Połączą rondo Solidarności z rondem w Łące

Dyskusja dla wiadomości: Połączą rondo Solidarności z rondem w Łące.


 • Zaciekawiony (euQFAO), 2019-01-18 08:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Którędy miała by pójść ta trasa? Ktoś wie, widział jakieś plany ? Proszę o info

 • xxx (hjN6e), 2019-01-18 08:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miasto zakorkowane dzięki wioskowym samochodom, odcięliście Mzk to teraz macie korki na własne życzenie, trzeba było myśleć w ratuszu wcześniej ... teraz i miastowym i tym z wioski się oberwie podwójnie .... brawo prezydent darmowa komunikacja wyszła wszystkim na dobre, do tego tranzyt , autostrada co to wiecznie wypadki i ruch leci na miasto wtedy .... długo tu jeszcze będą korki ....

 • anonim (Are5ol), 2019-01-18 08:42 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (evRifY) napisał(a):

  Fachowcy... trzeba było właśnie wybudować najpierw ten odcinek, a nie obwodnicę widmo pomiędzy Leśniczówką a rondem w Kruszynie.

  znafca sie odezwal...

 • Pablo (qf8oH), 2019-01-18 08:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ta "stara obwodnica " to jest tylko chyba z nazwy obwodnica miasta bo po całości przechodzi przez miasto a nie go omija ... Wiec każdy korek na tej obwodnicy skutkuje korkiem w samym mieście . To samo z myśleniem "przyszłościowym " na "nowej " obwodnicy . Jeśli za jakiś czas włącza podmiejskie osiedla do miasta takie jak Łąka i Kruszyn to to będzie taka sama obwodnica z nazwy jak ta "stara " na DK94 . Do wszystkich którzy mają ból d.. związany z MZK : Postulujcie włączenie się do miasta róbcie referendum i wtedy zyskacie darmowe autobusy i nie tylko . Miasto tez na tym zyska bo im większe miasto i większa ilość mieszkańców tym większe dotacje z urzędu Marszałkowskiego czy choćby uni . To samo tyczy się innych rzeczy np handlu . Nikt nie zbuduje galeri z prawdziwego zdarzenia w małej mieścinie . Sklepy typu Castorama z reguły też nie budują się w miastach poniżej 50 tys mieszkańców .

 • Zbigniew (A81GOL), 2019-01-18 09:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ważniejszą inwestycją jest budowa mostu na Bobrze dla zwiększenia przepustowości.

 • 1
 • 2