Za nami druga odsłona projektu „Ona i on”

Dyskusja dla wiadomości: Za nami druga odsłona projektu „Ona i on”.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Oo widze sąsiadke na zdeciu. Pozdro iza.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Małe sprostowanie, bo coś sie tych Martyn cudownie namnożyło... Fotografie i animacja - Wojtek Hertman. Rzeźby i malarstwo - Martyna Woźnica. Happening - Jacek Osłoński. Teksty poetyckie - Izabela Pajkiert i Łukasz Ludwikowksi. Gra na skrzypcach - Hanna Woźnica.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    My niestety nie mogliśmy przyjść. :( I mam nadzieję, że liczba osób nie będzie z piątku na piątek malała. Bo zostały jeszcze 2 wydarzenia.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czy to prawda ze 21 listopada przyjeżdżają jakieś teatry z Wrocławia? Gdzie można się dowiedzieć co będzie się dokładnie działo?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Już nie bawem ruszą plakaty na miasto i bedzie w nich napisane wszystko, dodam tylko, że tego dnia bedzie można zobaczyć dwa spektakle-dwóch grup teatralnych. Póki co zapraszam w ten piątek na dośc ciekawą trzecią odsłone projektu, Ona i On"... Zapraszam w piątek o godzinie 18, oczywiscie Galeria Concordia.