Bolesławianie protestowali przed Sądem Rejonowym

Dyskusja dla wiadomości: Bolesławianie protestowali przed Sądem Rejonowym.


 • anonim (whBVy), 2019-12-19 02:32 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (AE7T3A) napisał(a):

  Taka refleksja,dlaczego zwykły człowiek kraść nie może a sędzia może,normalny obywatel jeżdzić po pijaku nie może, sędzia może ,każdy popełniający błędy w zawodzie odpowiada za nie ,jeśli nie karnie ,to dyscyplinarnie, sędzia za nic nie odpowiada,dlaczego wszyscy pracujący płacą ZUS a KASTA nie?I ja jako szeregowy obywatel mam tego bronić?

  Trzeba było się uczyć

 • BJ (AE7hN2), 2019-12-19 03:37 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Niktważny (eltCFQ) napisał(a):

  Won mi z tymi protestami, do roboty lenie, mamy grudzień a sorawa nie tknięta od marca, tylko głupki będą protestowac dla tej śmiesznej kasty,

  Elokwencja buraka oderwanego od pługa. Widzę, że brak roboty poczynił duże spustoszenie w twoim mózgu. Wiem, że zima, pług w odstawce, ale może chociaż w obejściu ogarniesz, bo święta się zbliżają.

 • czujne oko (AN0X31), 2019-12-19 04:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Protestujący bronią tego, aby ich można było karać, a sędziów, którzy złamią prawo już nie. Kto i czym ich przekonał do takiego myślenia? Ludzie, opamiętajcie się! Czyżbyście z tymi zniczami przyszli tu się modlić?! Jeśli tak, to tych modłów nie usłyszy niebo...

 • STOPPO (vkaRa), 2019-12-19 05:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy lud nie rozumie że te sądy są dla narodu a nie odwrotnie, że sądy są własnością państwa a nie prywatnym folwarkiem szczelnie zamkniętym, chronionym przed jakąkolwiek odpowiedzialnością. Wy nie protestujecie przeciwko reformie tego beztroskiego zawodu tylko przeciwko partii, którą wybrała większość społeczeństwa.

 • anonim (ALxV0Z), 2019-12-19 06:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Też uważam, że tylko sędziowie i prokuratorzy wyznaczeni przez Ziobrę będą "właściwie" działali i orzekali. Podobnie jak żona "Wolfganga" która jest przykładem właściwej osoby na właściwym stanowisku. Piotrowicz ze swoim doświadczeniem też daje gwarancję niezależności wymiaru sprawiedliwości.

 • anonim (hjcqm), 2019-12-19 07:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z tymi lampionami to lepiej do kościoła na roraty... A nie, czekaj to nie to towarzystwo.
  Miło widzieć wielu towarzyszy z PZPR a nawet jednego TW :)

 • Obserwator (AE7T4D), 2019-12-19 07:27 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Jasio (eltC24) napisał(a):

  Stare KC PZPR w akcji ,wstyd .

  Nawet widać było byłego narkomana

 • anonim (AN0TUn), 2019-12-19 08:21 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (whBVy) napisał(a):

  Trzeba było się uczyć

  Od nauki nie zostaje się sędzią.

 • Forest (elKrw1), 2019-12-19 08:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widzę samą młodzież :D Precz z komuną! Roman niech lepiej szuka oszczędności w budżecie, zamiast podnosić podatki i latać na protesty komuszych synów. Nowak też niech siedzi lepiej w tej swojej jamie i nie prawi swoich mongolskich teorii publicznie, bo aż się flaki przewracają. Jeśli chodzi o prawo, które chce wprowadzić PiS to podobne obowiązuje w tak uwielbianych przez was krajach jak Francja i Niemcy. Zasada apolityczności obowiązuje również wojsko i nikt z tego powodu nie zdziera szat. Przydałoby się też w policji. Nie pozdrawiam komunistów.

 • alto (euIxdp), 2019-12-19 08:33 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Krzysztof Gwizdała napisał(a):

  Zawsze świat zmienia garstka osób. Ponad dwustu ludzi to całkiem niezły wynik jak na nasze miasto. Jak w Bolesławcu były protesty w sprawie koncesji dla TV Trwam, to było kilkadziesiąt osób. A jednak dali radę i Trwam otrzymała ogólnokrajową koncesję.

  "Wywalczenie" koncesji dla Trwam to akurat żaden powód do radości.
  To propagandowa tuba kleru.

 • kl (qnP6w), 2019-12-19 08:52 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ech... (qnQVn) napisał(a):

  " Ponad 200 osób ". Tysiące zrelaksowanych w domach . He , he !

  Kiedyś przez płot też skoczył tylko jeden...i to wystarczyło, żeby cała układanka poszła w ch...

 • anonim (AE7gvR), 2019-12-19 09:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  BRAWO BOLESŁAWIEC

 • Rysiu (dmH5r3), 2019-12-19 09:24 Cytuj Zgłoś nadużycie
  kl (qnP6w) napisał(a):

  Kiedyś przez płot też skoczył tylko jeden...i to wystarczyło, żeby cała układanka poszła w ch...

  W legendę o świętym Mikołaju także wierzysz?
  Ten sam pan co w sandałach i okularach spawacza przyjmuje zagranicznych gości twierdzi że sam obalił komunę a teraz potrzebuje milionów by obalić "reżim" Kaczyńskiego.
  Swoją drogą, jak możecie bronić przestępców w togach? Ci którzy nie mają nic na sumieniu nie muszą się bać.

 • Jaco (elsHBN), 2019-12-19 09:26 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Krzysztof Gwizdała napisał(a):

  Zawsze świat zmienia garstka osób. Ponad dwustu ludzi to całkiem niezły wynik jak na nasze miasto. Jak w Bolesławcu były protesty w sprawie koncesji dla TV Trwam, to było kilkadziesiąt osób. A jednak dali radę i Trwam otrzymała ogólnokrajową koncesję.

  Wszystkie fotki ze zdarzenia obejmują połowę zgromadzonych (zarówno te u Was, jak i na innych serwisach lokalnych) nie jest trudno policzyć - że na połówkach stoi maksymalnie 40-50 osób. Więc było tam szczytowo około 100 ludzi. Wy podaliście 200, ale inni szli już nawet na 300 :)

 • Szczyt glupoty (vkcXk), 2019-12-19 09:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kogo i czego bronicie ? Nie od dziś wiadomo ze to byli a teraz w dużej ilości są dzieci komunistycznych sędziów ! Poukładany krąg żyjący swoimi zasadami teraz ktoś ruszył wreszcie te gniazdo i płacz . A wy ludzie poczytajcie douczcie się i nie będzie stać jak kretyni pod tymi sądami głupków z siebie robić .