Będzie nowy program rządu. Podobny do 500+

Dyskusja dla wiadomości: Będzie nowy program rządu. Podobny do 500+.


  • anonim (vZlzo), 2018-04-06 11:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ten program to pomyłka i ludzie bardziej rozgarnięci to rozumieją.
    Pis wybrał taką metodę na kupowanie poparcia.My Wam damy....A komu zabierzecie??
    Stwórzcie warunki dla kobiet które chcą miec dzieci ale i chcą wrócić na rynek pracy.Bo jeśli nie ma z kim dziecka zostawić, nie ma żłobka czy innej alternatywy to co ma zrobic? Postara się o kolejne dziecko dostanie ponad 1000zl wiec już jej się nie opłaca wracac do pracy bo niejednokrotnie tyle by zarobiła.A tak dzieci dopilnowane i pieniążki są a to że emerytury nie będzie później to mało istotne.

  • Kaja (A81GwR), 2018-04-09 16:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czyli według Pani ogromna większość rodzin w Polsce to patologia?, Tobie się nie należy to innym należy zabrać?. Ponawiam - kobieto ale jesteś zawistna.

    Wolę być jak to zostało napisane - "zawistna" niż ślepa i ograniczona. Nie będę wdawała się więcej w dyskusję bo poza obrażaniem mnie niczego nie wnosi Pan/Pani do rozmowy. Pozdrawiam

  • ab (ekhwAh), 2018-04-09 16:59 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (e3aI0M) napisał(a):

    Kobieto ale Ty jesteś zawistna.

    nie zawistna ale prawdę napisała.

  • pracująca mama (qfHYt), 2018-04-09 20:55 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Kaja (A81G5s) napisał(a):

    Nie potrzebuję żadnych programów.. wystarczy że przestaną nas ograbiać. To tak jak powiedział śp. Pan Lepper" nie musicie ludziom nic dawać, Wy przestańcie im w końcu zabierać !" Za chwilkę urodzę dziecko i zabiorą mi pieniądze z mojej pensji... Mam wybór 80 % albo 100%a później 60%..i dlaczego ?! Dlatego, że urodzę dziecko ,które wejdzie w statystyki demograficzne. Nagroda jak cholera! Mało tego 500+ mi się nie należy ,ale utrzymywać patologie z mojej pensji muszę ! Larwy siedzą w domu, klepią dzieci i kasę dostają.. mało tego dostają nawet na te które już mają i ich istnienie jest już policzone więc nie ma związku z demografia. A one siedzą w domu i śmieją się z tych co pracują , ba nawet mają więcej niż człowiek ,który pracuje.. szkoda tylko,że niewiele trafia do tych co naprawdę potrzebują - do dzieci..

    W 100 % popieram !

  • anonim (A7w4ky), 2018-04-10 00:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Żeby komuś "coś" dać, komuś trzeba zabrać.

  • Kaja (A81GtF), 2018-04-10 10:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dziękuję wszystkim biorącym udział w dyskusji za poparcie. Szkoda tylko ,że nasze zdanie nie ma znaczenia. Pozdrawiam serdecznie Kaja

  • anonim (eltCF1), 2018-04-10 10:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    każde dziecko zasługuje na rodzinne a nie 500 na drugie,czy kolejne.aby dostać nawet te 500+ to naprawdę trzeba mało zarabiać ,albo mieć dużo dzieci .kolejna głupota 18to latek jest już wykluczony z 500+,a studia to naprawdę dla rodziców duży wkład finansowy na kształcenie dzieci .

  • 1
  • 2

Reklama