Czytelnik: boisko przy szkole specjalnej jest „fest spierdzielone”

Dyskusja dla wiadomości: Czytelnik: boisko przy szkole specjalnej jest „fest spierdzielone”.


 • Sąsiad (AE7OzC), 2018-12-11 07:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie! Jak deszcz popada to zawsze jest mokro ;)

 • ł (eltC8U), 2018-12-11 08:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kolejny znudzony, interesujący się wszystkim poza własnym, nędznym życiem konfident... Masz poduszeczkę na parapecie dziadu?

 • driver (1Ymkp), 2018-12-11 08:20 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ł (eltC8U) napisał(a):

  Kolejny znudzony, interesujący się wszystkim poza własnym, nędznym życiem konfident... Masz poduszeczkę na parapecie dziadu?

  Dzięki takim ignorantom jak ty, mamy w Polsce tak jak mamy!

 • czujne oko (ANyBA6), 2018-12-11 08:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trzeba monitować o nieprawidłowościach, bo czasy papraniny muszą odejść do lamusa. Komentarz niejakiego "ł" potwierdza, że niektórzy jeszcze żyją w głębokiej komunie, gdzie podobne uchybienia były na porządku dziennym. Wstydu nie masz za grosz, człowiecze. U siebie pozwoliłbyś, aby Ci tak zrobiono na podwórku, gdyby np. ułożono kostkę przed Twoim domem i woda stała po każdym deszczu? Zapewne nie! Trzeba patrzeć oczami tych, którzy z tego mają korzystać, a nie tylko zarobkowo, odwalając fuszerkę. Wykonawca powinien wiedzieć, jak podejść do takich prac, które są posadowione na ziemi, by potem nie stała tam woda po opadzie deszczu.

 • anonim (wo9eg), 2018-12-11 08:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bedzie lodowisko w pobliżu

 • Leśny (A81GlW), 2018-12-11 08:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cała ta szkoła powinna być w budynku parterowym. Ale przez wiele lat obietnic zdjęć i oklaków na sesjach nie wyciągnięto wniosków. Może jeden jak dostaną coś to i tak będą to lepiej niż w starej szkole .. Nikt nie patrzy na ekonomię utrzymania starego budynku .Wielki koszt budowy klatki schodowej i windy .Przerobienia dużych klas na małe wychodzi ze specyfiki pracy .A boisko w tym wszystkim to kropla .DAWID tylko że nasię dziennikarze dali sobie spokój i nie przeglądali się sprawa bardziej .By wytłumaczyć społeczeństwu że osobą niepełnosprawnym też się należy godne uczenie .I możecie się czepiać że to tyle pieniędzy a ile dano na zalany woda skutecznie park przy wiaduktem. Tak to pieniądze miasta nie starostwa .Dzieci są wspólne. I wspólne powinien być dobro ich wystarczy że los je skrzywdził.

 • Malkon (ALxJB0), 2018-12-11 10:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wydawałoby się, że czasy z których pochodziło powiedzenie "Antek trzymaj mur ja idę po pieniądze" bezpowrotnie minęły.. Jednak to dalej trwa. W tym miejscu zastanawia mnie jak wygląda nadzór nad tą inwestycją. Zdarzało mi się pracować na tzw. "zgniłym zachodzie". Tam inspektor nadzoru niemalże codziennie był na placu budowy i oprócz "spojrzenia " na budowę, na bieżąco sporządzał stosowną dokumentację w tym i fotograficzną z poszczególnych etapów realizacyjnych. Ktoś ze starostwa mówi, że obiekt nie został jeszcze odebrany - paranoja. To na koniec budowy gdy okaże się, że źle zostało wykonane odwodnienie to będziemy zdzierać całą nawierzchnię. Zgadzam się z "Leśnym", że taniej i lepiej byłoby wybudować nowy nowoczesny obiekt, odpowiadając wymogom osobom niepełnosprawnych. Takim miejscem pod taki obiekt, według mnie mógłby być teren przy ulicy Zwycięstwa

 • anonim (hjN2G), 2018-12-11 17:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo dobrze, że ktoś zareagował -brawo dla tego pana. Absolutnie to nie jest konfident . Ten kto udaje, że tego nie widzi popełnia duży błąd.

 • Jan (hjcNY), 2018-12-11 20:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podbudowa jest dobrze wykonana ponieważ tak samo jest wykonana na placu zabaw który się znajduje 2 metry obok i woda nie stoi problem polega na nawierzchni inna firma robiła boisko A inna plac zabaw A jeszcze inna wykonywała podbudowe.