Kierowca autobusu przejechał im psa, dostali… 220 zł mandatu

Dyskusja dla wiadomości: Kierowca autobusu przejechał im psa, dostali… 220 zł mandatu.


  • ... (elyjqV), 2018-02-22 16:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    kierowca mogl nawet nie poczuc ze psa przejechal, sama mialam taka sytuacje ze z podworka prosto pod auto wbiegl mi pies, jechalam wolno wiec nic mu sie nie stalo bo uciekl, za to kobieta ktora szla wtedy droga naskoczyla na mnie ze biednego pieska trafilam, gdybym odbila w druga strone to trafilabym ta kobiete bo szla druga strona drogi, z reszta nieprawidlowa. jak pies biega za autami to do kojca z nim i bedzie spokoj a nie pretensje do kierowcy

  • anonim (elyjMI), 2018-02-22 16:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A jak by dziecko wyskoczyło to co też trudno ????

  • anonim (elyjqE), 2018-02-22 17:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A który rodzic zostawia samo dziecko kolo drogi żeby wskoczyło pod autobus?? Pomyśl zanim coś napiszesz.A nawet jakby to było dziecko jak piszesz to mógłby być kierowca z formuły 1.ani auta ani autobusu nie zatrzymasz w moment. Co do.do całej sytuacji winni właściciele psa a szukają winny do.okoła. trzeba wziąść na klate i tyle

  • M (elyjM0), 2018-02-22 17:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tak, trudno. Jeśli wbiegłoby bezpośrednio pod samochód, to co zrobisz? Teleportujesz się? Zatrzymasz czas?

    Nie sądzę, żeby potrącił psa, gdyby widział go z daleka. Jeśli pies wtargną bezpośrednio pod autobus, to jadąc takim kolosem, mógł nawet go nie poczuć.

  • karo (elyjMG), 2018-02-22 17:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    to stroze prawa zenada a gdyby dziecko mundurowego wpadlo pod kola dal by sobie 220 zł mandatu

  • Krisu (elyjML), 2018-02-22 17:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To nie dziecko wpadło tylko pies. Także nie rób głupich porównań. Bardzo dobrze że dostali mandat, pewnie mieli nadzieję że będzie wina kierowcy i dostaną milion zł odszkodowania. Psa trzeba pilnować.

  • istotne (elyj8X), 2018-02-22 17:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    I bardzo dobrze 220 to jak dla mnie mało, a jakbyś puściła psa i dziecko przy drodze zagryzło to co wtedy ?

  • Reklama

  • karo (elyjMZ), 2018-02-22 17:20 Cytuj Zgłoś nadużycie
    istotne (elyj8X) napisał(a):

    I bardzo dobrze 220 to jak dla mnie mało, a jakbyś puściła psa i dziecko przy drodze zagryzło to co wtedy ?

    czy ty wiesz co piszesz zagryzło tu mowa o wypadku i nie jest bardzo dobrze bo ktos ginie ...zaraz napiszesz z w lasach sa wiki

  • karo (elyjMi), 2018-02-22 17:22 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Krisu (elyjML) napisał(a):

    To nie dziecko wpadło tylko pies. Także nie rób głupich porównań. Bardzo dobrze że dostali mandat, pewnie mieli nadzieję że będzie wina kierowcy i dostaną milion zł odszkodowania. Psa trzeba pilnować.

    zarówno psa jak i dziecka trzeba ....

  • Patos (elyjMs), 2018-02-22 17:25 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (elyjMI) napisał(a):

    A jak by dziecko wyskoczyło to co też trudno ????

    A jak by dziecko szło po drugiej stronie, a pies by wyskoczył to co, w psa czy w dziecko, pomyśl troszkę !!!

  • Zbyszek (elyjMq), 2018-02-22 17:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Miałem taką sytuacje, że duży pies typu wilczur wyskoczył z podwórka za kotem, uderzył mi w auto, tak uderzył on, bo ja się zatrzymałem, była zima to roztrzaskał mi zderzak i lampę w Audi, i co najlepsze uciekł, i co w takiej sytuacji byście powiedzieli ?

  • anonim (elyjwT), 2018-02-22 17:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

    I bardzo dobrze trzeba psa pilnować. Parę lat temu jechało małżeństwo z Lubania i właśnie wyskoczył pies na drogę. Kierowca chcąc ominąć psa wpadł w poślizg . Doszło do wypadku i przez psa zabił żonę.

  • anonim (elyjMs), 2018-02-22 17:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    a czy ten piesek oprócz wyskakiwania na przejeżdżające auta nie atakował też czasem rowerzystów?

  • Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej. - Albert Einstein.
    ~~~ Pretensje? Do kogo i o co? Kierowca autobusu niekoniecznie musi zwracać uwagę na szwędające się psy...Musi prowadzić bezpiecznie autobus, zgodnie z przepisami o ruchu drogowym i myśleć oraz przewidywać co mogą w danym momencie "wywinąć" współużytkownicy na drodze !!

  • oszude (elyj8d), 2018-02-22 17:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Szkoda każdego kto ginie na drodze, wystarczy tylko trochę współczucia za to co się stało i małe przepraszam, szkoda że brakło tego przepraszam.

Reklama