990 metrów chodnika w Żeliszowie oddane do użytku

Dyskusja dla wiadomości: 990 metrów chodnika w Żeliszowie oddane do użytku.


 • mn (vkcVf), 2019-11-29 22:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  to chyba jakieś jaja. chodnik z asfaltu. sama droga b-ec-żeliszów to droga przez mękę. dziura na dziurze i zero reakcji na skargi użytkowników. może andrzej zadbał by o tą drogę a nie stosował pijar na beznadziejnym chodniku z asfaltu.

 • ja (qsL20), 2019-11-29 22:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  szkoda ze przy tej robocie pocieli nowy asfalt an drodze i nie naprawili go tak jak powinno byc, sa wglebienia i jak sie jedzie wyglada jakby byla dziura za dziura ...

 • Fg (qnOOg), 2019-11-30 06:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Żałosne są te ustawki z oddawaniem kolejnego chodnika i dokumenty podpisywane na masce samochodu:(

 • anonim (ekhwXk), 2019-11-30 08:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  IM sie wydaje tym rządzącym , że jak to wieś to sami zdebilowaciali ludzie tu mieszkają.
  Super , że coś sie robi ale - droga za wąska w stosunku do chodnika z czasów PRL i można rzec zniszczona , nie tylko zetory po niej jeżdżą. Panie tam najważniejszy - we wsi jest juz switłowód, ludzie jeżdzą po Polsce, Europie widzą zmiany wszędzie mamy 21 wiek a Pana wizja nas cofa do tyłu i ta inwestycja tez wygląda jak z lat 60 . Większość tych prac jest opóźniona o 20 lat i tak na sztukę . Popieram pierwszy post droga Bol-Żel to jeden jakiś niedokończony plac budowy a Stare Jaroszewice - Bol powinna być zamknięta bo jest niebezpieczna. Oszczędźcie se wstydu z tym przechwalaniem się co żeście zrobili bo przez tyle lat siedzenia na krzesełkach opłacanych przez "ciemnote" ze wsi to nic żeście nie zrobili dla nich tak naprawdę.
  Najlepiej ustalcie nowe wyższe podatki i powiedzcie , że to przecież polityka Rządu i nic nie możecie wiecej zrobić na wsiach.

 • Ela (e3afHc), 2019-11-30 12:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oddany do użytku.☺ .......a kto to odbierał ze zatwierdził wylany asfalt wzdłuż chodnika ????przecież to kpiny są jakieś jedziesz jak wozem drabiniastym

 • G. (ANu6Cl), 2019-12-01 12:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam
  Myślę że narzekać każdy może ale niech ludzie spojrza uczciwym okiem na własne posesje i tam zaczną robić porządki . Inwestycja bedxie służyć mieszkańcom i tu brawa dla wszystkich którzy przyczynili się do realizacji tej inwestycji Powiat, Gmina i Podatnicy!!!. Szkoda tylko ,że inwestycja będzie się przeciągnąć lepiej byłoby wyłożyć kasę i zrobić na "raz " co do jakości - nie jest źle ! chociaż zawsze mogło by być lepiej!
  Tych kilka drzewek to mogli posadzić tu i ówdzie! Bariery energochlonne pewnie Tez by się przydały . ( mysle ,ze to temat do przemyslenia).

 • Irytacja (eDMmXS), 2019-12-02 19:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trzeba mieć świetne, wybujałe mniemanie o sobie i zero samokrytyki, żeby lansować się na otwarciu czegoś takiego! Ta inwestycja to raczej powód do wstydu niż lansu.
  Pytanie do inwestora, wykonawcy i odbierającego- serio, ale czy wam naprawdę się to podoba???? To jest 21.wiek w drogownictwie???? Chodnik jest zdecydowanie za szeroki i prawie nikt nim nie chodzi. Spokojnie mógł być o połowę węższy, jeśli już koniecznie musiał powstać. Nowy asfalt oczywiście "nie zgrywa się" poziomem ze starym. Jedzie się po tym uskoku wręcz beznadziejnie. Droga wydaje się teraz węższa niż przed budową chodnika. Ciężko się będzie mijać z potężnymi maszynami rolniczymi w sezonie prac polowych. Krawężniki wysokie, nie ma gdzie zjechać w razie czego.
  Czy ktoś o tym wszystkim w ogóle pomyślał? Sorry, ale to kolejne pieniądze wywalone na siłę, dla samego wydania, bez sensu.
  Co z drogą ze Starych Jaroszowic do Bolesławca?! Zarządco, naprawdę uważasz, że tak ma wyglądać łatanie dziur w 21.wieku???? Naprawdę nie widzisz w koszmarnym stanie tej drogi nic niewłaściwego? Dziura na dziurze, a wszelkie łatanie to po prostu żenada- wypukły krowi placek, którego nawet nikomu się nie chce wyrównać. Łata na łacie, wybój na wyboju. Koszmar i udręka dla kierowców.
  Zarządco- nie wstyd ci za to???? Ta droga świadczy o tobie!!!! Wywaliliście multum kasy na nową inwestycję (mało chyba komu potrzebną, a już na pewno chodnik nie musiał być tak szeroki jak w centrum miasta!), a nie potraficie zadbać należycie o to, co już istnieje. Mało tego- nawet nowe robicie w duchu bylejakości! Jak wygląda styk nowego asfaltu ze starym??? Naprawdę tego nie widzicie???
  Zapraszam w okolice Legnicy czy Rawicza. Zobaczcie jak tam się łata dziury. Zobaczcie jak elegancko i precyzyjnie się to robi. Jak się niemal "chirurgicznie" opracowuje dziury i tak pokrywa nową nawierzchnią, że nie ma różnicy poziomu starego asfaltu z załataną dziurą.
  A wy co? Jeden wielki wstyd i hańba!!!!!!