Auta z wypożyczalni zajmują osiedlowe miejsca parkingowe

Dyskusja dla wiadomości: Auta z wypożyczalni zajmują osiedlowe miejsca parkingowe.


 • anonim (vkOe7), 2019-12-28 22:24 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (vZiY4) napisał(a):

  Firma niech wykupi sobie miejsca parkingowe..Spółdzielnia będzie zarabiał i po sprawie.

  Albo nie h mieszkańcy wykupią miejsca parkingowe i po sprawie . Za parkuje na cudzym miejscu to dzwonić na SM czy policję i dostanie mandat . A tak parking jest publiczny i może tam parkować każdy samochód . Jeżeli nie stanowi zagrożenia i jest zaparkowany prawidłowo to straż czy policja nie może mu niczego zrobić .

 • anonim (vkOe7), 2019-12-28 22:35 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (vkVGE) napisał(a):

  W czynszu dla spółdzielni płacę podatek od nieruchomości w tym gruntów zajmowanych na parkingi. Mam prawo z korzystać z nich. Właściciel firmy niech wynajmie sobie plac, zobaczy ile to kosztuje.

  Na słowackiego parkują auta z Polnej , Chrobrego . Parkowali jak parking był dużo mniejszy . Teraz nawet jak jest większy to i tak wieczorem nie ma już miejsc . Nawet gdyby była tabliczka tylko dla mieszkańców to nic by to nie dało bo wątpię żeby straż miejska czy policja ogarnęła by temat . Musieli by dzień w dzień sprawdzać każdy pojazd i dochodzić gdzie jego właściciel mieszka i czy to nie jest ktoś odwiedzający ... Jedyne wyjście to płacić za miejsca postojowe albo jeśli jest możliwość to stawianie szlabanu i wjazd tylko dla osób uprawnionych .

 • anonim (qvOG3), 2019-12-29 06:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Genialnym rozwiązaniem mogą pochwalić się Niemcy. Plastikowy bilet parkingowy, w którym oznacza się godzinę przybycia i ma się z góry narzucony czas parkowania. W wielu miejscach mieszkańcy parkują bez ograniczeń, a "obcy" np. do dwóch godzin. Co najważniejsze, jest to egzekwowane. W większości przypadków, kierowca, który przeholuje z czasem, może być pewien, że za wycieraczką znajdzie mandat na kwotę 20€.

 • anonim (vkaKv), 2019-12-29 07:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zły przykład, dla nas właściwy model to ten białoruski. Większość obywateli Republiki Banasiowej nie chce zachodnich 'wzorców'. Niemcy i UE to nasz największy wróg.

 • Kry (qnQVY), 2019-12-29 12:31 Cytuj Zgłoś nadużycie
  XYZ (eltC24) napisał(a):

  Jeśli samochody są zaparkowane prawidłowo to nie ma żadnego problemu. A gdzie w Kodeksie Drogowym jest napisane ze na parkingu nie wolno parkować aut z wypożyczalni ? A mieszkańcy blokowisk nauczeni są że wszystko wokół bloku jest wyłącznie ich własnością, chodnik , parking, trawnik, i najlepiej jeszcze cała jezdnia na wyłączność.

  Nie wiem czy wiesz ale płacimy podatek od gruntu gdzie wliczony jest plac wokół budynku. Tak więc nic pisz o przyzwyczajeniu. Jeśli masz dom chcesz żeby ktoś parkować Ci na podjeździe

 • anonim (vkaKv), 2019-12-29 14:53 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Kry (qnQVY) napisał(a):

  Nie wiem czy wiesz ale płacimy podatek od gruntu gdzie wliczony jest plac wokół budynku. Tak więc nic pisz o przyzwyczajeniu. Jeśli masz dom chcesz żeby ktoś parkować Ci na podjeździe

  Nie wiem czy wiesz ale płacę podatek od gruntu gdzie wliczony jest plac wokół budynku.
  Dlaczego stawiacie samochody z waszego osiedla na 'moim podatku'?

 • psikupsiku (eltC24), 2019-12-29 23:19 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Dzik (ALlafr) napisał(a):

  Psikutas, jesli korzysta finansowo z wynajmowanych aut, a zajmuje Wam miejsca parkingowe (przeznaczone dla mieszkańców - a nie wspierania biznesu), było sprawy nie nagłaśniać i rozwiązać to po ludzku, sposobów jest b. dużo i jeszcze wiecej, przykładów podać nie mogę, ale zawsze możecie włączyć MYŚLENIE! Walczcie o swoje.

  Te, mafiozo... ty do przestępstw nie nakłaniaj, podżeganie jest równie karalne jak i sprawstwo... się kurna znalazł specjalista

 • Mieszkaniec (ePEA7f), 2019-12-30 15:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tylko płatne parkingi połączone z abonamentem dla zameldowanych i płacących podatki w Bolesławcu i spokój. Nie jesteś zameldowany w Bolcu to kupuj czasowy bilet i płać. Jesteś zameldowany to wykupuj abonament na cały miesiąc/rok itp.
  Ale byłby porządek!!!

 • anonim (AN0bg4), 2019-12-30 22:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ZŁODZIEJSTWO W POLSCE RZECZ NORMALNA...

 • julek (AE7rbT), 2019-12-31 21:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Transport Bolesławiec i okolice 31.12 oraz 1.01. Do 4 osób, szybko i bezpiecznie. Także sporo miejsca na bagaż.Wygodne auto marki Audi A6.Chętni kontakt pod numerem tel.535 597 798

 • - (ALxVnN), 2019-12-31 22:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wprowadzić parkomaty i zwolnic zameldowanych w danym rejonie z opłaty. Po problemie !

 • anonim (ALxJz3), 2020-02-28 15:58 Cytuj Zgłoś nadużycie
  - (ALxVnN) napisał(a):

  Wprowadzić parkomaty i zwolnic zameldowanych w danym rejonie z opłaty. Po problemie !

  Zróbcie cos z tym problemem; wypożyczalnia colorauto zajmuje już prawie połowę naszych miejsc parkingowych na osiedlu Małachowskiego.Nie mamy już gdzie postawić auta bo cciągle zajęte przez w/w firmę prywatną,a podatki płacimy!!..Jak tak można?..

 • anonim (ALxJrg), 2020-02-28 18:31 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (ALxJz3) napisał(a):

  Zróbcie cos z tym problemem; wypożyczalnia colorauto zajmuje już prawie połowę naszych miejsc parkingowych na osiedlu Małachowskiego.Nie mamy już gdzie postawić auta bo cciągle zajęte przez w/w firmę prywatną,a podatki płacimy!!..Jak tak można?..

  ja mam garaż i nie płacze. Parking jest ogólnodostępny więc nie stękać.
  Podatku za miejsce parkingowe nie płacisz.

 • anonim (ALxJz3), 2020-02-28 19:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

  G.... wiesz,ogólnodostępny,dla minimum pięciu 'aut',jakiś wyjątek?A że masz garaż?,nie dla wszystkich wystarczyło!.To siedż w tym swoim garażu i się nie odzywaj skoro cię nie dotyczy,chyba że .. .. .!

 • anonim (ALxJ8c), 2020-03-01 16:53 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (vZIQv) napisał(a):

  Potwierdzam !!!! Jak prowadzi firmę to niech nie zajmuje naszych miejsc parkingowych. Nie 3 samochody ale 5 napewno.

  Też się podpisuję pod tym;zgadzam się w 300 proc.tak być nie może!!!Nie dajcie sobie zajmować miejsc [kilka] przez prywatną firme!Cq to ma być!.?