Czerwony mecz w Wykrotach. Piast wygrywa z BKS-em

Dyskusja dla wiadomości: Czerwony mecz w Wykrotach. Piast wygrywa z BKS-em.


 • Kibic (euIxCt), 2019-10-20 18:55 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Oklaski dla bolesławian (vk2bp) napisał(a):

  Za butę i brak szacunku przyjechali w pupę dostali i płaczą wszędzie ze krzywda trzeba to przeżyć zacisnąć wargi i jeszcze więcej trenować a po czasie się zrewanżować np i awansować a nie jechać po swoich byłych jak tutaj i np na trybunach po eryku .

  Spoko wodza :) wy również jeszcze nie raz dostaniecie w łeb :) Apeluję o pokorę. Z niecierpliwością będę czekał na kolejne wasze mecze :) Już niedługo się pośmieję - tego jestem pewien.

 • Do wyżej (AN0XSN), 2019-10-20 19:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  I ta nadzieja żyj ! Może za tydzień ?

 • Kibol (vZyQV), 2019-10-20 19:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czytam te wypociny ,ale nie widziałem żeby ktoś z bolca płakał ,wy śmieszni piłkarzyki sami się nakręcacie i obrażacie chłopców z Bks-u i po co ,to ich wina że nie gracie w tym klubie ,sami poszliście na wioski za parę złoty ,albo obrażeni jesteście nie wiadomo baco ,macie problemy z samym sobą i wyzywacie się na innych ,pisza to tylko ci co już cały powiat obskoczyli ,nigdzie ich dłużej nie chcieli ,albo jak było źle to podwijali ogony i uciekali ,mogę bym podać nazwiska i mnóstwo przykładów ,ale poco ,a co do Wykrot to niech się nie dadzą ,bo jak wyłapali 9 to nikt z nich łacha nie darł ,tak więc troszkę pokory

 • anonim (ekh729), 2019-10-20 21:12 Cytuj Zgłoś nadużycie
  DradaMiastaBc (dRjubM) napisał(a):

  Niektórzy działacze BKSu powinni zostać ukarani. Klub powinien za takich ludzi ponosić konsekwencje. Przychodzą na mecze i zachowują się gorzej jak trzoda chlewna (w tym przypadku to akurat obraza dla zwierząt). Kto dopuszcza takich ludzi do jakiejkolwiek władzy (szok). W mediach było wielce głosno o zachowaniu ś.p. Pana M., a co robią wyżej postawieni od niego.... Mam nadzieję, że któreś nagranie z części przemowy jakie wygłasza zawsze Pan P. trafi do odpowiednich mediów i zostanie odpowiednio nagłośnione. Na mecze przychodzą całe rodziny z dziećmi, a epitety jakie wychodzą z ust tego pana są nie do przyjęcia , że nikt się jeszcze tym nie zajął... Stwierdzenia pana typu : "... nie za taką grę wam płacę..." też o czymś świadczą. W Bolesławcu od lat nie brakuje dobrych zawodników ... ale dopóki nic się nie zmieni "u góry", nie oczekujmy cudów na boisku.

  Chodzi wam o [...]?

 • Ooo (vZIPR), 2019-10-20 21:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A gdzie są ci niby dobrzy zawodnicy ,proszę podać jakiś przykład ,chociasz że trzech takich co pykaja gdzieś w 4 lub 3 lidze ,tylko proszę nie piszcie mi otych co grają w tych samych rozgrywkach bo to żadna różnica ,no może taka że oni cięci na kasę,proszę o propozycje

 • ehhhh (vZljy), 2019-10-20 22:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie.. wylewasz frustracje zarówno tutaj jak i na jg i wiem kim Pan jest.
  Pilnuj BKSu i miej szacunek do byłych zawodników BKSu bo oni tutaj nie grali dwa lata ,tylko przeszli przez wszystkie grupy młodzieżowe po seniorów.
  Jeżeli chcesz Pan cisnąć zawodników którzy grają w Osiecznicy lub Wykrotach to opuść sobie,bo grają tam zawodnicy którzy w IV lidze GRALI więcej niż Ty na orliku byłeś.
  Pokora pokora i jeszcze raz pokora.Wy tego nie macie niestety.Boli was ze chlopaki kopia po wioskach i zarabiaja? i w dodatku górują nad bksem ? Będziecie błagać pod koniec sezonu Pana Boga o przebaczenie,bo karma wróci.Za karę będziecie się kopać po okręgówce przez najbliższe dwa lata,później będziecie do tych kopaczy z wiosek-wychowanków których ciśniecie- wydzwaniać i prosić i powrót.Tak będzie jestem przekonany.

 • xc (ALxVZJ), 2019-10-21 08:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co za czasy. BKS dostaje lanie od okolicznych wiosek a skauci/sygnaliści wiadomego klubu jeżdżą po wioskach i zamiast szukać talentów, szukają dzieci, które im się rozpierzchły po okolicznych wiejskich klubach. Mało tego sprawy załatwiają pisząc donosy do DZPN :-).

 • xc (ALxVZJ), 2019-10-21 08:32 Cytuj Zgłoś nadużycie
  xc (ALxVZJ) napisał(a):

  Co za czasy. BKS dostaje lanie od okolicznych wiosek a skauci/sygnaliści wiadomego klubu jeżdżą po wioskach i zamiast szukać talentów, szukają dzieci, które im się rozpierzchły po okolicznych wiejskich klubach. Mało tego sprawy załatwiają pisząc donosy do DZPN :-).

  Jeżeli nie było takiej sytuacji to przepraszam i proszę o sprostowanie. Na koniec życzę lepszej gry i powodzenia w wyszukiwaniu "talentów" .

 • anonim (eltC8I), 2019-10-21 13:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gwiazdy ze spalonego teatru. Żenada i bieda.

 • Afuj (woeKh), 2019-10-21 17:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hehe żeby nie było tak jak ostatnio ,że wyciągali jednego grajka ostatnio z Apisu ,bo skamlał że chce do Bks-u bo tam sobie rady nie dawał .Taki piłkarz klasy okręgowej ...

 • xc (ALxVXb), 2019-10-21 21:04 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Afuj (woeKh) napisał(a):

  Hehe żeby nie było tak jak ostatnio ,że wyciągali jednego grajka ostatnio z Apisu ,bo skamlał że chce do Bks-u bo tam sobie rady nie dawał .Taki piłkarz klasy okręgowej ...

  To by pasowało do sposobu działania sami wiecie kogo ...... :-) .

 • Kibic (euIxCt), 2019-10-21 21:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Piast nie pręż tak muskułów. Nikt się z Was nie śmiał jak dostawaliście po 7 od Jeżowa czy 4 bomby od Nysy. Nie cwaniakujcie bo raz na wozie raz pod wozem!

 • Bhft (hjJHd), 2019-10-26 15:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zamknąć tom patologie

 • taki se (A8svrl), 2019-10-27 15:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Który to już raz ???? BKS dostaje od Piasta