co niby tam szarżował . A jeśli to tak męczy Pana i spędza sen z powiek to proponuję mur wysoki postawić ewentualnie wyprowadzić się,,widziały gały co brały,, wyjście jest z każdej sytuacji.

  gościu ,banialuki piszesz
  postaw worek obok śmietnika
  a, zobaczysz co ptaki potrafią

 • Jan (vZ0YS), 2023-07-18 05:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jest lato to gdzie ma przebywać tą młodzież? Przy komputerze? A że dzieci przeklinają to wszystko jest wyniosione z domu. Pozdrawiam!

 • Mieszkaniec (qdMMk), 2023-07-18 05:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  gościu nie pisz bzdur (chyba że pochodzisz z Bania Luki) w parku nie ma wron , bo tylko one są do tego zdolne , nieraz stało tam kilka worków przy śmietnikach i wszystkie były całe a tu nagle jeden worek rozerwany celowo przez osobę szukająca sensacji po to tylko, aby cały powiat dowiedział się w jakich to warunkach mieszka sprawca rozerwanego zaznaczam jednego worka

Reklama