Co się stało na skrzyżowaniu? Za dużo aut nauki jazdy w mieście?

Dyskusja dla wiadomości: Co się stało na skrzyżowaniu? Za dużo aut nauki jazdy w mieście?.


 • Yon (eltCFc), 2019-12-18 05:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Błędy często kończą się śmiercią więc lepiej unikać już ich podczas nauki.

 • Ja (qnPSB), 2019-12-18 06:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kolejny mistrz kierownicy. Zapomniał jak sam się uczył

 • anonim (ANyBeX), 2019-12-18 06:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Uczyć każdy się może lecz w każdej elce na prawym fotelu siedzi instruktor, który odpowiada za kursanta i za innych użytkowników. Jakby panowie instruktorzy nie wiedzieli, wyrokiem SN zostało to stwierdzone.... Znaczy to że nie gapimy się w telefony tylko na to co dzieje się na drodze. Nie tylko na jezdni ale na drodze. Nie gadamy przez tel bo mandat dostaniecie tak jakbyście prowadzili pojazd. A widok to częsty że instruktor zajęty jest np. telefonem.. Zwracać uwagę instruktorom a w skrajnych przypadkach głupoty instruktora, zgłaszać do starostwa to może wyślą szanownego instruktora na ponowny egzamin...

 • anonim (Are5ol), 2019-12-18 06:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  popatrzcie na "ynstruktora"! połowa to szczeniaki z goownianym stazem za kolkiem...

 • Bogdan (AE7xGG), 2019-12-18 07:10 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (Are5ol) napisał(a):

  popatrzcie na "ynstruktora"! połowa to szczeniaki z goownianym stazem za kolkiem...

  Święta prawda albo widzę taką L-kę jak skręca w lewo prosto z pasa jezdni zamiast zjechać ładnie do osi jezdni i już korki gotowe

 • pepe (hjcKY), 2019-12-18 07:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  stanowczo jest ich za dużo przez co utrudniają jazdę w tak nie dużym mieście

 • anonim (hjJRt), 2019-12-18 07:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  I wdychamy te spaliny za darmo... Nie wiem po co władze miasta wspierały uruchomienie Word w Bc

 • Ew (e3aGR8), 2019-12-18 07:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No niektórzy odrazu ürodzili się w BMW....nie rozumieją że gdzieś muszą się nauczyć jazdy , proszę nie ubliżać wiekowi instruktorom choć sam młody nie jestem , na pewno nie uczą ich pędzić bez opamiętania gratami po rowach .a jeszcze z kogutami niebieskimi w BMW po autostradzie .

 • Ja (hjcKU), 2019-12-18 07:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A Wy starsi kierowcy zapomnieliście jak się uczyliscie weźcie sobie teraz testy na prawo jazdy i ciekawe czy uda wam się zdać czego nie narzekacie na niedzielnych kierowców którzy przed świętami teraz wyjeżdżają na zakupy .

 • ZK Polska (ALxaPu), 2019-12-18 07:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przecież to nie nauka jazdy jest problemem tylko dwie sprawy - burak co się złości w swoim 20 letnim autku po Niemcu, burak który więcej smrodzi jak stoi niż ta elka gdy jedzie a druga sprawa to można to rozwiązać innymi sposobami.
  Zakaz jazdy dla elek w godzinach od 13 do 16 gdy zmieniają się zmiany w fabrykach i urzędasy jadą do domu. Oczywiście nie tyczy to się egzaminów bo egzamin lepiej przeprowadzać w czasie trudnych warunków no ale tu też można dyskutować bo buraki kiedyś gdy był LOK to harcowali fiatami po pustych ulicach bo samochodów nie było.
  Dlatego można też załatwić egzaminy rano i późnym popołudniem.
  Tylko że słomiani kierowcy będą narzekali że uczą na pustych ulicach i jeździć później nie potrafio

 • anonim (hjJ8l), 2019-12-18 07:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Faktycznie macie rację, ale każdy już dorosły człowiek chce mieć prawo jazdy więc musi jeździć tą L. Ale karać trzeba instruktorów bo faktycznie cały czas rozmawiają przez komórkę i nie uważają co robi kursant

 • Malkon (ALxVrA), 2019-12-18 08:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Zapomniał wół jak cielęciem był"

 • anonim (eltCFz), 2019-12-18 08:26 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Ew (e3aGR8) napisał(a):

  No niektórzy odrazu ürodzili się w BMW....nie rozumieją że gdzieś muszą się nauczyć jazdy , proszę nie ubliżać wiekowi instruktorom choć sam młody nie jestem , na pewno nie uczą ich pędzić bez opamiętania gratami po rowach .a jeszcze z kogutami niebieskimi w BMW po autostradzie .

  Co się gościu tak [..] do tej marki nie każdy kto posiada BMW to burak a po twoim wpisie widać jaki z ciebie typowy cebulak. Przez jednego gościa który jechał na kogutach autostrada oceniasz wszystkich bo jechał BMW a jak by uciekał Oplem na kogutach nie było by dla ciebie już takiej sensacji. Pozdrawiam

 • Ja pierdziele (hjJRl), 2019-12-18 08:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja robiłem prawko 15 lat temu w pewnej auto szkole na Bielskiej i u tego pana pracowali profesjonaliści jak trzeba było to w pore pomogli kursantowi żeby nie zostali na środku krzyżówki jak ostatnie [...] .
  Po to chyba instruktor ma swoją pedaliere pod nogami że jak powstanie sraczka i ktos nie może ruszyc 15 raz z rzędu to on instruktor ogarnia te sytuacje a nie że cale miasto stoi w korku nagle ..
  Teraz te auto szkoly to swego rodzaju jest efekt "bezstresowej nauki " byle tylko kursant wyjezdzil godziny i nara a wiadomo uwali to przyjdzie wykupić dodatkowe h jazdy :D

 • Xyz (AE7ooD), 2019-12-18 08:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie mam nic przeciwko L-ką bo faktycznie gdzieś się nauczyć muszą. Ale dopóki to będzie kurs przygotowawczy do zdania egzaminu zamiast do uczestniczenia w ruchu to tak to będzie wygladało. Wiadomo że niektórzy całkiem początkujący będą się wlekli i trzeba się z tym pogodzić ale druga sprawa to że na kursach w ogóle nie uczą dynamiki jazdy. Sam pamiętam jak robiłem kurs to instruktor zwrócił mi uwagę żebym nie ruszał tak szybko spod świateł bo egzaminator może to uznać za cwaniakowanie i dla zasady oblać. Czyli szybkie sprawne ruszenie spod świateł to cwaniakowanie a nie umiejętność.